Až -20 % na scandi domov | Ušetřete ještě dnes →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Universal

Universal je přední španělská značka vyrábějící koberce, která na trhu působí již od roku 1983. Díky více než 35 letům zkušeností, promyšlenému výrobnímu procesu a dodržování přísných regulací nabídne vysoce kvalitní produkty, které vám pomohou vytvořit osobitý a pohodlný prostor na základě vašeho individuálního vkusu.

3 důvody, proč zvolit Universal

Své celosvětové oblíbenosti se značce Universal dostálo zejména díky jejímu pečlivému přístupu ke všem krokům výrobního procesu a ohledu i na ten nejmenší detail. Tomu odpovídá i závazek značky, kterým je zaměření se na kvalitu a design. Použité materiály jsou bedlivě vybírány ve čtyřech zemích - Španělsku, Turecku, Indii a Belgii.

Pečlivý výrobní proces
Díky vlastnímu výrobnímu systému, nejnovějším strojům a rozlehlým výrobním i skladovacím prostorům je zajištěna plná kontrola nad každým krokem procesu pro zajištění vysoké kvality.

Důkladný a inovativní přístup
Universal dbá na pečlivý výběr materiálů. S ohledem na úzkou spolupráci s designéry a techniky zároveň neustále přichází s inovacemi, aby produkty odpovídaly soudobým trendům.

S ohledem na zdraví a přírodu
Značka striktně dodržuje evropské nařízení REACH zajišťující zdravotní nezávadnost. Díky plné kontrole a recyklaci odpadu vznikajícím při výrobě je zároveň omezen dopad na přírodu.

Filtry a řazení
Řada
Cena
Dostupnost
Slevy
Novinky
Filtry a řazení
Bylo zobrazeno 48 z 1665 produktů