20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Filtry
-20 % s kódem
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Nova 1203
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, ve stříbrné barvě, 160x230 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
2 159 Kč
s kódem
2 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (7)
-20 % s kódem
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Nova 1202
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, zelený, 240x340 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
4 959 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
-20 % s kódem
Sehlbach
Závěs Waves
Zatemňovací/odhlučňovací/dimout, závěsný systém tyč, s abstraktním vzorem, černý, 135x245 cm
Doručíme od 8. 10. 2026
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, růžové, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Pappelina
Vnitřní a venkovní koberec Kotte Sand
Oboustranný/pratelný, syntetický, bouclé, bez vlasu, béžový, 70x50 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
1 239 Kč
s kódem
1 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
Pappelina
Vnitřní a venkovní koberec Emm Potato
Oboustranný/pratelný, syntetický, bouclé, bez vlasu, béžový, 70x120 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
3 599 Kč
s kódem
4 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Trio
Závěsné svítidlo Helios
Světle šedé, kovové, LED, 8,5x100x150 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
3 487 Kč
s kódem
4 359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
WOOOD
Křeslo Baggy
Tmavě šedé, výška zadní opěrky 44 cm, výška sedáku 48 cm
Doručíme od 3. 12. 2026
30 730 Kč
s kódem
38 412 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Ragaba
Konferenční stolek Ufo
Antracitový, ø 70 cm, výška 35 cm
(5)
Doručíme od 4. 11. 2026
4 759 Kč
s kódem
5 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Makamii
Pohovka Kuki
Žinylková, rozkládací, v hořčicové barvě, trojmístná, šířka 275 cm, hloubka 113 cm, hloubka sedáku 63 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
40 399 Kč
s kódem
50 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (3)
-20 % s kódem
Makamii
Pohovka Kuki
Žinylková, rozkládací, v terakotové barvě, trojmístná, šířka 275 cm, hloubka 113 cm, hloubka sedáku 63 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
40 399 Kč
s kódem
50 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (3)
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko, jersey, tyrkysové, 220x200 cm
(4)
Doručíme od 15. 10. 2026
505 Kč
s kódem
631 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Novinka
Mauro Ferretti
Zrcadlo Emily
Nástěnné, 60x160 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
5 319 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Zahradní židle Isabellini
Plastová, stohovatelná, tmavě šedá, nosnost 130 kg, šířka 57 cm, výška 80 cm, hloubka 51 cm
(79)
Doručíme od 7. 12. 2026
2 381 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Adeko
Dětská postel DMS
140x200 cm, domečková, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 5. 11. 2026
7 119 Kč
s kódem
8 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
-20 % s kódem
sada 8 ks
Meri Meri
Papírové čepice v sadě Reindeer
8 ks
Skladem
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Mila Home
Běhoun Summer Rain
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 80x200 cm
(9)
Doručíme od 14. 12. 2026
1 175 Kč
s kódem
1 469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Premium
-20 % s kódem
Novinka
RIG-TIG
Termoláhev Drink-It
500 ml, z nerezové oceli, modrá
Doručíme od 16. 10. 2026
705 Kč
s kódem
881 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(15)
Doručíme od 3. 11. 2026
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Flair Rugs
Běhoun Checkerboard
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, v terakotové barvě, 60x230 cm
(37)
Doručíme od 15. 10. 2026
1 759 Kč
s kódem
2 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
WOOOD
Jídelní stůl Ato
Z mangového dřeva, 90x180 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
21 279 Kč
s kódem
26 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
OYOY Living Design
Konferenční stolek Oy
Z jasanového dřeva, v tmavě přírodní barvě, ø 65 cm, výška 36 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
8 479 Kč
s kódem
10 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Flair Rugs
Běhoun Daphne Shaped Floral
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, modrý, 60x230 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
2 543 Kč
s kódem
3 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
Lorena Canals
Sedací vak Chill Honey
Se snímatelným potahem, okrově žlutý, ø 50 cm, váha 2 kg
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
2 824 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Makamii
Dvoulůžková postel Lemi
140x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, sametová, taupe
Doručíme od 6. 11. 2026
22 879 Kč
s kódem
28 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Makamii
Dvoulůžková postel Lemi
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, sametová, krémová
Doručíme od 6. 11. 2026
25 919 Kč
s kódem
32 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Makamii
Dvoulůžková postel Lemi
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, sametová, světle modrá
Doručíme od 6. 11. 2026
24 639 Kč
s kódem
30 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Makamii
Dvoulůžková postel Esala
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, žinylková, modrá
Doručíme od 6. 11. 2026
25 279 Kč
s kódem
31 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Makamii
Dvoulůžková postel Esala
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, žinylková, béžová
Doručíme od 6. 11. 2026
26 319 Kč
s kódem
32 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Makamii
Dvoulůžková postel Esala
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, žinylková, světle šedá
Doručíme od 6. 11. 2026
26 399 Kč
s kódem
32 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Makamii
Dvoulůžková postel Esala
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, žinylková, tmavě fialová
Doručíme od 6. 11. 2026
26 399 Kč
s kódem
32 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Maison de Rêve
Dvoulůžková postel Maumere
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, žinylková, béžová
Doručíme od 27. 10. 2026
30 879 Kč
s kódem
38 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Maison de Rêve
Dvoulůžková postel Maumere
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, žinylková, krémová
Doručíme od 27. 10. 2026
29 839 Kč
s kódem
37 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
+ Rozměr (3)
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Hübsch
Skříňka Kura
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha, v přírodní barvě, šířka 50 cm, výška 181 cm, hloubka 55 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
19 359 Kč
s kódem
24 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětský sedací vak Solar System
Se snímatelným potahem, krémový, váha 2 kg
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
4 544 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Marckeric
Komoda Volia
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, v přírodní barvě, šířka 180 cm, výška 79 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
10 479 Kč
s kódem
13 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Župan Cappa
Velikost S, bavlněný, růžový
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
703 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (3)
-20 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka Swallows
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 40x60 cm
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Penál City Go Big
Látkový
(3)
Skladem
Poslední kousky
575 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Ted Baker
Koberec Westminster Piccadilly
Ručně tkaný, vlněný, se střední délkou vlasu, kulatý, ø 160 cm
Doručíme od 13. 10. 2026
5 175 Kč
s kódem
6 469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Ted Baker
Koberec Westminster Piccadilly
Ručně tkaný, vlněný, se střední délkou vlasu, kulatý, ø 200 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
7 999 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Ted Baker
Koberec Westminster Cecil
Ručně tkaný, vlněný, se střední délkou vlasu, kulatý, ø 200 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
7 999 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-20 % s kódem
Teulat
Jídelní stůl Alma
S deskou z dubového dřeva, 75x180 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
13 524 Kč
s kódem
16 905 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
FD
Koberec Simp
Syntetický, s nízkým vlasem, světle šedý, 200x300 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
4 839 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Filumi
Závěs Velto 4 in 1
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, světle růžový, 400x270 cm
(2)
Doručíme od 14. 10. 2026
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (5)
Premium
-20 % s kódem
Agnella
Koberec Joanne
Vlněný, s nízkým vlasem, béžový, 200x300 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
14 799 Kč
s kódem
18 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Evidence
Pratelná, šedá, ø 100 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Nova 1203
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, ve stříbrné barvě, 120x170 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
1 239 Kč
s kódem
1 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (7)
1
...
895
896
897
...
1098
Načíst další