Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Filtry
-15 % s kódem
Vipack
Dětská postel New York
90x200 cm, s roštem, kovová, černá
(4)
Doručíme od 19. 10. 2026
6 089 Kč
s kódem
7 164 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Křeslo Meghan
Žinylkové, zelené, výška zadní opěrky 40 cm, výška sedáku 43 cm
(2)
Doručíme od 14. 12. 2026
11 964 Kč
s kódem
14 075 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Venkovní svítidlo BringMe
Zelené, ocelové, LED, přenosné, na USB, stmívatelné, IP44, ø25x28 cm
Skladem
Poslední kousky
3 118 Kč
s kódem
3 668 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami
Vzorek čalounění
Salvador 17
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Antic Line
Záložky do knihy v sadě
(18)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
75 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rowico
Jídelní stůl Filippa
Rozkládací, s přídavnou deskou, z dubového dřeva, ø 120 cm, délka po rozložení 165 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
24 302 Kč
s kódem
28 590 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dutchbone
Odkládací stolek Tondo
Z mangového dřeva, hnědý, ø 36 cm, výška 53 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
4 359 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní židle Icaro
Dřevěná, stohovatelná, v přírodní barvě, nosnost 160 kg, šířka 57 cm, výška 73 cm, hloubka 53 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
9 768 Kč
s kódem
11 492 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Casafina
Máslenka Fattoria
Keramická, bílá/krémová, 19x11 cm
(9)
Doručíme od 20. 10. 2026
590 Kč
s kódem
694 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Lizzy
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, světle šedá
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
5 142 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
3 025 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
TemaHome
Knihovna Delta
Z dřevotřísky/z MDF/z voštinové desky, povrchová úprava: barva, černá, šířka 76 cm, výška 195 cm, hloubka 30 cm
(4)
Doručíme od 2. 12. 2026
6 969 Kč
s kódem
8 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Odkládací stolky v sadě Yoana
2 ks, s deskou v dekoru ořechového dřeva, černé/hnědé, 45x45 cm, výška 50 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
3 970 Kč
s kódem
4 670 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Sedací vak Manua
Se snímatelným potahem, červený/béžový, ø 40 cm, váha 1 kg
Skladem
Poslední kousek
2 808 Kč
s kódem
3 303 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Veronika Boulová
Plakát Woman Face
29x41 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Umbra
Odkapávací podložka na nádobí Udry
Plastová, matně černá, 61x43 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
531 Kč
s kódem
625 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Addis
Mop
Skladem
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Reality
Venkovní svítidlo Palmas
Bílé, plastové, LED, přenosné, na USB, s možností volby barvy/na dálkové ovládání/stmívatelné, IP44, ø25x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 847 Kč
s kódem
3 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karup
Pohovka Knob
Rozkládací, futonová, krémová, trojmístná, šířka 205 cm, hloubka 95 cm, hloubka sedáku 64 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
18 971 Kč
s kódem
22 319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Light & Living
Zrcadlo Sonora
Nástěnné, s dřevěným rámem, 120x80 cm
Doručíme od 4. 11. 2026
12 324 Kč
s kódem
14 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Konferenční stolek Meta
V dekoru dubu, v tmavě přírodní barvě, 60x120 cm, výška 45 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 590 Kč
s kódem
8 929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Woodman
Komoda Stripe
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha, pololesklá, černá/v přírodní barvě, šířka 161 cm, výška 70 cm, hloubka 45 cm
(11)
Doručíme od 23. 10. 2026
14 340 Kč
s kódem
16 870 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
WOOOD
Modulární skříňka Basu
Z borovicového dřeva, krémová, šířka 101 cm, výška 210 cm, hloubka 46 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
26 087 Kč
s kódem
30 690 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Lavice Softy
Sametová, polstrovaná, světle růžová, šířka 90 cm, hloubka 45 cm, výška 45 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
7 012 Kč
s kódem
8 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Zen
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 133x190 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
