Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 284 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Styler
Obraz Catflix
30x40 cm, tištěný, s rámem
Skladem
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Zone
Houbičky na nádobí v sadě Singles
5 ks, plastové
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
44 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dózy v sadě Maynard
3 ks, na potraviny, keramické, bílé/modré
Skladem
Poslední kousky
1 189 Kč
s kódem
1 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Wenko
WC štětka Sirmione
Keramická, béžová, ø 10,5 cm, výška 40 cm
(4)
Skladem
661 Kč
s kódem
778 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Organizér Oskar Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(24)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Ruby
Z umělé kožešiny, krémová, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 912 Kč
s kódem
2 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Compactor
Úložný box pod postel
Vakuový, látkový, výška 15,5 cm
(24)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Spinder Design
Nástěnný věšák Dax Play
S poličkou, kovový, černý, šířka 72 cm, výška 12 cm, hloubka 7,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 770 Kč
s kódem
3 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Koupelnová polička Origin
Závěsná, ocelová, černá
(51)
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
WOOOD
Váza Auri
Kovová, vínová, ø 20 cm, výška 38 cm
Skladem
1 151 Kč
s kódem
1 354 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Light & Living
Zrcadlo Espejo
Nástěnné, ø 70 cm
Skladem
Poslední kousky
2 464 Kč
s kódem
2 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Zone
Odpadkový koš Nova
Nášlapný, plastový, bílý, 5 l
(20)
Skladem
1 890 Kč
s kódem
2 224 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Exclusive
Kosmetické, zvětšení 3x, ø 16 cm
(86)
Skladem
Poslední kousky
677 Kč
s kódem
797 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Descanso
Povlečení Onaz
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, khaki, 140x220 cm
(5)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, béžové/krémové, 135x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Držák na papírové utěrky Easyroll Lava
Závěsný, z nerezové oceli, černý, výška 10 cm
(56)
Skladem
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Zone
Kelímek na zubní kartáčky Nova One
Kameninový, světle hnědý, ø 8,5 cm, výška 10 cm
(11)
Skladem
520 Kč
s kódem
612 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
ReCollector
Odpadkový koš Recycling Box
Na tříděný odpad/nástěnný, z recyklovaného plastu, leskle bílý
(1)
Skladem
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Premium
-15 % s kódem
Zone
Zrcadlo Ume
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 19 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 668 Kč
s kódem
1 962 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Ladelle
Sada na olej a ocet Essentials
320 ml, porcelánová, bílá/černá
(8)
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
sada 6 ks
Compactor
Vakuové pytle v sadě Roll-Up
6 ks
Skladem
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
70 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Euromant
Deka Arizona
Šedá, 140x180 cm
(2)
Skladem
1 147 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Brabantia
Žehlicí prkno Denim Grey B
S držákem na žehličku/s nastavitelnou výškou, šedé, 124x38 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 354 Kč
s kódem
2 769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Záchodové prkénko Agate
S automatickým zavíráním, 37,5 x 44,5 cm, plastové, ve stříbrné barvě, s abstraktním vzorem
(13)
Skladem
1 436 Kč
s kódem
1 689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečení v sadě Pink Edition
3 ks, vakuové, plastové, růžové, 65x45x15,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 266 Kč
s kódem
1 489 Kč bez kódu
496 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 12x9 cm, výška 8,5 cm
(201)
Skladem
398 Kč
s kódem
468 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Birger Restore Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(3)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Fedio
Keramický, hnědý, 400 ml, 8,5x8,5 cm, výška 17 cm
(41)
Skladem
290 Kč
s kódem
341 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Pavia
Bez vrtání/rohová, Static-Loc, ocelová, černá
(31)
Skladem
362 Kč
s kódem
426 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, růžové, 200x200 cm
(5)
Skladem
934 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Rava
Z mikroplyše, béžová, 150x200 cm
(6)
Skladem
2 413 Kč
s kódem
2 839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Zone
WC štětka Nova One
Kameninová, oranžová, ø 10 cm, výška 37 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Atlas
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(8)
Skladem
362 Kč
s kódem
426 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
WC štětka Flex
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 9x9 cm, výška 44 cm
(5)
Skladem
1 742 Kč
s kódem
2 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Foutastic
Koupelnová předložka Vintage Flower
Pratelná, sametová, šedá, ø 140 cm
(51)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Umbra
Odpadkový koš Woodrow
Kancelářský, černý, 7,5 l
(12)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(5)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Bigso
Úložné boxy v sadě Rut Canvas Paper Laminate
2 ks, s víkem, kartonové, zelenomodré, ø 37,5x25,5 cm
(5)
Skladem
1 337 Kč
s kódem
1 573 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Miska Tower
Pro domácího mazlíčka, keramická
(6)
Skladem
Poslední kousky
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, béžové, 135x200 cm
(1)
Skladem
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Dózy v sadě Maya
2 ks, 1,7 l/1,8 l, na mouku/na kávu/na sypaný čaj/na sypké potraviny/na těstoviny/na cukr/na sušenky/na kakao, skleněné
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Hodiny Roma
Venkovní, nástěnné, ø 38 cm
(147)
Skladem
960 Kč
s kódem
1 129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
YAMAZAKI
Organizéry do skříně v sadě Smart
2 ks, na kabelky, plastové, černé, 32x24 cm, výška 21 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
977 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
575 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Casa De Engel
Organizér na kořenky
Otočný, plastový, ø 29 cm, výška 3 cm
(9)
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Koupelnový organizér EasyStore
Béžový, 40x16 cm, výška 13 cm
(6)
Skladem
351 Kč
s kódem
413 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé/krémové, 140x200 cm
(2700)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Umbra
Koupelnová polička Flex Adhesive
Bez vrtání, plastová, bílá
(18)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(4)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
1
...
38
39
40
...
236
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci