Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Koupelnový textil
Sprchové závěsy
Sprchové závěsy
...
Koupelnový textil
Sprchové závěsy
Sdílejte a získejte 200 CZK
Zobrazit galerii
Zobrazit všechny
ID: 1816606
Spirella
Sprchový závěs Princess
180x200 cm, …
více
484 Kč
Garance nejlepší ceny
Do košíku
Doručíme od 13. 10. 2026
Osobní odběr
Od 29 Kč
·
Út 13. – St 14. 10.
Více
Doručení na adresu
Od 95 Kč
·
Út 13. – St 14. 10.
Více
180x200 cm
Všechny parametry
Rozměry, materiál, …
Bude se hodit
Dotaz k produktu
Potřebujete poradit s parametry nebo výběrem?
Podobné produkty
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Ostatní také zajímalo
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Bude se hodit
sada 12 ks
Wenko
Kroužky ke sprchovému závěsu v sadě
12 ks, plastové, bílé, 6 cm
(36)
Skladem
259 Kč
22 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 10 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčky ke sprchovému závěsu v sadě Aqua
10 ks, závěsné, kovové, černé
(9)
Skladem
405 Kč
41 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
Spirella
Kroužky ke sprchovému závěsu v sadě Ringo Small
12 ks, kovové, v matně stříbrné barvě
(4)
Skladem
199 Kč
17 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
douceur d'intérieur
Háčky ke sprchovému závěsu v sadě Vitamine
12 ks, plastové, šedé, 4 cm
(12)
Skladem
99 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
douceur d'intérieur
Háčky ke sprchovému závěsu v sadě Vitamine
12 ks, plastové, bílé, 4 cm
(4)
Skladem
99 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
Wenko
Kroužky ke sprchovému závěsu v sadě
12 ks, plastové, 6 cm
(18)
Skladem
246 Kč
21 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
Spirella
Háčky ke sprchovému závěsu v sadě Anello
12 ks, kovové, v leskle stříbrné barvě, 3,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
429 Kč
36 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
Spirella
Kroužky ke sprchovému závěsu v sadě Ringo Small
12 ks, kovové, v měděné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
203 Kč
17 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
Spirella
Kroužky ke sprchovému závěsu v sadě Ringo Small
12 ks, kovové, matně černé
(2)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
17 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
douceur d'intérieur
Háčky ke sprchovému závěsu v sadě Vitamine
12 ks, plastové, 4 cm
(8)
Skladem
99 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
Spirella
Kroužky ke sprchovému závěsu v sadě Ringo Small
12 ks, kovové, v matně zlaté barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
203 Kč
17 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
sada 10 ks
Mette Ditmer Denmark
Kroužky ke sprchovému závěsu v sadě Aqua
10 ks, závěsné, kovové, v matně stříbrné barvě
(9)
Doručíme od 29. 10. 2026
405 Kč
41 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Značka Spirella
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Objevte více
Sprchové závěsy
Sprchové závěsy · Spirella
Spirella
Barevné sprchové závěsy
Právě na Bonami
Bonami Outlet
Nábytek a doplňky za výrazně nižší ceny
Premium ve slevě
Vybrané prémiové kolekce pro váš domov právě výhodněji
Nejvyšší slevy
Objevte produkty s nejvyššími slevami napříč kategoriemi