20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Levné bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 300 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
WC štětka Auron
Plastová, ve zlaté barvě, 9x9 cm, výška 38,5 cm
(59)
Skladem
440 Kč
s kódem
550 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Gara
Ocelový, černý, 6 l
(50)
Skladem
440 Kč
s kódem
550 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Maximex
Sušák na prádlo
Závěsný, ve stříbrné barvě, kovový
(33)
Skladem
440 Kč
s kódem
550 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
OYOY Living Design
Miska Sia
Pro psa, keramická, ø 13 cm
Skladem
440 Kč
s kódem
550 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Plaček Pet Products
Odpočívadlo pro kočky Magic Cat Lilly
Béžové, 34x34 cm, výška 45 cm
(4)
Doručíme od 13. 10. 2026
440 Kč
s kódem
550 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Odkapávací mřížka na dřez Platform
Nastavitelná, plastová, šedá, 43x13 cm
(3)
Doručíme od 14. 10. 2026
441 Kč
s kódem
551 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Košíky v sadě Jarana
3 ks, do koupelny, látkové, bílé, výška 13 cm
(19)
Skladem
444 Kč
s kódem
555 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Rosendahl
Dóza Grand Cru
Na potraviny, skleněná
Skladem
Poslední kousky
444 Kč
s kódem
555 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Na prodejně
-20 % s kódem
Rolser
Potah na žehlicí prkno Universal
Bavlněný, šedý, 140x55 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
446 Kč
s kódem
557 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Příborník do zásuvky DrawerStore™
Plastový, světle šedý, 11 x 39,5 cm
(159)
Skladem
Poslední kousky
446 Kč
s kódem
557 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě Quadro
2 ks, bez vrtání, Vacuum-loc, plastové, v leskle stříbrné barvě
(1020)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Vacuum-Loc
Bez vrtání, Vacuum-loc, ocelová, ve stříbrné barvě
(1286)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
iDesign
Organizér na kořenky Linus
Otočný, plastový, ø 29 cm, výška 4,5 cm
(388)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na toaletní papír
Ocelový, černý, 21x17 cm, výška 55 cm
(154)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Bambusa
Nástěnný/s poličkou, bambusový, v přírodní barvě, 12x25 cm, výška 13 cm
(97)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Sassy B
Povlečení Stripe Tease
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, červené/růžové, 135x200 cm
(3)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Angus Highland Cow
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, hnědé/béžové, 135x200 cm
(7)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Wenko
Rozpěrná tyč Herkules
Závěsná, kovová/plastová, bílá, 8x4,5 cm, výška 145 cm
(133)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Wenko
Stěrka s držákem Terni
Ve stříbrné barvě, délka 40 cm
(55)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Háčky v sadě Genova
2 ks, bez vrtání, Vacuum-loc, plastové, v leskle stříbrné barvě
(12)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Umbra
Zarážky do dveří v sadě Buddy
2 ks, gumové, šedé, 11x15 cm, výška 6 cm
(45)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Vivielle
S příměsí bavlny, 130x160 cm
(2)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Velva
S příměsí bavlny, zelená, 130x155 cm
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Koupelnová polička Onda
Závěsná, ocelová, ve stříbrné barvě
(103)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Forma
S příměsí bavlny, 130x155 cm
(3)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Vivielle
130x160 cm
(3)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
WC štětka Detroit
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 8,5x9 cm, výška 40 cm
(47)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na jednolůžko, z bavlněného saténu, bílé, 90x200 cm
(21)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, tmavě zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(66)
Skladem
Poslední kousky
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, béžové, 200x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, tmavě šedá, 150x200 cm
(18)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Premier Housewares
Zrcadlo Cassini
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 2x, 17x29 cm
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé, růžové, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Umbra
Koupelnový organizér Bellwood
Na kosmetiku, z recyklovaného plastu, bílý, 26x20 cm, výška 13 cm
(12)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Hadley
130x160 cm
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(37)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Ego Dekor
Lahev na olej Olive
Objem 0,5 ml, skleněná, zelená
(41)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
WC štětka Idro
Keramická, ve zlaté barvě, ø 10 cm, výška 39 cm
(7)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na jednolůžko, z bavlněného saténu, tmavě zelené, 90x200 cm
(14)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
House Nordic
Deka Adana
Z recyklované bavlny, zelená, 130x180 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, tmavě šedá, 150x200 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Bomb
Pratelná, černá/béžová, ø 100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-20 % s kódem
Zone
Kelímek na zubní kartáčky Nova
Kameninový, světle červený, ø 8 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
Ladelle
Termohrnek Eco
350 ml, keramický, modrý
(2)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Thermal Sherpa
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, šedé, 185x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na jednolůžko, z bavlněného saténu, šedé, 90x200 cm
(11)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
RHS
Povlečení Rosemoor Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové, 135x200 cm
(1)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Ladelle
Dóza Carnival
Na kávu/na sypaný čaj/na sušenky, kameninová, zelená/krémová
(1)
Skladem
Poslední kousek
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
78
79
80
...
236
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci