Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Červená
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Červená
1 999 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolní, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Novinka
Karlsson
Budík Pillar
Digitální/stolní, ø 8 cm, výška 10 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 223 Kč
s kódem
1 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
WOOOD
Rohová pohovka Rodeo
Manšestrová, pravý roh/do L, v terakotové barvě, trojmístná, šířka 266 cm, hloubka 213 cm, hloubka sedáku 67 cm
Doručíme od 10. 12. 2026
46 625 Kč
s kódem
54 853 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (5)
-15 % s kódem
Novinka
WOOOD
Rohová pohovka Rodeo
Manšestrová, levý roh/do L, v terakotové barvě, trojmístná, šířka 266 cm, hloubka 213 cm, hloubka sedáku 67 cm
Doručíme od 10. 12. 2026
46 625 Kč
s kódem
54 853 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (5)
-15 % s kódem
Novinka
WOOOD
Rohová pohovka Rodeo
Manšestrová, pravý roh/s lenoškou, v terakotové barvě, trojmístná, šířka 300 cm, hloubka 155 cm, hloubka sedáku 67 cm
Doručíme od 10. 12. 2026
37 399 Kč
s kódem
43 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (5)
-15 % s kódem
Novinka
WOOOD
Rohová pohovka Rodeo
Manšestrová, levý roh/s lenoškou, v terakotové barvě, trojmístná, šířka 300 cm, hloubka 155 cm, hloubka sedáku 67 cm
Doručíme od 10. 12. 2026
37 399 Kč
s kódem
43 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (5)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Zástěra Christmas Tartan Check
Bavlněná, s vánočním motivem, červená/tmavě zelená
Doručíme od 3. 11. 2026
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Zástěra Christmas Nutcracker
Bavlněná, s vánočním motivem, vínová/růžová
Doručíme od 3. 11. 2026
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Novinka
Micadoni
Jídelní židle Caroline
Stohovatelná, čalouněná, sametová, v terakotové barvě
Doručíme od 2. 12. 2026
4 980 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Nova Luce
Stolní lampa Noelia
Vínová, kovová, LED, stmívatelná, ø30x31 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
3 612 Kč
s kódem
4 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Leitmotiv
Nástěnné svítidlo Catania Ring
Vínové, keramické
Doručíme od 23. 10. 2026
1 453 Kč
s kódem
1 709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami
Vzorek čalounění
Salvador 13
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Vzorek čalounění
Monolith 69
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Ropez
Pohovka Helio
Voděodolná, v terakotové barvě, dvoumístná, šířka 154 cm, hloubka 97 cm, hloubka sedáku 59 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
9 342 Kč
s kódem
10 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Velvet Boucle
Z mikroplyše, vínová, 130x170 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
934 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Addis
Víko na odpadkový koš
Na tříděný odpad, plastové, červené
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Karup
Futonová matrace Wrap Bordeaux/Dark Grey
70x200 cm, středně tvrdá, skládací, vínová, tloušťka 12 cm
(12)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 840 Kč
s kódem
6 870 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Sollux
Bodové svítidlo Etna
V cihlové barvě, ocelové, s ohybatelnou konstrukcí, 30x6x17 cm
(300)
Doručíme od 3. 11. 2026
939 Kč
s kódem
1 105 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Počet světelných zdrojů (4)
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Ropez
Pohovka Helio
Voděodolná, v terakotové barvě, dvoumístná, šířka 217 cm, hloubka 97 cm, hloubka sedáku 59 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
10 724 Kč
s kódem
12 616 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
Artsy Doormats
Rohožka Fair Isle
Z recyklovaného plastu, vínová, 40x70 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Ciselia
Čalouněné, žinylkové, v terakotové barvě
(84)
Doručíme od 14. 12. 2026
4 870 Kč
s kódem
5 729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Novinka
Asiatic Carpets
Koberec Rowan
Ručně tkaný, syntetický, s nízkým vlasem, vínový, 160x230 cm
Doručíme od 9. 11. 2026
7 819 Kč
s kódem
9 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Pappelina
Vnitřní a venkovní koberec Dana Coral
Oboustranný/pratelný, syntetický, bouclé, bez vlasu, červený, 180x275 cm
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
17 679 Kč
s kódem
20 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Cuistot
Froté, bavlněný, červený, 50x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
