20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 473 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Narvik
27x36 cm, na zeď, černý, na fotku 21x30
(2)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, černé, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, vínové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, v terakotové barvě, 30x50 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
71 Kč
s kódem
89 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Markslöjd
Světelný řetěz Lillan
Žlutý, kovový, LED, délka 210 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(3)
Doručíme od 21. 10. 2026
158 Kč
s kódem
198 Kč bez kódu
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s nápisem/s potiskem, 43x43 cm
(1)
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Premier Housewares
Rámeček Pirate
24x9 cm, dřevěný, červený, na fotku 7x7
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Cuistot
Froté, bavlněný, antracitový, 50x50 cm
(1)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, růžové, 185x200 cm
(61)
Doručíme od 3. 11. 2026
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Chňapka Enchanted Twilight Animals
Bavlněná, zelená, 18x88 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Prague
15x20 cm, stojací/na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 13x18
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
132 Kč
s kódem
165 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Cirrus
S příměsí juty, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, světle růžová, 130x170 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, šedé, 20x13 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Orion
Forma na mini bábovky
28 x 17 cm, silikon
(3)
Doručíme od 21. 10. 2026
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, krémový, 45x45 cm
(42)
Doručíme od 3. 11. 2026
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-20 % s kódem
Spirella
Zrcadlo Bly
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, 19x20 cm
(1)
Doručíme od 13. 10. 2026
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Karlsson
Budík Pearl Glow
Ø 8 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
372 Kč
s kódem
465 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Christmas Tartan Check
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, červené/tmavě zelené, 70x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
112 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Svícen Lovable
Keramický
Doručíme od 21. 10. 2026
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Svícen Ameya
Kovový
Doručíme od 21. 10. 2026
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Přídavná polička k nástěnce Tower
Magnetická, 20x6 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Svícen Vela
Keramický
Doručíme od 19. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Papertime
Lepidlo a štětec
(10)
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Arizona
Plastové, 28,5x43,5 cm
(1)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Amelia
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
(1)
Doručíme od 14. 10. 2026
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice
Bavlněná, modrá, 18x28 cm
(6)
Doručíme od 6. 11. 2026
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, béžové, 30x30 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Madison
Prostírání Capri
Látkové, pratelné, 33x45 cm
Skladem
Poslední kousky
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Crystal Snowman
Na baterky, závěsná, plastová, bílá, šířka 10 cm, délka 25 cm, výška 26 cm
Skladem
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, žlutá, 130x170 cm
(58)
Doručíme od 3. 11. 2026
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Orion
Dětský talíř Bunny
Silikonový, šalvějově zelený, 18x23 cm
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Printintin
Plakát A Nice Cup of Tea
(6)
Skladem
Poslední kousek
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
La Rochére
Sklenička Abeille
240 ml, na víno
(25)
Doručíme od 20. 10. 2026
237 Kč
s kódem
296 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Svícen Shine
Porcelánový
Doručíme od 21. 10. 2026
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s nápisem/s potiskem, 43x43 cm
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Paw Patrol
Bavlněná, 70x140 cm
(3)
Doručíme od 13. 10. 2026
188 Kč
s kódem
235 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Chňapka Christmas Nutcracker
Bavlněná, s vánočním motivem, vínová/růžová, 88x18 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Minnie Sweet Like Me
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, z mikrovlákna, 140x200 cm
(14)
Doručíme od 20. 10. 2026
370 Kč
s kódem
463 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Zástěra Christmas Tartan Check
Bavlněná, s vánočním motivem, červená/tmavě zelená
Doručíme od 3. 11. 2026
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Zástěra Christmas Nutcracker
Bavlněná, s vánočním motivem, vínová/růžová
Doručíme od 3. 11. 2026
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Mioli Decor
Dekorační polštář Teddy Kalp
Béžový, 38x33 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Christmas Town
Bavlněná, červená/béžová, 18x88 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Summer Rain
Na zip, s geometrickým vzorem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Unipar
Svíčka Finelines
Do lucerny, doba hoření 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(1)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (3)
-20 % s kódem
Novinka
Styler
Obraz Cowhide
30x40 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
84
85
86
...
94
Načíst další