Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do předsíně a šatny
...
Bytové doplňky
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do předsíně a šatny na prodejně Dobrovíz u Prahy
Háčky
Organizéry a šperkovnice
Ukládání oblečení
Věšáky a stojany na oblečení
Zarážky do dveří
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (2)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
17 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 3 ks
Umbra
Háčky v sadě Buddy
3 ks, nástěnné, plastové, bílé
(9)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
126 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Umbra
Háčky v sadě Buddy
3 ks, nástěnné, plastové, černé
(43)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Háček Savona
Bez vrtání, nerezový, ve stříbrné barvě
(115)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Bonami Essentials
Háček Bird
Nástěnný, plastový, černý
(44)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Umbra
Zarážky do dveří v sadě Buddy
2 ks, gumové, šedé, 11x15 cm, výška 6 cm
(45)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Brabantia
Háček do skříně
Z recyklovaného plastu, černý, 6x22 cm, výška 10,5 cm
(2)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Háček Bosio
Nástěnný, nerezový, matně černý
(150)
Skladem
394 Kč
s kódem
464 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Umbra
Nástěnný věšák Sticks
Plastový, černý, šířka 49 cm, výška 18 cm, hloubka 3 cm
(124)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Umbra
Háčky v sadě Buddy
3 ks, nástěnné, plastové
(30)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Umbra
Věšák na dveře Buddy
Plastový, černý, šířka 22 cm, výška 30 cm, hloubka 11 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Šperkovnice Tower
Plastová, ø 10 cm, výška 10 cm
(104)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Umbra
Nástěnný věšák Sticks
Plastový, bílý, šířka 49 cm, výška 18 cm, hloubka 3 cm
(80)
Skladem
542 Kč
s kódem
638 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Umbra
Háčky v sadě Buddy
3 ks, nástěnné, plastové, bílé/šedé
(16)
Skladem
977 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Brabantia
Němý sluha Linn Dressboy
Ocelový, černý, šířka 38 cm, výška 168 cm, hloubka 6,5 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 546 Kč
s kódem
1 819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Brabantia
Němý sluha Linn Dressboy
Ocelový, bílý, šířka 38 cm, výška 168 cm, hloubka 7 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 606 Kč
s kódem
1 889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na oblečení Herkules
Teleskopický, kovový, bílý, 215x38 cm, výška 300 cm
(372)
Skladem
Poslední kousky
2 294 Kč
s kódem
2 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Brabantia
Stojan na oblečení Linn
Ocelový, černý, 34x48 cm, výška 170 cm
(7)
Skladem
2 396 Kč
s kódem
2 819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Pro zobrazení více výsledků odeberte některý z filtrů
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
1
Související kategorie
Botníky
Předsíňové sestavy
Věšáky
Věšáky na zeď
Stojany na oblečení
Němý sluha
Stojany na deštníky
Zarážky do dveří