Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Barové židle
Barové židle
...
Židle
Barové židle
Černé barové židle
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Typ
Vlastnost
Materiál
+ Další (11)
Černá
63 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Actona
Barová židle Tina
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, černá, výška sedáku 76 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
1 563 Kč
s kódem
1 839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Barové židle v sadě Zenda
2 ks, s nastavitelnou výškou/otočné, čalouněné, žinylkové, černé, výška sedáku 64 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
4 249 Kč
s kódem
4 999 Kč bez kódu
2 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Actona
Barová stolička Finch
S nastavitelnou výškou, kovová, černá, výška sedáku 59 cm
(48)
Skladem
1 869 Kč
s kódem
2 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Barová židle
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, černá/v přírodní barvě, výška sedáku 67 cm
(10)
Skladem
4 054 Kč
s kódem
4 769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Barová židle Whitby
Plastová, černá, výška sedáku 67,5 cm
(5)
Skladem
2 240 Kč
s kódem
2 635 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Barové židle v sadě Roxby
2 ks, z kaučukového dřeva, černé, výška sedáku 77 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 609 Kč
s kódem
6 599 Kč bez kódu
3 300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní barová židle Glenville
Kovová, černá, nosnost 130 kg, šířka 48 cm, hloubka 55 cm, výška sedáku 62 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
2 571 Kč
s kódem
3 025 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Výška sedáku (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Barové židle v sadě Zunilda
2 ks, čalouněné, žinylkové, černé, výška sedáku 65 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
4 790 Kč
s kódem
5 635 Kč bez kódu
2 818 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Adriana
2 ks, čalouněné, černé/taupe, výška sedáku 66 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
3 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Barová stolička Paris
Čalouněná, černá/ve zlaté barvě, výška sedáku 74 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
2 549 Kč
s kódem
2 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Barová stolička Doon
Ocelová, černá, výška sedáku 75 cm
Skladem
Poslední kousky
5 465 Kč
s kódem
6 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní barová židle Glenville
Kovová, černá, nosnost 130 kg, šířka 53 cm, hloubka 53 cm, výška sedáku 74 cm
(8)
Skladem
2 808 Kč
s kódem
3 303 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Výška sedáku (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Barová židle Orlando-T
S nastavitelnou výškou, z imitace kůže, z umělé (eko) kůže, matně černá, výška sedáku 60 cm
Skladem
Poslední kousek
2 305 Kč
s kódem
2 712 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Barová stolička Calixta
Z mahagonového dřeva, kožená, černá
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 645 Kč
s kódem
6 641 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Barové židle v sadě Lausanne
2 ks, čalouněné, sametové, černé, výška sedáku 77 cm
Skladem
Poslední kousek
4 377 Kč
s kódem
5 149 Kč bez kódu
2 575 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Barová stolička A-Stool
Kovová, černá
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 799 Kč
s kódem
4 469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v sadě Abba
2 ks, černé, výška sedáku 65 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 867 Kč
s kódem
4 549 Kč bez kódu
2 275 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Barová židle Eamy
Čalouněná, žinylková, černá/šedá, výška sedáku 65 cm
(7)
Skladem
4 610 Kč
s kódem
5 424 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Výška sedáku (2)
-15 % s kódem
Tomasucci
Barová židle Dodo
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, černá, výška sedáku 65 cm
Skladem
Poslední kousek
7 224 Kč
s kódem
8 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kokoon
Barová židle Anau
Z imitace kůže, z umělé (eko) kůže, černá, výška sedáku 64 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
3 297 Kč
s kódem
3 879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Barové židle v sadě Trondheim
2 ks, s nastavitelnou výškou/otočné, čalouněné, z umělé (eko) kůže, černé, výška sedáku 60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 187 Kč
s kódem
3 749 Kč bez kódu
1 875 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
White Label
Barová stolička Tangle
Z teakového dřeva, černá, výška sedáku 76 cm
Skladem
Poslední kousek
3 563 Kč
s kódem
4 192 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Premier Housewares
Barová stolička Brixton
Čalouněná, černá/hnědá, výška sedáku 64 cm
Skladem
Poslední kousky
1 529 Kč
s kódem
1 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Barová židle Yalia
Z dubového dřeva, černá/v přírodní barvě, výška sedáku 65 cm
Skladem
Poslední kousek
6 147 Kč
s kódem
7 232 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Barová židle Analy