2 615 Kč
s kódem
3 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Miuform
Rohová pohovka Sweet Harmony
Sametová, polohovací/rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/s lenoškou, voděodolná/vhodné pro mazlíčky, tmavě modrá, trojmístná, šířka 228 cm, hloubka 162 cm, hloubka sedáku 63 cm
(100)
Doručíme od 24. 11. 2026
30 429 Kč
s kódem
35 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódem
Oblíbené
Rowico
Nástěnný věšák Confetti
Z dubového dřeva, černý, šířka 50 cm, výška 7 cm, hloubka 2 cm
(22)
Doručíme od 19. 10. 2026
1 436 Kč
s kódem
1 689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Jen na Bonami
Ropez
Rohová pohovka Ariella
Manšestrová, levý roh/do "U", šedá, vícemístná, šířka 310 cm, hloubka 161 cm, hloubka sedáku 58 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
24 345 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Roh a tvar (4)
Premium
sada 2 ks
YAMAZAKI
Multifunkční držáky v sadě Film Hook
2 ks, silikonové, bílé, 4,5x2 cm, výška 4,5 cm
(3)
Doručíme od 21. 10. 2026
265 Kč
133 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
House Nordic
Knihovna Vita
Z MDF, povrchová úprava: melamin, černá, šířka 36 cm, výška 111 cm, hloubka 85 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
2 855 Kč
s kódem
3 359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Agnella
Koberec Archie beige
Vlněný, s nízkým vlasem, béžový, 200x300 cm
Doručíme od 4. 11. 2026
21 334 Kč
s kódem
25 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Tobias
Kovový, hnědý, ø 43 cm, výška 45,5 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
6 757 Kč
s kódem
7 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 20 ks
Homéa
Ubrousky v sadě Princess Horse
20 ks, 33x33 cm
(1)
Skladem
110 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
6 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní pohovka Tamaris
Čalouněná, trojmístná, hnědá/béžová, nosnost 280 kg, šířka 217 cm, výška 87 cm, hloubka 79 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
30 627 Kč
s kódem
36 032 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Rohová pohovka Jenny
Z textilie bouclé, pravý roh/s lenoškou, v terakotové barvě, dvoumístná, šířka 200 cm, hloubka 145 cm, hloubka sedáku 62 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
32 724 Kč
s kódem
38 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (3)
-15 % s kódem
Brabantia
Odpadkový koš NewIcon
Nášlapný, ocelový, béžový, 20 l
(19)
Doručíme od 22. 10. 2026
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (3)
-15 % s kódem
TemaHome
TV stolek Nara
V dekoru betonu, z MDF/z voštinové desky, povrchová úprava: melamin/povrchová úprava: barva, černý/šedý, šířka 175 cm, výška 52 cm, hloubka 51 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
15 299 Kč
s kódem
17 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Marckeric
Pracovní stůl Ecrin
V dekoru dubu, 60x110 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Printworks
Svatební plánovač The Perfect Day
Doručíme od 30. 10. 2026
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Umbra
Odpadkový koš Woodrow
Kancelářský, hnědý, 7,5 l
(6)
Doručíme od 23. 10. 2026
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Mara Jute Border
S příměsí juty, bez vlasu, zelený, 160x230 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
4 111 Kč
s kódem
4 837 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
EGLO
Stropní podhledové svítidlo 3000 K FUEVA 5
Bílé, ocelové, LED, podhledové, ø17x3 cm
Skladem
491 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Závěs Blue Fog
Závěsný systém tyč, lněný, šedomodrý, 140x300 cm
(78)
Doručíme od 18. 11. 2026
2 541 Kč
s kódem
2 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Konferenční stolek Sylvester
S mramorovou deskou , bílý/v přírodní barvě, ø 75 cm, výška 32 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
6 077 Kč
s kódem
7 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Bamford Gingham Check
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, béžové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Bonami
Vzorek čalounění
Diosa 99
(1)
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Sada doplňků do koupelny Quadro
Bez vrtání, plastová, v leskle stříbrné barvě
Skladem
2 099 Kč
s kódem
2 469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rustic candles by Ego dekor
Svíčka Rustic
Do lucerny, doba hoření 38 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
145 Kč
s kódem
170 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Termo
Hnědá, 57x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
1
...
774
775
776
...
1104
Načíst další