Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Volný čas a zábava
Volný čas a zábava
...
Kategorie
Volný čas a zábava
Volný čas a zábava · Hnědá
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Hnědá
90 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 8 ks
Esschert Design
Jednorázové nádobí
8 ks
(14)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
29 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, 40x40 cm
(18)
Skladem
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Skladem
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Charline
3 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Orion
Potravinová krabička
Světle hnědá, 500 ml
(1)
Skladem
89 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Orion
Potravinová krabička
Světle hnědá, 1,3 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Ubrousky v sadě Bistro
2 ks, textilní, s nápisem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Ubrousky v sadě Bistro
2 ks, textilní, s nápisem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Esschert Design
Pochodeň
3 ks, z proutí, ø 6 cm, výška 63 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
176 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Love Story
Protihltací miska
Pro psa, plastová
(2)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Love Story
Podložka pod misku Mat In Felt
Látková, hnědá, 40x60 cm
(4)
Doručíme od 19. 11. 2026
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Orion
Potravinová krabička
Světle hnědá, 2,6 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódem
Love Story
Hračka pro psa Bear
Látková, hnědá
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Love Story
Hračka pro psa Hot Dog
Látková, hnědá
Skladem
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Chocolate
2 ks, lněné, 40x40 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
Love Story
Hračka pro psa Giraffe
Látková, hnědá
(2)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Potravinová krabička
Světle hnědá, 4,2 l
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódem
Plaček Pet Products
Škrabadlo pro kočky Magic Cat Sofa 1
Kartonové, hnědé, 22x44 cm, výška 7 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Čepice
(1)
Skladem
Poslední kousek
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Hazelnut
2 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Martini
2 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Love Story
Hračka pro psa Sloth
Látková, hnědá
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Love Story
Miska
Pro domácího mazlíčka, plastová
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Love Story
Hračka pro psa Bear
Látková, hnědá
(1)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Love Story
Hračka pro psa Bear
Látková, hnědá
(2)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Love Story
Hračka pro psa Tiger
Látková, hnědá
(2)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Love Story
Hračka pro psa Giraffe
Látková, hnědá
(6)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Premier Housewares
Termoska Morar
900 ml, z nerezové oceli, hnědá
(6)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Sagaform
Sada na olej a ocet Nature
2 ks, 300 ml, skleněná, v tmavě přírodní barvě
(2)
Skladem
676 Kč
s kódem
795 Kč bez kódu
398 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Plaček Pet Products
Čmuchací dečka Epic Pet Sniff mat
Látková, žlutá/hnědá
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Love Story
Hračka pro psa Squirrel
Látková, hnědá
(1)
Skladem
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Free
Dětská, sametová, s potiskem, modrá/hnědá, 75x150 cm
(4)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Lucerna Lezuza
Kovová, ø 9 cm, výška 15 cm
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Berlin
Sametová, s potiskem, modrá/hnědá, 100x180 cm
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Misky v sadě Dumbi
2 ks, pro psa, keramické, ø 14 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
466 Kč
s kódem
548 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Light & Living
Lucerna Lezuza
Kovová, ø 11 cm, výška 29 cm
Skladem
Poslední kousky
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
DOKE
Módní doplněk Mix
(19)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Casafina
Láhev na ocet Poterie
Kameninová, hnědá
Doručíme od 20. 10. 2026
559 Kč
s kódem
658 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Remember
Propiska Paul
(1)
Skladem
Poslední kousek
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
OYOY Living Design
Miska Sia
Pro psa, keramická, ø 17 cm
Skladem
Poslední kousky
561 Kč
s kódem
660 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
OYOY Living Design
Lahev Pullo
Cestovní, z nerezové oceli, hnědá
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 11 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Sagaform
Termoláhev Tekla
500 ml, s brčkem, z nerezové oceli, hnědá
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 9,5 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Plaček Pet Products
Pelíšek Magic Cat
Pro kočku, kulatý, světle hnědý, ø 40 cm
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Maximex
Pelíšek
Pro psa, bavlněný, s potiskem/se zvířecím vzorem, světle hnědý, 120x75 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Polarbox
Chladicí box Pop Classic Gold
Hnědý, 6 l, plastový
(9)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
1
2
Načíst další