20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 277 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Zone
Blok na nože Singles
Plastový, tmavě šedý
(36)
Skladem
Poslední kousky
1 079 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 16 ks
Vitaus
Nášlapy na schody v sadě Cottage Warmth
16 ks, samolepící, krémové, 20x65 cm
(8)
Skladem
1 559 Kč
s kódem
1 949 Kč bez kódu
122 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Brabantia
Odpadkový koš Sort&Go
Na tříděný odpad/vestavný, plastový, v mentolové barvě/tmavě šedý, 2x15 l
(10)
Skladem
2 115 Kč
s kódem
2 644 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem jednotlivých košů (3)
Premium
-20 % s kódem
The Poster Club
Plakát Hold You - Blue – Sofia Lind
50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 831 Kč
s kódem
2 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Deka Swirl
Červená, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
1 487 Kč
s kódem
1 859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Držák na ručníky Irpinia
Závěsný, ocelový, matně bílý, 54,5x21,5 cm, výška 77,5 cm
(3)
Skladem
1 075 Kč
s kódem
1 344 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
WC štětka Flex
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 9x9 cm, výška 44 cm
(5)
Skladem
1 512 Kč
s kódem
1 890 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Quadro
Bez vrtání, Vacuum-loc, plastová, ve stříbrné barvě
(106)
Skladem
Poslední kousky
1 008 Kč
s kódem
1 260 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Umbra
Koupelnová polička Flex Adhesive
Bez vrtání, plastová, bílá
(18)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Zone
Odpadkový koš Nova
Nášlapný, plastový, bílý, 5 l
(20)
Skladem
1 695 Kč
s kódem
2 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (2)
-20 % s kódem
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(3)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Zone
Kelímek na zubní kartáčky Nova One
Kameninový, světle hnědý, ø 8,5 cm, výška 10 cm
(11)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Polarbox
Chladicí box Pop
Žlutý, 20 l, plastový
(31)
Skladem
774 Kč
s kódem
967 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Premium Valve S
2 ks
(147)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
90 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Přikrývka Medium
Celoroční, 160x200 cm
(26)
Skladem
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Exclusive
Kosmetické, zvětšení 3x, ø 16 cm
(86)
Skladem
Poslední kousky
592 Kč
s kódem
740 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na toaletní papír Recco
Se štětkou, ocelový, v leskle stříbrné barvě, 20x20 cm, výška 71,5 cm
(45)
Skladem
1 279 Kč
s kódem
1 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
House Nordic
Dózy v sadě Maya
2 ks, 1,7 l/1,8 l, na mouku/na kávu/na sypaný čaj/na sypké potraviny/na těstoviny/na cukr/na sušenky/na kakao, skleněné
Skladem
Poslední kousky
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Casa De Engel
Organizér na kořenky
Otočný, plastový, ø 29 cm, výška 3 cm
(9)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Stojan na oblečení Tower
Pojízdný, kovový, černý, 67x35 cm, výška 173 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
2 919 Kč
s kódem
3 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Sass & Belle
Váza Peeking Sausage Dog
Z dolomitu, bílá, ø 10 cm, výška 18,5 cm
(1)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
WC štětka Nova One
Kameninová, oranžová, ø 10 cm, výška 37 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 019 Kč
s kódem
1 274 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Ruby
Z umělé kožešiny, krémová, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 799 Kč
s kódem
2 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Compactor
Úložný box pod postel
Vakuový, látkový, výška 15,5 cm
(24)
Skladem
500 Kč
s kódem
625 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečení v sadě Pink Edition
3 ks, vakuové, plastové, růžové, 65x45x15,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 191 Kč
s kódem
1 489 Kč bez kódu
496 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(5)
Skladem
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Mauro Ferretti
Nástěnná dekorace Flowery
Kovová, výška 60 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
3 503 Kč
s kódem
4 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Podnos Mango
30,5x40,5 cm, servírovací, dřevěný
(17)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Fedio
Keramický, hnědý, 400 ml, 8,5x8,5 cm, výška 17 cm
(41)
Skladem
273 Kč
s kódem
341 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Stanley
Termohrnek Café-To-Go Travel Mug Peach Rose
230 ml, z nerezové oceli, broskvový
(24)
Skladem
600 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Dóza Aria
1,6 l, na brambory/na cibuli a česnek, kovová, béžová/v přírodní barvě
(16)
Skladem
Poslední kousky
364 Kč
s kódem
455 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
Karlsson
Hodiny Modern Cuckoo
Kyvadlové/nástěnné, výška 41 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
1 485 Kč
s kódem
1 856 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Wenko
Stěrka s držákem Vacuum-Loc
Vacuum-loc, černá, délka 25 cm
(30)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Miska Tower
Pro domácího mazlíčka, keramická
(6)
Skladem
Poslední kousek
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Bigso
Organizér Birger Restore Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(3)
Skladem
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Compactor
Organizér do skříně Oxford
Závěsný, látkový, šedý, 30x30 cm, výška 94 cm
(17)
Skladem
370 Kč
s kódem
462 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Brabantia
Žehlicí prkno Denim Grey B
S držákem na žehličku/s nastavitelnou výškou, šedé, 124x38 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 215 Kč
s kódem
2 769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Držák na papírové utěrky Easyroll Lava
Závěsný, z nerezové oceli, černý, výška 10 cm
(56)
Skladem
458 Kč
s kódem
572 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Odpadkový koš Leman
Nášlapný, ocelový, matně černý, 30 l
(9)
Skladem
Poslední kousky
2 000 Kč
s kódem
2 500 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (5)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Silky Soft
2 ks, saténové, zakládací, 50x75 cm
(3)
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Mijolnir
Přehoz Etnik
Černý/béžový, 170x210 cm
(26)
Skladem
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, béžové/krémové, 135x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
YAMAZAKI
Organizéry do skříně v sadě Smart
2 ks, na kabelky, plastové, černé, 32x24 cm, výška 21 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
951 Kč
s kódem
1 189 Kč bez kódu
595 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
House Nordic
Váza Corvo
Vysoká, terakotová, hnědá, ø 32 cm, výška 60 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
2 887 Kč
s kódem
3 609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(4)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Casa Selección
Zrcadlo
Nástěnné, ø 49 cm
(6)
Skladem
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Atlas
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(8)
Skladem
341 Kč
s kódem
426 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Moonia
Chránič matrace
Voděodolný, 180x200 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 711 Kč
s kódem
2 139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
1
...
35
36
37
...
235
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci