20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Filtry
-20 % s kódem
Makamii
Pohovka Kona
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, šedá, trojmístná, šířka 252 cm, hloubka 105 cm, hloubka sedáku 65 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
27 199 Kč
s kódem
33 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (6)
-20 % s kódem
Makamii
Pohovka Lani
Žinylková, světle šedá, dvoumístná, šířka 174 cm, hloubka 94 cm, hloubka sedáku 64 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
21 839 Kč
s kódem
27 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Makamii
Pohovka Lani
Žinylková, světle hnědá, dvoumístná, šířka 174 cm, hloubka 94 cm, hloubka sedáku 64 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
21 839 Kč
s kódem
27 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Garden Pleasure
Zahradní lavice San Jose
Dřevěná, hnědá, šířka 45 cm, výška 82 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
4 319 Kč
s kódem
5 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Light & Living
Konferenční stolek Yuki
Se skleněnou deskou, v přírodní barvě, 70x112 cm, výška 41 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
13 679 Kč
s kódem
17 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Asiatic Carpets
Koberec Raja
Syntetický, s nízkým vlasem, v petrolejové barvě, 120x160 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
2 319 Kč
s kódem
2 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
House Nordic
Konferenční stolek Vita
V dekoru kamene, černý/béžový, 60x90 cm, výška 45 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
1 343 Kč
s kódem
1 679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Tramino
Černé/ve zlaté barvě, kovové, s ohybatelnou konstrukcí, 27x29x20 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
695 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v sadě Voiline
2 ks, voálové, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, bílé, 60x120 cm
(8)
Doručíme od 21. 10. 2026
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle
2 ks, z mikrovlákna, růžové, 40x60 cm
(4)
Doručíme od 6. 11. 2026
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Buffalo
Čalouněná, světle šedá
Doručíme od 16. 10. 2026
2 287 Kč
s kódem
2 859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bobochic Paris
Pohovka Cocoone
Na každodenní spaní/rozkládací, voděodolná, taupe, dvoumístná, šířka 200 cm, hloubka 105 cm, hloubka sedáku 56 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
53 242 Kč
s kódem
66 552 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Bobochic Paris
Pohovka Achille
Na každodenní spaní/polohovací/rozkládací, voděodolná, bílá, dvoumístná, šířka 216 cm, hloubka 113 cm, hloubka sedáku 58 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
73 420 Kč
s kódem
91 775 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Bobochic Paris
Pohovka Ezechiel
Rozkládací/s úložným prostorem, voděodolná, bílá, trojmístná, šířka 265 cm, hloubka 109 cm, hloubka sedáku 60 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
48 921 Kč
s kódem
61 151 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Bobochic Paris
Pohovka Ezechiel
Rozkládací/s úložným prostorem, voděodolná, zelená, trojmístná, šířka 265 cm, hloubka 109 cm, hloubka sedáku 60 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
48 921 Kč
s kódem
61 151 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Bobochic Paris
Pohovka Celine
Žinylková, zelená, dvoumístná, šířka 160 cm, hloubka 87 cm, hloubka sedáku 60 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
28 085 Kč
s kódem
35 106 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Bobochic Paris
Pohovka Hugo
Žinylková, na každodenní spaní/rozkládací, vhodné pro mazlíčky, zelená, dvoumístná, šířka 220 cm, hloubka 100 cm, hloubka sedáku 56 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
49 418 Kč
s kódem
61 773 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Novinka
Tvilum
Noční stolek Naia
Tmavě šedý, 40x50 cm, výška 70 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
1 839 Kč
s kódem
2 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
WOOOD
Zahradní jídelní stůl Loggia
Plastový, slonovinový, 100x200 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
33 032 Kč
s kódem
41 290 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Micadoni
Rohová pohovka Lupine
Žinylková, pravý roh/s lenoškou, v cihlové barvě, čtyřmístná, šířka 290 cm, hloubka 177 cm, hloubka sedáku 68 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
47 119 Kč
s kódem
58 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Micadoni
Rohová pohovka Lupine
Žinylková, levý roh/s lenoškou, zelená, čtyřmístná, šířka 290 cm, hloubka 177 cm, hloubka sedáku 68 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
47 119 Kč
s kódem
58 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Micadoni
Rohová pohovka Lupine
Žinylková, levý roh/s lenoškou, krémová, čtyřmístná, šířka 290 cm, hloubka 177 cm, hloubka sedáku 68 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
47 119 Kč
s kódem
58 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Micadoni
Rohová pohovka Lupine
Žinylková, levý roh/s lenoškou, v cihlové barvě, čtyřmístná, šířka 290 cm, hloubka 177 cm, hloubka sedáku 68 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
47 119 Kč
s kódem
58 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Kindsgut
Bryndák Paris
Mušelínový, šedý
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(15)
Doručíme od 3. 11. 2026
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
WOOOD
Křeslo Sara
Sametové, růžové, výška zadní opěrky 27 cm, výška sedáku 44 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
5 854 Kč
s kódem
7 318 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Germania
Koupelnová skříňka Pescara
Vysoká/úzká, v dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, lesklá, bílá/v přírodní barvě, šířka 39 cm, výška 112 cm, hloubka 34 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
6 358 Kč
s kódem
7 947 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Soška Conch
Z polyresinu, 22,5x17 cm, výška 30,5 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
1 911 Kč
s kódem
2 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Bosca
S područkami, čalouněné, žinylkové, v terakotové barvě/v tmavě přírodní barvě
Doručíme od 7. 12. 2026
9 514 Kč
s kódem
11 892 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Micadoni
Rohová pohovka Lupine
Žinylková, pravý roh/s lenoškou, béžová, trojmístná, šířka 260 cm, hloubka 177 cm, hloubka sedáku 68 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
45 919 Kč
s kódem
57 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Vipack
Jednolůžková postel Forrest
90x200 cm, s roštem, z bukového dřeva, povrchová úprava: barva, bílá
Doručíme od 19. 10. 2026
9 074 Kč
s kódem
11 343 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Vipack
Jednolůžková postel Moon
90x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, z textilie bouclé, růžová
Doručíme od 19. 10. 2026
11 759 Kč
s kódem
14 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Styler
Zrcadlo Jyvaskyla
Nástěnné, 60x86 cm
(27)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 247 Kč
s kódem
1 559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
JUNA
Povlečení Bæk&Bølge
Na jednolůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kostkované, tmavě modré, 150x210 cm
(5)
Doručíme od 16. 10. 2026
1 751 Kč
s kódem
2 189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
JUNA
Povlečení Bæk&Bølge
Na jednolůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kostkované, zelené/modré, 150x210 cm
(5)
Doručíme od 16. 10. 2026
1 751 Kč
s kódem
2 189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Micadoni
Jednolůžková postel Jodie
90x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, sametová, šedá
Doručíme od 2. 12. 2026
21 759 Kč
s kódem
27 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Micadoni
Jednolůžková postel Jodie
90x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, sametová, krémová
Doručíme od 2. 12. 2026
21 759 Kč
s kódem
27 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Light & Living
Knihovna Naluno
Z MDF, v terakotové barvě, šířka 60 cm, výška 190 cm, hloubka 35 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
22 959 Kč
s kódem
28 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Dvoulůžková postel Kito
160x200 cm, bez čela, s roštem, z MDF, v dekoru dubu, povrchová úprava: lak, v přírodní barvě
Doručíme od 20. 10. 2026
31 919 Kč
s kódem
39 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
White Label
Konferenční stolek Timpa
S mramorovou deskou , zelený/ve zlaté barvě, ø 70 cm, výška 40 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
3 998 Kč
s kódem
4 997 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Miska Fuyu
Skleněná, ø 16 cm
(1)
Doručíme od 30. 10. 2026
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Blomus
Zahradní lehátko Stay
Polohovací, polstrované, světle šedé, šířka 60 cm, výška 75 cm, hloubka 120 cm
(1)
Doručíme od 19. 11. 2026
8 149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
BENAB
Dětská matrace Simple PUR
80x200 cm, s odnímatelným potahem/antialergenní, středně tvrdá, pěnová, tloušťka 11 cm, nosnost 90 kg
(1)
Doručíme od 14. 10. 2026
3 727 Kč
s kódem
4 659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (17)
Premium
Blomus
Dekorační tác Baki
Dřevěný, 10x23 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Pohovka Campi
Manšestrová, v terakotové barvě, čtyřmístná, šířka 255 cm, hloubka 90 cm, hloubka sedáku 64 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
25 341 Kč
s kódem
31 676 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Pohovka Campi
Manšestrová, zelená, čtyřmístná, šířka 255 cm, hloubka 90 cm, hloubka sedáku 64 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
25 341 Kč
s kódem
31 676 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (2)
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Pohovka Campi
Sametová, vhodné pro mazlíčky, světle hnědá, čtyřmístná, šířka 255 cm, hloubka 90 cm, hloubka sedáku 64 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
25 813 Kč
s kódem
32 266 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (2)
-20 % s kódem
Micadoni
Pohovka Georgia
Žinylková, zelená, dvoumístná, šířka 168 cm, hloubka 90 cm, hloubka sedáku 64 cm
(1)
Doručíme od 2. 12. 2026
28 639 Kč
s kódem
35 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
1
...
911
912
913
...
1104
Načíst další