Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Kuchyňský textil
Utěrky
Utěrky
...
Kuchyňský textil
Utěrky
Černé utěrky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Složení a druh materiálu
Sada
Počet kusů
+ Další (8)
Černá
12 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, černé, 50x70 cm
(80)
Skladem
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
55 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Cuistot
3 ks, z mikrovlákna, černobílé, 40x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
70 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 4 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Stripes
4 ks, bavlněné, bílé/černé, 50x70 cm
(16)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Marra
3 ks, bavlněné, černobílé, 51x74 cm
(5)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
103 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, černé, 27x27 cm
(48)
Skladem
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
136 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Utěrky v sadě Miko
2 ks, z mikrovlákna, černé/šedé, 40x60 cm
(49)
Skladem
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, černé, 50x70 cm
(1)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, černá, 50x70 cm
(9)
Skladem
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Ladelle
Utěrky v sadě Lennox
2 ks, černobílé, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
235 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 3 ks
ZicZac
Utěrky v sadě Duo Leno
3 ks, černobílé, 50x76 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Pappelina
Utěrka Otis Black
Černobílá, 17x20 cm
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Utěrka Thin Black Stripes
Lněná, bílá/černá, 45x65 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Pro zobrazení více výsledků odeberte některý z filtrů
Černá
1
Související kategorie
Kuchyňský textil
Prostírání
Utěrky
Zástěry
Ubrusy
Běhouny na stůl
Podsedáky na židle
Ubrousky
Oblíbené filtry
Utěrky s vánočním motivem
Utěrky z mikrovlákna
Bavlněné utěrky
Lněné utěrky