Bonami Days až -50 % | Prodlouženo →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Bonami návrh
interiéru

Zdarma při realizaci Splňte si svůj sen o krásném bydlení. Řekněte nám, v čem se cítíte dobře a jaké máte představy. Vyjdeme vám maximálně vstříc a vypracujeme pro vás návrh interiéru, který bude vycházet z vašich přání a možností.

Na všem se s námi domluvíte z pohodlí svého domova online.

chci návrh interiéru

250+ dokončených návrhů8 zákazníků z 10 si podle návrhu skutečně zařídí svůj interiér.
9,1 z 10 hodnocení služby9 zákazníků z 10 by nás doporučilo svým známým.
Návrh zdarma při realizaciStačí u nás nakoupit produkty z návrhu aspoň za 30 000 Kč.*
Vše pohodlně onlineZ pohodlí svého domova zařídíte vše potřebné.

Jak to funguje a co dostanete?

Doby, kdy služby designéra nebyly dostupné pro každého, jsou pryč. Dopřejte si i vy harmonické a stylové bydlení vytvořené na míru. Přejete si proměnit některou z vašich místností? Je to snadné:
Sdělíte nám své představy a požadavky

Prvním krokem je vyplnění dotazníku. V něm nám sdělíte vše důležité pro návrh místnosti – od vašich přání po detailní informace o prostoru, který chcete měnit.

S designérem vyladíte zadání

Po odeslání dotazníku se vám designér ozve do 5 prac. dnů. Domluvíte si telefonát nebo videocall, kde proberete svá přání a zároveň si dohodnete termín online prezentace návrhu. Online schůzky probíhají vždy v pracovní dny mezi 8 a 18 hod.

Zpracujeme návrh interiéru

Od této chvíle běží cca 14 dní na vypracování. Vaše myšlenky, pocity a představy spojíme do jednoho celku šitého na míru přímo vám.

Odprezentujeme vám návrh online

Na online schůzce vám designér představí celý návrh a odpoví na všechny otázky. Po prezentaci vám zašle materiály, díky kterým budete vědět, jak na realizaci. Také tyto online schůzky probíhají vždy v pracovní dny mezi 8 a 18 hod.**

Nabídneme pomocnou ruku

Odevzdáním návrhu naše spolupráce nekončí. Zákaznická podpora je tu pro vás ještě celé 2 týdny. Pomůžeme vám s objednávkou i dopravou a poradíme s realizací.Podívejte se na vzorový projekt a zjistěte, jak vypadají výstupy od designéra v praxi. vzorový projekt chci návrh interiéru

Cena za návrh interiéru

Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma? Stačí na e-shopu bonami.cz nakoupit produkty z návrhu alespoň za 30 000 Kč do 2 měsíců od převzetí návrhu.

Konzultace s designérem

990 Kč

hodina konzultace

Chcete oživit svůj interiér? Nevíte, jaké pořídit doplňky? Máte v hlavě řešení, ale nejste si jisti, jestli bude vypadat v reálu dobře? Poraďte se s naším designérem. Během hodinové online schůzky vám odpoví na všechny vaše otázky a navede vás na vybavení a doplňky, které spolu budou ladit.

Chci konzultaci

     Více o konzultacích

 • 1h Online konzultace s designérem
 • 1× Seznam vybraných produktů (Bonami i další značky) formou odkazů
TIP:
 • Ideální pro rychlé a efektní oživení interiérů
 • Poradenství ohledně barev, materiálů a doplňků
 
Oblíbené

Návrh interiéru

3 900 Kč / 5 400 Kč

základní / rozšířený balíček

Nechte si od designéra připravit návrh pro jakoukoli místnost. V rámci základního balíčku dostanete jeden návrh, v  rámci rozšířeného balíčku pak dva různé návrhy pro vybranou místnost. Je-li v místnosti také kuchyňská linka, přidáme vám do vybraného balíčku jeden 3D návrh kuchyně zdarma!

