Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
13 000 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
Bizzotto
Svícen Shine
Porcelánový
Doručíme od 21. 10. 2026
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Sedací vak Chill Natural
Se snímatelným potahem, krémový, ø 50 cm, váha 2 kg
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
2 939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 90x140 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Mila Home
Povlečení
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem, zakládací, luxusní, z bavlny Renforcé, v lososové barvě/šedé, 200x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, růžové, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 6 ks
Hermia
Sklenice v sadě
6 ks, 400 ml
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
509 Kč
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(18)
Doručíme od 29. 10. 2026
123 Kč
41 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Premium
Kave Home
Obraz Sefri
60x90 cm, 3D, s rámem/na plátně
Doručíme od 11. 12. 2026
1 424 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Umělý eukalyptus
Ø 33 cm, výška 101 cm
(5)
Doručíme od 20. 10. 2026
252 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Mila Home
Dětský koberec Tractor World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, béžový, ø 120 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Novinka
Styler
Akustická tabule Dachshund
Výška 45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Christmas Tartan Teddy Bear
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, červené/tmavě zelené, s vánočním motivem, 120x150 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Mauro Ferretti
Nástěnná dekorace Sqity
Kovová, výška 50 cm
(29)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 473 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Běhoun na stůl Autumn Leaves
S potiskem, 40x130 cm
(14)
Doručíme od 14. 12. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
PT LIVING
Váza Squirrel On Branch
Skleněná, tmavě zelená, ø 9,5 cm, výška 15 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Malerifabrikken
Obraz The Right Ambience
30x40 cm, tištěný, s rámem
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Descanso
Povlečení Mirery
Na dvoulůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, modré, 200x220 cm
(1)
Skladem
1 439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Casafina
Konvice na čaj Pacifica
500 ml, se sítkem, kameninová, krémová
Doručíme od 20. 10. 2026
853 Kč
Do košíku
Do košíku
Bizzotto
Obraz Bold
103x103 cm, ručně malovaný, s rámem/na plátně
Doručíme od 22. 10. 2026
2 819 Kč
Do košíku
Do košíku
Meowbaby
Pikler trojúhelník Montessori
S žebříkem, z borovicového dřeva, v přírodní barvě, 46x87 cm, výška 60 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
4 509 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
Styler
Akustická tabule Cloud S
Výška 45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
S|P Collection
Konvice na čaj Odette
1,3 l, z kostního porcelánu, bílá
Doručíme od 2. 11. 2026
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dětský hrací koberec Vintage World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 120 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Hanse Home
Dětský koberec Snuggle Emmi
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, hnědý/krémový, 95x120 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 549 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mette Ditmer Denmark
Osuška Diagonal
Froté, z bio bavlny, s geometrickými vzory/s pruhy, khaki, 70x133 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
1 129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, strukturovaný, 43x43 cm
(8)
Doručíme od 14. 12. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Crushed Velvet Diamante
Sametový, béžový, 45x45 cm
(18)
Doručíme od 3. 11. 2026
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Mioli Decor
Dekorační polštář Teddy Kalp
Růžový, 38x33 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Lorena Canals
Dětský hrací koberec ABC Color and Letters
Pratelný/ručně tkaný/s hračkami, bavlněný, s nízkým vlasem, kulatý, krémový, ø 120 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
4 006 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Zahradní lavice Narvi
Kovová, černá, nosnost 150 kg, šířka 63 cm, hloubka 122 cm, výška 80 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
4 799 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 3x25 cm, výška 20 cm
(12)
Doručíme od 20. 10. 2026
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, růžový/šedý, 170x210 cm
(33)
Doručíme od 15. 10. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Sweets and Treats
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, růžové, 135x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Natural
4 ks, z bio bavlny, na zip, 43x43 cm
(9)
Doručíme od 14. 12. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Akustická tabule Happy Town
Výška 45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Dekorativní mísa Harmonia
Mramorová, ø 17,5 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Light & Living
Soška Jip
Z polyresinu, 9x29,5 cm, výška 35,5 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 415 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, tmavě růžové, 90x140 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
649 Kč
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, zelené, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
Novinka
Orion
Nůž Silverline
Santoku, z nerezové oceli, délka čepele 17 cm, rukojeť: nerez
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Délka čepele (2)
Mila Home
Dekorační polštář
Zelený, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
Umbra
Zrcadlo Hub
Nástěnné, ø 94 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
4 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Umbra
Zrcadlo Bellwood
Kosmetické, s osvětlením/s poličkou /zvětšovací, s dřevěným rámem, zvětšení 10x, 12x38 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
3 749 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Umělá květina Protea
Ø 9,5 cm, výška 43 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Light & Living
Soška Gajah
Z polyresinu, 11x26 cm, výška 18 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
979 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Christmas Town
4 ks, bavlněná, pratelná, s potiskem, 30x46 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
539 Kč
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětský koberec Mushroom
Vlněný, červený/béžový, 85x90 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
2 089 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cattara
Gril Barrel
Na dřevěné uhlí
(20)
Doručíme od 21. 10. 2026
3 177 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
228
229
230
...
271
Načíst další