Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Na prodejně Dobrovíz u Prahy
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Textil
Koberce a rohožky
Dekorace
Zahrada
Úklid a organizace
Svítidla
Pro děti
Volný čas a zábava
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
1 421 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Oblíbené
Ayyildiz Carpets
Koberec Art 1121
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 60x110 cm
(28)
Skladem
505 Kč
s kódem
594 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (9)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Křeslo Brida
Béžové, výška zadní opěrky 45 cm, výška sedáku 44 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
7 685 Kč
s kódem
9 041 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Svíčka #101 Palo Santo
Vonná, sojová, s vůní palo santo, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Konferenční stolek Vita
S černou deskou, černý, ø 80 cm, výška 45 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
1 926 Kč
s kódem
2 266 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
WOOOD
Odkládací stolek Mesa
Černý, ø 45 cm, výška 45 cm
(21)
Skladem
1 211 Kč
s kódem
1 425 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Podnos na dort Shine
Kameninový, v leskle stříbrné barvě, ø 26 cm
Skladem
1 172 Kč
s kódem
1 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Váza
Z kameniny, krémová, ø 14,5 cm, výška 26,5 cm
(10)
Skladem
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Cherish
325 ml, keramický, světle modrý
(4)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Ash
890 ml, s brčkem, z nerezové oceli, světle šedý
(182)
Skladem
1 160 Kč
s kódem
1 365 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Umbra
Háčky v sadě Buddy
3 ks, nástěnné, plastové, černé
(43)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Přikrývka Carbon Medium
Celoroční, 140x200 cm
(26)
Skladem
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Váza Piero
Z kameniny, ø 14 cm, výška 10,5 cm
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Miuform
Rohová pohovka Scandic Lagom
Rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/do L, světle šedá, čtyřmístná, šířka 242 cm, hloubka 202 cm, hloubka sedáku 50 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
28 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (6)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa Colour Mix
Z kameniny, bílá/béžová, ø 24 cm, objem 2 l
(104)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Deka Felu
Hnědá/krémová, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 766 Kč
s kódem
2 078 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termoska Legendary Classic Rose Quartz
400 ml, na jídlo, z nerezové oceli, světle růžová
(9)
Skladem
1 020 Kč
s kódem
1 200 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Black 2.0
890 ml, s brčkem, z nerezové oceli, černý
(182)
Skladem
1 160 Kč
s kódem
1 365 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
FABINI
Kastrol Lucca 3.0
S pokličkou, nerezový, 5,5 l, ø 24 cm, na indukci
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 912 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Závěsné svítidlo Balma
Jantarové, skleněné, ø40x130 cm
(3)
Skladem
3 576 Kč
s kódem
4 207 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
WOOOD
Jídelní židle Tunar
S područkami, čalouněná, tmavě hnědá
Skladem
5 346 Kč
s kódem
6 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Blue Sky
890 ml, s brčkem, z nerezové oceli, modrý
(1)
Skladem
1 105 Kč
s kódem
1 300 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Jang
800 ml, se sítkem, z litiny, černá
(67)
Skladem
693 Kč
s kódem
815 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Mlýnek na pepř a sůl Hammershøi
Modrý/v přírodní barvě, dřevěný
(35)
Skladem
1 382 Kč
s kódem
1 626 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
FABINI
Pánev Meda 4.0
S keramickým povrchem, ø 30 cm, na indukci
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Giza 1410
Syntetický, bez vlasu, v přírodní barvě, 80x150 cm
(7)
Skladem
558 Kč
s kódem
657 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (8)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Hanse Home
Koberec Oriental Flowers
Z viskózy, bez vlasu, s třásněmi, krémový, 95x140 cm
(58)
Skladem
1 272 Kč
s kódem
1 496 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Interiérová vůně #68 Peony, Linen, Fern
S vůní kapradiny/s vůní pivoňky/s vůní lnu, 200 ml
(5)
Skladem
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (11)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Eviaya
3 ks, 290 ml, kameninové, na latte
Skladem
Poslední kousky
883 Kč
s kódem
1 039 Kč bez kódu
346 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Cherish
325 ml, keramický, růžový
(4)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
FABINI
Pánev Lucca 4.0 Standard
S nepřilnavým povrchem/s keramickým povrchem, nerezová, ø 30 cm, na indukci
Skladem
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Peach Rose
890 ml, s brčkem, z nerezové oceli, broskvový
(2)
Skladem
1 105 Kč
s kódem
1 300 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Camilla
2 ks, 430 ml, keramické, krémové
(1)
Skladem
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
530 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, růžový
(13)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Eviaya
Modrá, 130x160 cm
(18)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Svíčka #83 Cardamom, Rose, Oud, Tonka
Vonná, sojová, s vůní růže/s vůní kardamomu/s vůní pryskyřice/s vůní tonky, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(28)
Skladem
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (6)
Na prodejně
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Verona
Syntetický, se střední délkou vlasu, krémový, 120x170 cm
(13)
Skladem
1 799 Kč
s kódem
2 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, modrý, 210 ml
(30)
Skladem
247 Kč
s kódem
291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Mason Cash
Misky v sadě In The Meadow
4 ks, na polévku, keramické, 175 ml, ø 10 cm
(1)
Skladem
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
177 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Noční stolek Totem
Tiché dovírání, béžový, 50x36,5 cm, výška 55 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
6 892 Kč
s kódem
8 108 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Stolní lampa Emmie
Žlutá, látková, ø20x30 cm
Skladem
Poslední kousky
1 692 Kč
s kódem
1 991 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termoláhev All Day Slim Bottle Rose Quartz
600 ml, z nerezové oceli, světle růžová
(6)
Skladem
1 070 Kč
s kódem
1 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Tác Camilla
25x42,5 cm
Skladem
1 188 Kč
s kódem
1 398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Umbra
Koupelnový organizér Moona
Otočný, černý, 27x15 cm, výška 18 cm
(14)
Skladem
1 087 Kč
s kódem
1 279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Mísa Mariko
Na ovoce/na salát, skleněná, světle růžová, ø 31 cm, objem 2 l
(1)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
410 ml, z nerezové oceli, světle růžový
(27)
Skladem
883 Kč
s kódem
1 039 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Lattice Cut
Sametový, šedobéžový, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(80)
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek Quencher H2.0 FlowState Tumbler Black
600 ml, s brčkem, z nerezové oceli, černý
(1)
Skladem
928 Kč
s kódem
1 092 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Zone
Podtácky v sadě Singles
6 ks, se stojánkem, silikonové, černé, ø 10 cm
(47)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
...
5
6
7
...
30
Načíst další