-20 % na objednávky nad 5 000 Kč s kódem MINUS20*Platí i v prodejnách. Sleva neplatí na zlevněné a vybrané produkty.

-20 % na objednávky nad 5 000 Kč s kódem MINUS20*Platí i v prodejnách. Sleva neplatí na zlevněné a vybrané produkty.

100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Vrstvení harmonického textilu jako trend i cesta k pohodlí

Stejně jako zimní módě velí kombinace nejrůznějších svršků, materiálů a struktur, tak i interiéry si žádají vylepšení o velikou škálu textilních doplňků. Postel v ložnici a pohodlná pohovka v obýváku si přímo říkají o kupu měkkých polštářků, heboučkých plédů a mazlivých kožešinek. Nic vás k vegetění a úniku před vnějším světem nenaláká víc než vidina odpočinku v polštářkovém nebi.

Pro milovníky komfortu, přírody a krásných věcí

Tento obleček bude slušet přírodním parketám ve venkovské chalupě, vzdušnému bytu v domech se starou duší, ale i malému pokoji v paneláku či na studentské koleji.

Hodí se pro zasněné povahy a vyznavače hygge. Vždyť tento styl pramenní od severských národů, které ví nejlépe, že ke štěstí stačí pár obyčejných věcí. A mezi ně patří právě domov, který vás obklopí láskouposkytne bezpečnou náruč celé rodině.

Přeneste vrstvení do obýváku i ložnice

Ložnice i obývací pokoj jsou vaším přístavem, útočištěm, ve kterém na vás čekají ty nejkrásnější chvíle s nejbližšími nebo sami se sebou. Zapomeňte v tomto případě na minimalismus, pohovka vypadá mnohem lákavěji pod kupou již zmíněných doplňků.

V ložnici plní nejen estetickou funkci. Vaflované i prošívané přehozy ochrání peřiny a ložní prádlo před prachem a za chladných nocí poslouží jako přídavná přikrývka pro zmrzlíky.

Variace na pohodlí a strukturovaná jednoduchost

Pořád se nemůžete rozhodnout, jestli se vám líbí víc tlustý pletený pléd z merino vlny, tkaná deka s třásněmi nebo mikroplyšová s bambulkami? S klidným svědomím je použijte všechny. A protože zde platí pravidlo čím více kusů, tím lépe, doplňte vše několika polštářky v různých provedeních. Do těch jemných kožešinkových, bohémských drhaných macramé, i hřejivě pletených se nelze nezamilovat. Chcete-li ale jít ve šlépějích poslední módy, držte se v monochromatických světlých tónech.

S aranžováním si není třeba dělat hlavu, záměrná ledabylost je více než žádoucí. A aby vás po usazení objala ještě větší hřejivost, přidejte huňatou kožešinku. Pokud bude na podlaze, pohladí studená chodidla a pokud ji přehodíte přes opěradlo pohovky, místnost získá navíc špetku honosnosti.

Teď už si můžete jen lebedit ♥

Už se stačí jen usadit s čajem a vrnícím kocourem na klíně, užívat si všemi smysly přehlídku překrásných struktur a vzhledů a přečíst si třeba časopis o moderním bydlení. Jen pozor, ať si čtyřnohého mazlíčka nespletete s chlupatým polštářkem.