100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošíkMenu

Valentýn je pro všechny: Oslavte ho s kamarády, rodinou i mazlíčky

Svátek Valentýna nemusí nutně slavit jen lidé v romantickém vztahu. Láska a náklonnost má mnoho podob – ať už k rodinným členům, kamarádům, kolegům nebo vašim mazlíčkům. Tak nezapomeňte vyjádřit své city. Máme pro vás spoustu tipů na dárky, kterými je potěšíte.

Produkty

Uspořádejte večírek s kamarády

Klasické pojetí Valentýnského dne vám je proti srsti? Neohlížejte se na zajeté konvence a zařiďte si jej po svém. Užijte si večer s kamarády a kamarádkami, kteří tu byli pro vás v dobrých i špatných časech.

Nepřeslazené, ale něžné stolování

Aby měl váš večírek slavnostnější nádech než normální večeře, dejte si při prostírání záležet na malých detailech. Můžou to být roztomilé lněné ubrousky v růžové barvě, porcelánové servírovací mističky ve tvaru srdce nebo váza s řezanými květinami.

Stylové dekorace

K Valentýnu bezesporu patří červené a růžové tóny – zvolte proto pro dekorace a doplňky takový odstín, který je vašemu srdci nejbližší. Pudrově růžová bude působit jemně, sytě magentová bude pro změnu nepřehlédnutelná. Aby tyto barvy vynikly a zároveň působil výsledek harmonicky, doplňte je nábytkem a doplňky v neutrálních a přírodních tónech jako je bílá, béžová či hnědá.

Produkty

Co na srdci, to ve Valentýnce

Možná, že vaši nejbližší moc dobře ví, co pro vás znamenají. Přesto je skvělé vyjádřit své city nahlas – nebo aspoň písemně. Uvidíte, že dotyčného naprosto dojmete. Vraťte se na chvíli do svých školních let, kdy se rozdávaly ručně psané Valentýnky a vytvořte své vlastní. Máme pro vás tipy na DIY Valentýnské přání i odkaz na vytištění vtipného přáníčka.

Maličkosti, kterými potěšíte kamarády, kolegy (i sebe)

Chcete-li své blízké obdarovat, zvolte doplněk, kterým jim zpříjemníte všední dny. Může to být stylový termohrnek na kávu, designový zápisník, voňavé mýdlo nebo svíčka. Pokud znáte dobře i vkus obdarovaného, můžete pořídit i malou dekoraci či vázu. Jestli si ale netroufáte, lepším řešením bude přece jen poukaz.

Produkty

Nezapomeňte na své chlupáče

Dávají vám jen bezpodmínečnou lásku, (skoro) neodmlouvají a vždy, když přijdete domů, tak vás vřele uvítají. Potěště proto svého milovaného domácího mazlíčka nejen něčím dobrým na zub, ale i novým pelíškem nebo stylovými mističkami.