Mid Season Sale | Ušetřete až 40 % →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Zařiďte si domov po vzoru těch nejmodernějších kaváren

Kavárna je vaším druhým domovem a místem, kde se scházíte s přáteli nad pravidelnou dávkou čerstvých novinek ze života? Možná dokonce i pracovní schůzky směřujete do trendy interiérů těch nejproslulejších podniků. V tom případě jste žhavým kandidátem na majitele bydlení inspirované velkolepými i menšími kavárnami. Takovými, které obsazují první příčky oblíbenosti na všech sociálních sítích.

Industriální vzhled

Záleží jen na vás, jestli se pustíte do rozsáhlých úprav nebo zvolíte pouze nábytek a doplňky. Obojí přinese chtěné ovoce. Zdi s odhalenými cihlami nebo betonová stěrka se hodí, pokud chcete opravdu radikální řez. Bydlení tak propůjčíte tvář továrenského industriálního stylu. Ani s obkladem z bílých kachliček nešlápnete vedle. Na podlahu pak bude ideální použít neopracované dřevo (či odhalit původní parkety) nebo si vyhrát se vzorovanými dlaždicemi.

Náš tip: Natřete část stěny tabulovou barvou a křídami napište svým hostům milý vzkaz nebo chystané menu.

Sami sobě baristou

Teď už můžete všechny schůzky, setkání s přáteli i oslavy přesunout k sobě domů. Návštěva se díky vašemu perfektnímu vkusu bude cítit jako v opravdové kavárně, vy ušetříte za předražené nápoje a navíc se budete těšit maximálnímu komfortu a hlavně soukromí. Stačí uvařit prvotřídní kávu, kterou určitě svedete levou zadní.