Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do předsíně a šatny
...
Bytové doplňky
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do předsíně a šatny na prodejně Dobrovíz u Prahy
Háčky
Organizéry a šperkovnice
Ukládání oblečení
Věšáky a stojany na oblečení
Zarážky do dveří
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (2)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
17 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Háček Bosio
Nástěnný, nerezový, matně černý
(150)
Skladem
394 Kč
s kódem
464 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Umbra
Nástěnný věšák Sticks
Plastový, bílý, šířka 49 cm, výška 18 cm, hloubka 3 cm
(80)
Skladem
542 Kč
s kódem
638 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Umbra
Nástěnný věšák Sticks
Plastový, černý, šířka 49 cm, výška 18 cm, hloubka 3 cm
(124)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na oblečení Herkules
Teleskopický, kovový, bílý, 215x38 cm, výška 300 cm
(372)
Skladem
Poslední kousky
2 294 Kč
s kódem
2 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Háček Savona
Bez vrtání, nerezový, ve stříbrné barvě
(115)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Umbra
Zarážky do dveří v sadě Buddy
2 ks, gumové, šedé, 11x15 cm, výška 6 cm
(45)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Šperkovnice Tower
Plastová, ø 10 cm, výška 10 cm
(104)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Umbra
Háčky v sadě Buddy
3 ks, nástěnné, plastové, černé
(43)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Bonami Essentials
Háček Bird
Nástěnný, plastový, černý
(44)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Umbra
Háčky v sadě Buddy
3 ks, nástěnné, plastové
(30)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Umbra
Háčky v sadě Buddy
3 ks, nástěnné, plastové, bílé/šedé
(16)
Skladem
977 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Brabantia
Němý sluha Linn Dressboy
Ocelový, černý, šířka 38 cm, výška 168 cm, hloubka 6,5 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 546 Kč
s kódem
1 819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Brabantia
Stojan na oblečení Linn
Ocelový, černý, 34x48 cm, výška 170 cm
(7)
Skladem
2 396 Kč
s kódem
2 819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Umbra
Háčky v sadě Buddy
3 ks, nástěnné, plastové, bílé
(9)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
126 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Brabantia
Němý sluha Linn Dressboy
Ocelový, bílý, šířka 38 cm, výška 168 cm, hloubka 7 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 606 Kč
s kódem
1 889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Umbra
Věšák na dveře Buddy
Plastový, černý, šířka 22 cm, výška 30 cm, hloubka 11 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Brabantia
Háček do skříně
Z recyklovaného plastu, černý, 6x22 cm, výška 10,5 cm
(2)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Pro zobrazení více výsledků odeberte některý z filtrů
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
1
Související kategorie
Botníky
Předsíňové sestavy
Věšáky
Věšáky na zeď
Stojany na oblečení
Němý sluha
Stojany na deštníky
Zarážky do dveří