Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 965 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Blomus
Konvice na čaj Makoto
1 l, se sítkem, kameninová, krémová
Doručíme od 26. 10. 2026
2 289 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s ornamentem, tmavě zelené, 135x200 cm
(78)
Doručíme od 3. 11. 2026
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Malerifabrikken
Obraz Everlast
90x118 cm, tištěný/s ručně malovanými prvky, na plátně
Doručíme od 4. 11. 2026
4 994 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Obraz Hello
32x44 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousky
1 529 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Dětský koberec Cute Teddies Pink
Pratelný, syntetický, bez vlasu, růžový/slonovinový, 160x230 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Novinka
Universal
Dětský koberec Beats
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 120x170 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
1 431 Kč
s kódem
1 789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dětský hrací koberec Furry World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 120 cm
(4)
Doručíme od 14. 12. 2026
1 549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
douceur d'intérieur
Prostírání Guirlande
Plastové, ø 38 cm
(1)
Skladem
102 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Unipar
Svíčka Flower Paradise
Doba hoření 40 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
Mila Home
Prostěradlo a povlak na polštář v sadě
Napínací, na dvoulůžko, z bavlny Renforcé, šedé, 180x200 cm
(2)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Casa Selección
Světelná dekorace
Zelená, keramická, LED, na baterky, 10x8x16,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Deka Nulina
Hnědá, 130x170 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
1 424 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Malerifabrikken
Akustický panel Stone Balance
Látkový, 88x118 cm
Doručíme od 4. 11. 2026
4 079 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Outdoorchef
Kámen na pizzu Dualchef
Z umělého kamene, 37x37 cm, výška 6 cm
Skladem
Poslední kousek
2 529 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Osuška Sauna
Bavlněná, s pruhy, hnědá/béžová, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Veselé Vánoce
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(24)
Doručíme od 3. 11. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
Malerifabrikken
Obraz Monochrome Sky
30x40 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousek
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Dětské noční světlo Ola
Bílé, porcelánové, LED, noční/přenosné, na baterky, 25x15x18 cm
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Přehoz Lilia
Bavlněný, béžový, 180x220 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Premier Housewares
Obrazy v sadě Astratto
63x93 cm, 2 ks, s rámem/na plátně
Doručíme od 27. 10. 2026
4 569 Kč
2 285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Bessie
4 ks, 300 ml, keramické, světle modré
Skladem
Poslední kousek
1 434 Kč
359 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Capybara
Světle žluté, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 11x10x12 cm
(2)
Doručíme od 30. 10. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Angelia
Napínací, na dvoulůžko, mušelínové, oranžové/hnědé, 140x190 cm
(24)
Skladem
Poslední kousek
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé, tmavě hnědé, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Kate Louise
Dekorační polštář Libra
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Přehoz Attica Velvet Embroidered
Prošívaný, sametový, zelený, 240x260 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Karlsson
Budík Button Retro
Výška 10 cm
Skladem
Poslední kousek
750 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Deka Ultra
Světle modrá, 127x185 cm
Skladem
Poslední kousek
1 269 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě White
2 ks, lněné, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Svícen Grace
Skleněný
Doručíme od 21. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Pantone
Hrnek Peach Fuzz 13-1023
375 ml, porcelánový, broskvový
(3)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Witchcraft
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, tmavě fialové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premier Housewares
Dětská lampička Watermelon
Růžová, z MDF, LED, na baterky, 38x5x39 cm
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Obraz Lazy Sunday
70x100 cm, tištěný, s rámem/na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
1 769 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Avebury Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem/s květinovým vzorem, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 3 ks
Outdoorchef
Udicí prkénko
3 ks, 30x15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Rex London
Hračka do vody Shark
Dřevěná, BPA free, vhodný věk 3+
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Obal na květináč Aiguablava
Betonový, bez odtokového otvoru, ø 39 cm, výška 46 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
4 305 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Styler
Obraz Lake
150x60 cm, tištěný, na plátně
(175)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 799 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Sherpa Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé, s beránkem, v přírodní barvě, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 039 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Yes Everyday
Zrcadlo Kennelly
Nástěnné, 50x80 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
1 799 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Kaligrafická sada Venezia
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Obal na květináč Tonar
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 25,5 cm, výška 45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Spirella
Koupelnový organizér Agda
Na vatové tampony, z polyresinu, bílý, ø 9 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solina
Oranžová, papírová, do zásuvky, 35x14x63 cm
(3)
Skladem
1 329 Kč
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Cestovní láhev pro psy Dog Fantasy
Modrá
Skladem
Poslední kousek
104 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
204
205
206
...
271
Načíst další