Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

ok
Menu
100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík
DomůKategorieKuchyně a jídelnaNádobíČaj a kávaŠálkyŠálky
Uložit
Porcelánový šálek Green Gate Asta, 100 ml
Green Gate

Extra kvalita
349 Kč
Garance nejlepší ceny
Viděli jste lepší cenu? Dejte nám vědět
Skladem > 5 ks, doručíme ihned
Osobní odběr
Od 29 Kč · Již zítra od 10:00
Více
Doručení na adresu
Od 99 Kč · Od 11. 8.
Více
Doprava zdarma od 3 000 Kč
365 dní na vrácení
7000+ výdejních míst
Máte dotaz?

Jsme tu pro vás.

Chat
ID produktu: 1417205

Popis produktu

Pozvěte k sobě do kuchyně a jídelny kouzlo venkova.

Nádobí od dánské značky Green Gate propojuje precizní ruční výroba a osobitý design. V něm převládá jednoduchý vzhled decentně zdobený romantickými motivy, které nenásilně pozvednou i obyčejný pokrm.
Zobrazit více

Základní parametry

Objem

100 ml

Průměr

7 cm

Výška

7 cm

Váha

130 g

Materiál a péče

Instrukce

Nevhodné do mikrovlnky

Péče

Nevhodné do myčky

Materiál

Porcelán

Ostatní parametry

Číslo produktu

1417205

Značka Green Gate

Green Gate
Značku Green Gate založili v roce 1996 Jesper a Mona z Dánska, které k jejich tvorbě je inspirovaly francouzské tapety z přelomu 19. století. A tak dali vzniknout něžnému porcelánu, kterého se nelze nabažit!

Úroveň kvality

Extra
Extra

Co je na Bonami kvalita Extra?

Zlatá střední cesta s výborným poměrem ceny a kvality. Tímto nákupem neuděláte chybu a při správné péči vám produkty budou sloužit i více let.

Materiál

Kvalitní materiály slibující delší životnost produktu a preciznější i poctivější zpracování.

Design

Líbivý a praktický design, jenž vás bude bavit a který jen tak nevyjde z módy.