Sleva 500 Kč nebo 2 000 Kč na váš nákup | Ušetřete →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Úložné prostory (nejen) do obývacího pokoje

Každý z nás se někdy potýkal s nedostatečným úložným prostorem. Velké množství oblíbených věcí, se kterými se nechceme jen tak rozloučit se začne hromadit a teprve v tento moment začínáme řešit odkládací místo.

Ideální je hromadění předejít a úložné prostory si pořídit včas. Vše tak bude mít své místo, pokoj bude neustále uklizený a vy se tak budete cítit pohodově. Inspirujte se níže výběrem nápaditých úložišť do obývacího pokoje.

Komody

V žádném interiéru nesmí chybět praktické, a přitom elegantní vybavení. V tomto ohledu vám skvěle poslouží komoda. Díky své nízké hmotnosti a malé velikosti ji jednoduše přemístíte tam, kam je potřeba a ani se u toho příliš nenadřete.

Knihovny a vitríny

Knihovny a vitríny jsou skvělým řešením pro jakýkoliv interiér. V obývacím pokoji i v ložnici do nich schováte oblíbené knihy, vzpomínky na vaše cesty nebo vázy. V pracovně zase poslouží pro úschovu důležitých dokumentů a v kuchyni do nich vystavíte oblíbené kousky nádobí.

Odkládací a konzolové stoly

Konzolové stolky byly dříve doménou spíše rustikálních interiérů, v současné době ale nacházejí cestu i do moderních domácností. Jsou totiž praktické a estetické. Jejich prostřednictvím jednoduše oživíte každý interiér. Poslouží vám ale také k odložení veškerých nezbytností, které musíte mít po ruce.