118 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní židle Leon
Stohovatelná, z bukového dřeva, žinylková, v přírodní barvě/v terakotové barvě
Doručíme od 2. 12. 2026
4 241 Kč
s kódem
4 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Koberec Marrakesh
Syntetický, se střední délkou vlasu, vínový, 200x290 cm
(3)
Doručíme od 27. 10. 2026
4 603 Kč
s kódem
5 415 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Marsala
2 ks, lněné, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Kave Home
Zahradní židle Zivia
Vínová/krémová, šířka 54 cm, výška 81 cm, hloubka 65 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
2 976 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, v cihlové barvě, 240x220 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Novinka
Micadoni
Modulární rohová pohovka Bellis
Sametová, pravý roh/s lenoškou, vhodné pro mazlíčky, v terakotové barvě, čtyřmístná, šířka 282 cm, hloubka 155 cm, hloubka sedáku 62 cm
(4)
Doručíme od 2. 12. 2026
40 107 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (3)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Lois
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, vínový, 160x230 cm
(16)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 354 Kč
s kódem
6 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Classic
Syntetický, s nízkým vlasem, červený/krémový, 200x290 cm
(1)
Doručíme od 30. 10. 2026
5 719 Kč
s kódem
7 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Thoro
Nástěnné svítidlo Biscuit
Vínové, hliníkové, 16x34x6 cm
Doručíme od 23. 11. 2026
3 821 Kč
s kódem
4 495 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Thoro
Nástěnné svítidlo Ake
Vínové, kovové, ø50x14 cm
Doručíme od 23. 11. 2026
3 161 Kč
s kódem
3 719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Candy Cane
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, s potiskem, červené/bílé, 135x200 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Brunch
Patchwork, červený/růžový, 150x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Nova Luce
Stropní svítidlo Noelia
Vínové, hliníkové, LED, přisazené, stmívatelné, ø40x15 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
3 453 Kč
s kódem
4 062 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Apex Border Wool
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, vínový/béžový, 200x290 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
7 692 Kč
s kódem
9 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Flair Rugs
Běhoun Lois
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, vínový, 80x230 cm
(16)
Doručíme od 22. 10. 2026
2 719 Kč
s kódem
3 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Lois
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, kulatý, vínový, ø 120 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
2 209 Kč
s kódem
2 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Candy Cane
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, s potiskem, červené/bílé, 200x200 cm
(8)
Doručíme od 3. 11. 2026
695 Kč
s kódem
818 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bobochic Paris
Dvoulůžková postel Celina
160x200 cm, s roštem, čalouněná, z textilie bouclé, v terakotové barvě
Doručíme od 23. 11. 2026
18 923 Kč
s kódem
22 262 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměr (2)
-15 % s kódem
Novinka
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet
2 ks, zakládací, 50x75 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Micadoni
Modulární rohová pohovka Bellis
Sametová, pravý roh/s lenoškou, vhodné pro mazlíčky, v terakotové barvě, trojmístná, šířka 188 cm, hloubka 155 cm, hloubka sedáku 62 cm
(4)
Doručíme od 2. 12. 2026
28 581 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
+ Rozměry (2)
Novinka
Micadoni
Modulární rohová pohovka Bellis
Sametová, levý roh/s lenoškou, vhodné pro mazlíčky, v terakotové barvě, trojmístná, šířka 188 cm, hloubka 155 cm, hloubka sedáku 62 cm
(4)
Doručíme od 2. 12. 2026
28 581 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Candy Cane
4 ks, bavlněná, pratelná, s pruhy, 30x46 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
157 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Thoro
Nástěnné svítidlo Biscuit
Červené, hliníkové, 16x34x6 cm
Doručíme od 23. 11. 2026
3 821 Kč
s kódem
4 495 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Apex Border Wool
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, vínový/béžový, 160x230 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
5 227 Kč
s kódem
6 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
1
...
30
31
32
...
42
Načíst další