Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 992 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 220 ml, na víno
(308)
Skladem
1 179 Kč
197 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Deka Vivielle
S příměsí bavlny, 130x160 cm
(2)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Sassy B
Povlečení Stripe Tease
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, bílé/modré, 135x200 cm
(1)
Skladem
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Oblíbené
Mijolnir
Přehoz Pique
Bavlněný, bílý, 220x240 cm
(616)
Skladem
Poslední kousky
1 339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Casa Selección
Sušená rostlina Cotton
Ø 10 cm, výška 55 cm
(13)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 4 ks
Oblíbené
La Rochére
Sklenice v sadě Abeille
4 ks, 260 ml
(32)
Skladem
769 Kč
192 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Boho
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(13)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Galoe
Sametový, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Perfumed Prague
Svíčka Slavic Edition: #07 Rhubarb
Vonná, sojová, s vůní švestky/s vůní jablka/s vůní rebarbory/s vůní angreštu, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(15)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
OYOY Living Design
Svícen Savi
Kamenný
Skladem
Poslední kousky
980 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Spider-man "Blue"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(4)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
noo.ma
Deka Lino
Modrá, 165x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 188 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Dekorační polštář Eviaya
Z recyklované bavlny, modrý/béžový, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
655 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Oblíbené
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Illustrated Leaves
4 ks, na zip, s potiskem, 43x43 cm
(29)
Skladem
849 Kč
212 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
House Nordic
Prostírání v sadě Bombay
4 ks, jutová, ø 38 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
451 Kč
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Matthew Williamson
Povlečení Xanadu Peacock
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní/oboustranné, z bavlněného saténu, se zvířecím vzorem, zelenomodré, 135x200 cm
(3)
Skladem
1 709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, světle šedý
(716)
Skladem
350 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
PT LIVING
Soška Abstracto
Z polyresinu, 8x11 cm, výška 14 cm
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Palermo
4 ks, 300 ml, na víno
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 139 Kč
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Verona
1 l, se sítkem, skleněná, bílá
(97)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Lumi
Kosmetické, s osvětlením/zvětšovací, zvětšení 5x, ø 13,5 cm
(68)
Skladem
Poslední kousky
1 549 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Country Animals
Bavlněná, šedá/béžová, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(52)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Ayyildiz Carpets
Dětský hrací koberec Play Space
Syntetický, s nízkým vlasem, tmavě modrý, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
1 940 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Difuzér Fraga: Sandalwood and Myrh
S vůní santálového dřeva/s vůní myrhy, doba vůně 4 týdny, objem 100 ml, ø 9 cm, výška 27,5 cm
(12)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
Styler
Zrcadlo Nira
Nástěnné, 50x70 cm
(2)
Skladem
1 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Deka Isnel
Z recyklované bavlny, 130x160 cm
(29)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Novinka
Good Morning
Povlečení Uni
Na jednolůžko, na zip, teplé, flanelové, bílé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
1 049 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Cestovní hrnek Garden Bees
350 ml, z nerezové oceli, žlutý/krémový
(7)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Umbra
Obaly na květináče v sadě Triflora
5 ks, na bylinky/závěsné, plastové, bez odtokového otvoru
(9)
Skladem
Poslední kousky
2 198 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Plážová osuška Sardines
Bavlněná, s potiskem/vtipná, 76x160 cm
(2)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Perfumed Prague
Interiérová vůně #64 Sequoia, Eben and Cedar
S vůní cedru/s vůní sekvoje/s vůní ebenu, 200 ml
(8)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (11)
Na prodejně
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícny v sadě Woods
5 ks, kameninové
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení L
23 x 23 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(10)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Bizzotto
Váza Reel
Ručně vyrobená, kovová, ve zlaté barvě, 13,5x13,5 cm, výška 31,5 cm
(1)
Skladem
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Light & Living
Dekorační tác Krosna
Kovový, ø 34,5 cm
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Vybavení do dětské kuchyňky Earth Rainbow Tea Set
Vhodný věk 3+
(12)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Nástěnná dekorace Jaime
Látková/bambusová, výška 72 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
2 948 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Přehoz Cosy
Z mikroplyše, světle zelený, 220x240 cm
(23)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Premier Housewares
Kuchyňská rukavice Black Cat
Bavlněná, černobílá, 19x29 cm
(20)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Malerifabrikken
Obraz These Days 2
51x71 cm, tištěný, s rámem
(4)
Skladem
Poslední kousky
2 429 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Z mikroplyše, světle růžová, 150x200 cm
(14)
Skladem
979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Přehoz Crushed Velvet
Prošívaný, sametový, šedý, 220x220 cm
(19)
Skladem
2 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
House Nordic
Obaly na květináče v sadě Bogor
4 ks, z proutí, ø 40 cm, výška 35 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
2 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Cro
70x100 cm, tištěný/s ručně malovanými prvky, s rámem/na plátně
(7)
Skladem
Poslední kousky
3 149 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Vázy v sadě Fauni
3 ks, ručně malované, z kameniny, ø 13 cm, výška 16 cm
Skladem
Poslední kousek
1 299 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Hanse Home
Dětský koberec Funny Squares
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, ø 160 cm
Skladem
Poslední kousky
2 119 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Hen House
4 ks, korková, s potiskem, 21x29 cm
(5)
Skladem
349 Kč
87 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Cars "Legend"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, červené, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
687 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
15
16
17
...
271
Načíst další