Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Červená
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Červená
2 006 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa In the Forest
Z kameniny, červená, ø 21 cm, objem 1,1 l
(121)
Skladem
704 Kč
s kódem
828 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, červený, 50x25 cm, výška 18 cm
(216)
Skladem
Poslední kousky
892 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, červený, 25x25 cm, výška 18 cm
(160)
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, červené, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(344)
Skladem
Poslední kousek
604 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
356 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Oblíbené
Universal
Koberec Aqua Liso
Syntetický, shaggy, vínový, 57x110 cm
(214)
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, červený, 50x25 cm, výška 18 cm
(71)
Skladem
Poslední kousky
1 210 Kč
s kódem
1 424 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Dětská lahev Colourful Creatures
Plastová/tritanová, červená, 500 ml
(436)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Forma na koláč
ø 29 cm, keramika
(45)
Skladem
740 Kč
s kódem
871 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, červený, 20x10 cm, výška 7 cm
(150)
Skladem
Poslední kousky
282 Kč
s kódem
332 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Colourful Creatures
3 ks, 3 ks, plastové, červené/zelené/modré, 600 ml
(291)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Oblíbené
JAHU collections
Dekorační polštář Amy
Sametový, červený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, červené, 135x200 cm
(91)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Sběratelská skříňka
Plastová, červená, 38x5x18,5 cm
(36)
Skladem
960 Kč
s kódem
1 129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Markslöjd
Elektrický svícen Celine
Červený/ve zlaté barvě, z masivního dřeva, do zásuvky, 46x5x28 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Prehistoric Land
3 ks, 3 ks, plastové, červené, 600 ml
(39)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Oblíbené
Dakls
Hrnek Happy Time
770 ml, keramický, červený
(76)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Oblíbené
Universal
Koberec Aqua Liso
Syntetický, shaggy, vínový, 100x150 cm
(44)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, červené, 200x200 cm
(93)
Doručíme od 3. 11. 2026
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Hanse Home
Koberec Sylla
Syntetický, bez vlasu, červený/modrý, 160x230 cm
(28)
Skladem
Poslední kousek
3 861 Kč
s kódem
4 542 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, červená, 150x200 cm
(54)
Skladem
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, červený, 16,5x12 cm, výška 17 cm
(21)
Doručíme od 14. 10. 2026
411 Kč
s kódem
484 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, vínové, 200x200 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Candy
Plastový, červený, 20 l
(26)
Skladem
Poslední kousek
1 522 Kč
s kódem
1 790 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Santa's Christmas Presents
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, červené, s vánočním motivem, 135x200 cm
(92)
Doručíme od 3. 11. 2026
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Villeroy&Boch
Běhoun Toy's Delight Red Christmas
Syntetický, bez vlasu, s vánočním motivem, červený, 80x200 cm
(28)
Skladem
1 240 Kč
s kódem
1 459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Oblíbené
Universal
Koberec Aqua Liso
Syntetický, shaggy, kulatý, vínový, ø 80 cm
(52)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Oblíbené
Flair Rugs
Koberec Aubusson
Vlněný, s nízkým vlasem, červený, 150x240 cm
(24)
Skladem
Poslední kousek
10 251 Kč
s kódem
12 060 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Villeroy&Boch
Koberec Toy's Delight Red Christmas
Syntetický, bez vlasu, kulatý, s vánočním motivem, červený, ø 150 cm
(18)
Skladem
1 884 Kč
s kódem
2 217 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Emile Henry
Zapékací mísa Ultimate
19x30 cm, keramická, maximální teplota 270 °C
(18)
Skladem
Poslední kousky
792 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Hanse Home
Koberec Orient Caracci
Syntetický, s nízkým vlasem, červený, 57x90 cm
(23)
Skladem
260 Kč
s kódem
306 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Villeroy&Boch
Koberec Toy's Delight Red Christmas
Syntetický, bez vlasu, s vánočním motivem, červený, 50x80 cm
(42)
Skladem
422 Kč
s kódem
497 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
LEGO®
Sběratelská skříňka Iconic
Plastová, červená, 40x15x19 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
1 069 Kč
s kódem
1 258 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Flair Rugs
Koberec Aubusson
Vlněný, s nízkým vlasem, červený, 120x180 cm
(33)
Skladem
Poslední kousky
6 231 Kč
s kódem
7 331 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětská lahev
Plastová, červená, 500 ml
(35)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Hanse Home
Běhoun Pure
Syntetický, s nízkým vlasem, červený, 80x300 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
1 512 Kč
s kódem
1 779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
Hanse Home
Koberec Orient Caracci
Syntetický, s nízkým vlasem, červený, 160x235 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
2 060 Kč
s kódem
2 423 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
-15 % s kódem
Restilo
Ručník Marina
Froté, bavlněný, červený, 50x100 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Hanse Home
Běhoun Pure
Syntetický, s nízkým vlasem, červený, 80x150 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
1 062 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Oblíbené
Universal
Koberec Aqua Liso
Syntetický, shaggy, vínový, 67x125 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Tescoma
Forma na chleba Delicia
30 x 13 cm, keramika
(22)
Skladem
Poslední kousky
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Essey
Organizér Pen Pen
Na psací potřeby, plastový, ø 10 cm, výška 10 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Markslöjd
Elektrický svícen Hol
Červený, plastový, do zásuvky, 35x5x30 cm
(31)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Casa Selección
Podtácky v sadě
4 ks, z plsti, s vánočním motivem, červené, ø 10 cm
(14)
Skladem
101 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
30 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Karup
Pohovka Roots
Rozkládací, futonová, vínová, dvoumístná, šířka 140 cm, hloubka 105 cm, hloubka sedáku 63 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
11 343 Kč
s kódem
13 345 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+16
+17
+ Barva nohou (3)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, vínové, 180x200 cm
(24)
Skladem
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, červený, 25x25 cm, výška 18 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Hanse Home
Koberec Plume
Syntetický, bez vlasu, červený, 160x230 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
2 368 Kč
s kódem
2 786 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
sada 2 ks
Emile Henry
Zapékací mísy v sadě
Ramekin, 2 ks, ø10 cm, keramické, maximální teplota 270 °C
(16)
Skladem
Poslední kousky
425 Kč
213 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
2
3
4
5
...
42
Načíst další