Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Bitz
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Dekorace
Filtry
1
Skladem
Premium
Akce a slevy
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (2)
Bitz
82 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Bitz
Sada mlýnků na pepř a sůl Gastro Black
2 ks, černá, keramická
(49)
Skladem
1 442 Kč
s kódem
1 697 Kč bez kódu
849 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bitz
Sada mlýnků na pepř a sůl Gastro Green
2 ks, zelená, keramická
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 359 Kč
s kódem
1 599 Kč bez kódu
800 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Bitz
Šálky v sadě Gastro Black/Mix
6 ks, keramické, na espresso, černé, 100 ml
(28)
Skladem
677 Kč
s kódem
797 Kč bez kódu
133 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Příbor
Pro 4 osoby, 16 ks, nerezový, v matně stříbrné barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 412 Kč
s kódem
1 661 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bitz
Sada mlýnků na pepř a sůl Gastro Cream
2 ks, bílá, keramická
(9)
Skladem
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
1 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Misky v sadě Gastro Black/Mix
4 ks, servírovací, keramické, černé, 200 ml, ø 10 cm
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bitz
Sada mlýnků na pepř a sůl Gastro Amber
2 ks, jantarová, keramická
(1)
Skladem
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
1 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bitz
Sada mlýnků na pepř a sůl Gastro Blue
2 ks, modrá, keramická
(1)
Skladem
1 816 Kč
s kódem
2 137 Kč bez kódu
1 069 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na polévku/ramen, z kameniny, zelená/černá, 1,2 l, ø 18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
531 Kč
s kódem
625 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Váza Kusintha
Skleněná, růžová, ø 14 cm, výška 22 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
896 Kč
s kódem
1 054 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
751 Kč
s kódem
884 Kč bez kódu
221 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
476 Kč
s kódem
560 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Váza Kusintha
Skleněná, zelená, ø 14 cm, výška 22 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 223 Kč
s kódem
1 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Talíř Gastro Dark Blue/Black
Ø 27 cm, z kameniny, černý/modrý
(134)
Skladem
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Průměr (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Podnos na dort Gastro Cream
Keramický, bílý/béžový, ø 30 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 019 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Misky v sadě Gastro Black/Mix
4 ks, na dip, keramické, černé, ø 7,5 cm
(9)
Skladem
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
137 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Tác Gastro Dark Blue/Black
14x38 cm, keramický
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Miska Gastro Black/Amber
Na polévku/ramen, z kameniny, černá/jantarová, 1,2 l, ø 18 cm
(4)
Skladem
531 Kč
s kódem
625 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Talíř Kusintha
Servírovací, skleněný, oranžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
s kódem
575 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Šálek Gastro Green/Black
Keramický, na cappuccino/s podšálkem, zelený/černý, 240 ml
(3)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Váza Gastro Green
Z kameniny, zelená, ø 14 cm, výška 20 cm
(10)
Skladem
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Šálek Gastro Dark Blue/Black
Keramický, na cappuccino/s podšálkem, černý/modrý, 240 ml
(2)
Skladem
323 Kč
s kódem
380 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Skladem
476 Kč
s kódem
560 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Talíř Kusintha
Servírovací, ø 30 cm, skleněný, oranžový
(5)
Skladem
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Talíř Kusintha
Servírovací, skleněný, zelený
(3)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Talíř Kusintha
Servírovací, skleněný, modrý
(3)
Skladem
489 Kč
s kódem
575 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Váza Gastro Blue
Z kameniny, tmavě modrá, ø 14 cm, výška 20 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
587 Kč
s kódem
691 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Šálek Gastro Grey/Light Pink
Keramický, na cappuccino/s podšálkem, růžový/šedý, 240 ml
(12)
Skladem
Poslední kousky
258 Kč
s kódem
303 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Podnos na dort Gastro Dark Blue
Keramický, modrý, ø 30 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 051 Kč
s kódem
1 236 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Miska Gastro Black/Purple
Na polévku, z kameniny, černá/fialová, 1 l, ø 20 cm
(7)
Skladem
260 Kč
s kódem
306 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Hrnek Gastro Green/Black
190 ml, keramický, zelený/černý
(16)
Skladem
196 Kč
s kódem
230 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Talíř Kusintha
Servírovací, ø 30 cm, skleněný, zelený
(11)
Skladem
Poslední kousek
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Talíř Kusintha
Servírovací, ø 30 cm, skleněný, modrý
(9)
Skladem
Poslední kousky
405 Kč
s kódem
477 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Džbán Kusintha
Skleněný, 1,2 l
(3)
Skladem
Poslední kousky
784 Kč
s kódem
922 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Džbán Kusintha
Skleněný, khaki, 1,2 l
(4)
Skladem
Poslední kousky
784 Kč
s kódem
922 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na polévku/na salát, z kameniny, zelená/černá, 600 ml, ø 14 cm
(4)
Skladem
252 Kč
s kódem
297 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Miska Gastro Grey/Light Pink
Na polévku, z kameniny, růžová/šedá, 1 l, ø 20 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
398 Kč
s kódem
468 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bitz
Formy na led Grey
2 ks, silikonové
(5)
Skladem
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Miska Gastro Dark Blue/Black
Na polévku/na salát, z kameniny, černá/modrá, 600 ml, ø 14 cm
(89)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na polévku, z kameniny, zelená/černá, 850 ml, ø 18 cm
(2)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Miska Gastro Grey/Cream
Na polévku, z kameniny, šedá/béžová, 1 l, ø 20 cm
(9)
Skladem
406 Kč
s kódem
478 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Talíř Gastro Green/Black
Dezertní , ø 17 cm, z kameniny, zelený/černý
(9)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
281 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Talíř Gastro Dark Blue/Black
Dezertní , ø 17 cm, z kameniny, černý/modrý
(7)
Skladem
240 Kč
s kódem
282 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Talíř Gastro Grey/Light Pink
Dezertní , ø 17 cm, z kameniny, růžový/šedý
(11)
Skladem
230 Kč
s kódem
270 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na dip, z kameniny, zelená/černá, 200 ml, ø 10 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
201 Kč
s kódem
236 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Talíř Gastro Grey/Light Pink
Ø 27 cm, z kameniny, růžový/šedý
(12)
Skladem
285 Kč
s kódem
335 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Průměr (2)
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Tác Gastro Green/Black
14x38 cm, keramický
(2)
Skladem
Poslední kousek
823 Kč
s kódem
968 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Mísa Gastro Black/Green
Na salát, z kameniny, zelená/černá, ø 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 628 Kč
s kódem
1 915 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
2
Načíst další