Chci návrh

     Více o návrzích interiéru

 • 1× / 2× Vyladění požadavků (telefonicky nebo přes videocall)
 • 1× / 2× Moodboard
 • 1× / 2× Půdorys s rozmístěním produktů
 • 1× / 2× Vizualizace místnosti
 • 1× / 2× Seznam použitých produktů
 • 1h Online prezentace s komentářem od designéra
 • Doba vyhotovení 2 týdny u základního balíčku, 3 týdny u rozšířeného balíčku*
 • Odečtení ceny návrhu při zakoupení produktů od Bonami**
 • 2týdenní zákaznická podpora

*Pokud je součástí vybrané místnosti také kuchyňská linka a budete si přát vyhotovit k ní zdarma 3D návrh kuchyně, prodlouží se termín dodání o jeden týden.

**Návrh interiéru můžete mít zcela zdarma. Stačí na e-shopu bonami.cz nakoupit produkty z návrhu alespoň za 30 000 Kč do 2 měsíců od převzetí návrhu.

 

Individuální návrh

 

Cena podle velikosti a počtu místností

Přizpůsobit se umíme jakémukoli přání. Napište nám na e-mail katerina.jarolikova@bonami.cz, co potřebujete vyřešit, a my vám připravíme nabídku na míru. Zvládneme také atypické nebo multifunkční místnosti a další nestandardní prostory. Nacenění závisí na velikosti interiéru a počtu místností.

Individuální návrh

     Více o individuálním plánu

 • Vhodné pro atypické, multifunkční a další nestandardní interiéry
 • Výše ceny se řídí podle velikosti a počtu místností

Řešíte zařizování vzorového bytu, bytu určeného k pronájmu nebo firemního interiéru? Zjistěte více o návrzích a realizacích B2B interiérů na míru.

 

9,1 / 10 hodnocení služby

Co o službě Bonami návrh interiérů říkají naši zákazníci?

Šárka Š.

Díky službě Bonami návrh interiéru má člověk možnost podívat se na své bydlení s větším nadhledem. Super je závěrečná online prezentace, kde je možné se o návrhu pobavit.

Katarina B.

Výborná komunikácia, všetko je jednoduché a prehľadné. Tapeta na stene v spálni oživila celú miestnosť, nábytok je presne podľa mojich predstáv.


Lucie C.

Nejvíc mě překvapil propracovaný seznam produktů použitých v návrhu. Podle tohoto seznamu za mě vše pohodlně objednalo Bonami zákaznické centrum.

Tomáš Břínek (TMBK) • Prohlédnout

Hlavním požadavkem bylo, abych se tu cítil dobře a měl tu vše, co potřebuji ke svému pracovnímu dni. Díky Bonami jsem se nemusel téměř o nic starat. Měl jsem k ruce jejich designéry, kteří navrhli celý interiér a myslím, že to vymysleli skvěle.

Pokáč • Prohlédnout

Služby Bonami návrhu interiéru jsme si všimli na instagramu a řekli jsme si proč to nezkusit. Dopadlo to dobře, prostor jsme chtěli probarvit a prosvítit a tak jsme divoce barevné návrhy schválili a za pár týdnů už bylo hotovo.

Saša Rašilov • Prohlédnout

Designérka Tereza zhmotnila naši představu útulného bydlení ve scandi stylu. Podtrhla, co mělo vyniknout, pohrála si s tvary i materiály. Všechno do sebe zapadá!

Naše projekty

Časté dotazy

Níže najdete odpovědi na všechny otázky, které vás s ohledem na Bonami designéra zajímají.

Mohu si vybrat, zda si s designérem zavoláme, nebo se uvidíme přes videocall?

Ano, úvodní kontakt s designérem, během kterého společně vyladíte vaše přání a požadavky, může proběhnou buď jako telefonický hovor, nebo jako online hovor, při kterém můžete (ale nemusíte) zapnout svou kameru. Rozhodnutí je čistě na vás. Pokud zvolíte online hovor, designér vám upřesní, jakým způsobem se spojíte (například pomocí služby Skype, Google Meet atp.). Služba Bonami návrh interiéru probíhá výhradně online. Díky tomu ušetříte svůj čas i náklady.

Ve které dny a časy jsou designéři k dispozici pro telefonát nebo videohovor?

Naši designéři jsou vám k dispozici od pondělí do pátku vždy mezi 8:00 a 18:00 hodinou. Proto vám budou nabízet volné sloty k telefonátům nebo videohovorům standardně v tomto čase.

Může designér zakomponovat do návrhu i některé mé stávající kousky?

Ano může, stačí když v dotazníku vyplníte otázku, kde se vás na to ptáme. Změřte nám váš oblíbený kousek, který si přejete zachovat, a vyfoťte ho. Jen tak ho budeme moct správně doplnit k ostatním novým prvkům.

Za jak dlouho budu mít v ruce návrh a budu moct začít nakupovat produkty?

Záleží na balíčku, který si vyberete. U základního balíčku trvá dodání přibližně dva týdny, u rozšířeného balíčku, kde je vše dvakrát (moodboard, půdorys, vizualizace, seznam produktů) trvá dodání asi tři týdny.

Dostanu v návrhu jen produkty od Bonami?

Ne. Naše designéry nijak nelimitujeme a vybírat mohou i jinde. U produktů zakoupených u jiných prodejců nicméně neumíme zařizovat reklamaci, dopravu a další zákaznický servis.

Musím si koupit vše, co mi designér navrhne?

Nemusíte, je to zcela na vás. Pokud na Bonami ale nakoupíte do 2 měsíců produkty z návrhu za 30 000 Kč a více, můžete použít voucher, který vám z nákupu odečte původní cenu návrhu (tedy 3 900 Kč nebo 5 400 Kč). Toto se týká pouze produktů, které lze nakoupit u nás na Bonami.

Budou v návrhu i dekorace?

Ano, návrh se skládá ze základních kusů nábytku (pohovka, postel, křeslo, stůl, židle atd.), designér vše doplní i o polštáře, plédy, vázičky, obrazy, zrcadla atd. Záleží na daném návrhu a na vašich preferencích.

Stěhuji se až za delší dobu, mohu přesto získat návrh už nyní?

Určitě ano. Některé věci jsou ale pro návrh zásadní a pokud je nyní nemáte, návrh dost možná uskutečnit nepůjde. Designér potřebuje především půdorys místnosti. Dále musí znát materiál podlahy, ideálně i dveří. Super jsou fotky, ale v případě novostaveb stačí kniha standardů, kde tyto informace bývají uvedeny. Pokud designér vytváří interiér místnosti, kde je (nebo bude) kuchyně, je velmi důležité znát její parametry. Půdorysný návrh a materiálové řešení.

Zařizujete také venkovní prostory?

Ano, zařizujeme. Od malých balkónů přes velké terasy. Výběr venkovního nábytku a textilu je veliký a byla by škoda vás o tuto možnost ochudit.

Bude nábytek sedět do mého pokoje rozměrově?

Designér vychází z vašeho měření a pokud je toto správně, není důvod, aby cokoliv nesedělo.

* Pokud na Bonami nakoupíte do 2 měsíců produkty z návrhu za 30 000 Kč a více, můžete použít voucher, který Vám z nákupu odečte původní cenu návrhu (tedy 3 900 Kč nebo 5 400 Kč). Toto se týká pouze produktů, které lze nakoupit u nás na Bonami.


**V případě, že se zákazník nedostaví na předem dohodnutý termín online prezentace návrhu s designérem bez jakékoliv omluvy či informace, je designér zplnomocněn finální prezentaci zrušit/odmítnout bez nároku na nový termín. Zákazníkovi bude zaslána pouze konečná prezentace v podobě PDF. Maximální čekací lhůta designéra je 15 minut.

Náš tým