Z dubového dřeva, černá/v přírodní barvě, výška sedáku 65 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
5 602 Kč
s kódem
6 590 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Barové židle v sadě Roxby
2 ks, z kaučukového dřeva, černé/v přírodní barvě, výška sedáku 77 cm
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
5 397 Kč
s kódem
6 349 Kč bez kódu
3 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v sadě Zaib
2 ks, s nastavitelnou výškou, čalouněné, žinylkové, černé, výška sedáku 53,5 cm
(12)
Doručíme od 11. 12. 2026
3 059 Kč
s kódem
3 599 Kč bez kódu
1 800 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Barová židle Hype
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, černá, výška sedáku 75 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
7 849 Kč
s kódem
9 234 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Výška sedáku (3)
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Barová židle Zed
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, černá, výška sedáku 77 cm
Skladem
Poslední kousek
6 422 Kč
s kódem
7 555 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Barová židle Hype
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, černá, výška sedáku 65 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
7 849 Kč
s kódem
9 234 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Výška sedáku (3)
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová židle Crib
Z umělé (eko) kůže, černá, výška sedáku 63,5 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
8 156 Kč
s kódem
9 595 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Barová židle Glamorous
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, černá, výška sedáku 77 cm
Skladem
Poslední kousek
6 162 Kč
s kódem
7 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová židle Crib
Z umělé (eko) kůže, černá, výška sedáku 63,5 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
8 156 Kč
s kódem
9 595 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová židle Crib
Z umělé (eko) kůže, černá, výška sedáku 63,5 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
8 156 Kč
s kódem
9 595 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová židle Hype
Z umělé (eko) kůže, černá, výška sedáku 74,5 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
7 476 Kč
s kódem
8 795 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová židle S.I.T
Z umělé (eko) kůže, černá, výška sedáku 79,5 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
5 609 Kč
s kódem
6 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová židle Hype
Z umělé (eko) kůže, černá, výška sedáku 65 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
7 476 Kč
s kódem
8 795 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová židle S.I.T
Černá, výška sedáku 75 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
5 397 Kč
s kódem
6 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová židle Cloud
Z umělé (eko) kůže, černá, výška sedáku 67 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
6 570 Kč
s kódem
7 729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová židle Paragon
Z umělé (eko) kůže, černá, výška sedáku 68 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Barové židle v sadě Middelfart
2 ks, s nastavitelnou výškou/otočné, čalouněné, sametové, černé, výška sedáku 63 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
4 844 Kč
s kódem
5 699 Kč bez kódu
2 850 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Barová židle Barclay
S nastavitelnou výškou/otočná, z imitace kůže, z umělé (eko) kůže, černá
Doručíme od 29. 10. 2026
2 634 Kč
s kódem
3 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Barová židle Malia
S nastavitelnou výškou/otočná, čalouněná, v petrolejové barvě/černá, výška sedáku 61 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
5 907 Kč
s kódem
6 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Arus
2 ks, čalouněné, manšestrové, černé, výška sedáku 66 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
3 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
White Label
Barová stolička Tangle
2 ks, černá, výška sedáku 62 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
11 729 Kč
s kódem
13 799 Kč bez kódu
6 900 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Hübsch
Barové stoličky v sadě Stilt
2 ks, černé, výška sedáku 76 cm
(1)
Doručíme od 30. 10. 2026
6 927 Kč
s kódem
8 149 Kč bez kódu
4 075 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Woodman
Barová stolička Frame
V dekoru dubu, černá/v přírodní barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
2 983 Kč
s kódem
3 509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní barová židle Nina
Dřevěná, černá/v přírodní barvě, nosnost 260 kg, šířka 54 cm, hloubka 54 cm, výška sedáku 62 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
6 333 Kč
s kódem
7 451 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
2
Načíst další
Související kategorie
Barové stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Barové židle dekor dub
Industriální barové židle
Retro barové židle
Červené barové židle
Bílé barové židle
Černé barové židle
Barové židle v sadě
Dřevěné barové židle
Kovové barové židle
Polstrované barové židle