Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Na prodejně Dobrovíz u Prahy
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Textil
Koberce a rohožky
Dekorace
Zahrada
Úklid a organizace
Svítidla
Pro děti
Volný čas a zábava
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
1 420 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 40 ks
Brabantia
Pytle na odpadky v sadě PerfectFit X
40 ks, stahovací, 12 l
(6)
Skladem
184 Kč
5 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 120 ks
Brabantia
Pytle na odpadky v sadě PerfectFit G
120 ks, stahovací, 30 l
(5)
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
6 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 40 ks
Brabantia
Pytle na odpadky v sadě PerfectFit O
40 ks, stahovací, 30 l
(3)
Skladem
268 Kč
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Anniversary
20 ks, papírové, 33x33 cm
(2)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
9 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Umělá rostlina Phlox
Ø 7 cm, výška 49 cm
(4)
Skladem
104 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské lžičky v sadě Lili
2 ks, plastové/ze silikonu, světle modré/oranžové, 2x polévková lžíce
Doručíme od 11. 12. 2026
197 Kč
s kódem
232 Kč bez kódu
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Miska Belor
Na dip, keramická, krémová, ø 8 cm
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
121 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské lžičky v sadě Lili
2 ks, plastové/ze silikonu, růžové/tyrkysové, 2x polévková lžíce
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
243 Kč bez kódu
122 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Curious Cats
3 ks, bavlněné, modré, 45x65 cm
(113)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Umbra
Háčky v sadě Buddy
3 ks, nástěnné, plastové, bílé
(9)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
126 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
House Nordic
Šálky v sadě Viola
4 ks, kameninové, béžové, 360 ml
(2)
Skladem
Poslední kousek
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sklenice Milma
Z recyklovaného skla
Skladem
133 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy
Pro domácího mazlíčka, ø 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
114 Kč
s kódem
134 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Zone
Podtácky v sadě Singles
6 ks, silikonové, světle šedé, ø 10 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Zone
Podtácky v sadě Singles
6 ks, se stojánkem, silikonové, černé, ø 10 cm
(47)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 10 ks
Restilo
Umělé květiny v sadě Dahlia
10 ks, výška 62 cm
Skladem
Poslední kousek
1 155 Kč
s kódem
1 359 Kč bez kódu
136 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Rex London
Dětské tetování Floral Flutter
Vhodný věk 3+
(11)
Skladem
118 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Vileda
Ručník pro domácího mazlíčka Pet
Šedý
(28)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
476 Kč
s kódem
560 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Umbra
Háčky v sadě Buddy
3 ks, nástěnné, plastové, černé
(43)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Oblíbené
Mepal
Dóza Modula
Na potraviny, plastová, bílá
(42)
Skladem
Poslední kousky
145 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Prostírání Ydun
Z mořské trávy, ø 35 cm
(280)
Skladem
129 Kč
s kódem
152 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Frino
2 ks, froté, bavlněné, světle hnědé, 30x50 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Sklenice Neia
145 ml
Skladem
Poslední kousky
133 Kč
s kódem
156 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Mýdlenka Elenei
Mramorová, tmavě zelená, ø 13 cm, výška 2,5 cm
(7)
Doručíme od 11. 12. 2026
164 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Mýdlenka Aixa
Mramorová, tmavě šedá, 14x9 cm, výška 2,5 cm
(4)
Skladem
141 Kč
s kódem
166 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Mason Cash
Misky v sadě Home to Roost
4 ks, na polévku, keramické, 200 ml, ø 10,5 cm
(2)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, modrý, 90 ml
(22)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Polštář Inner
Do dekoračních polštářů, 43x43 cm
(247)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (5)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněné, hnědé/krémové, 19x18 cm, tepelná odolnost 100 °C
(10)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Polštář Fluff
Do dekoračních polštářů, 30x50 cm
(2)
Skladem
176 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Mason Cash
Misky v sadě In The Meadow
4 ks, na polévku, keramické, 175 ml, ø 10 cm
(1)
Skladem
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
177 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, oranžový, 100 ml
(6)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Polštář Inner
Do dekoračních polštářů, 40x40 cm
(47)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (5)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Krabička na první zoubek Tooth Fairy
Kovová, ø 5 cm, výška 3 cm
(389)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na espresso, 150 ml
(3)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Oblíbené
Rotho
Lopatka na stelivo s držákem Biala
Plastová, bílá, 9x16 cm
(26)
Skladem
188 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Polštář Inner
Do dekoračních polštářů, 45x45 cm
(170)
Skladem
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (5)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Bonami Essentials
Polštář Non Stitched
S výplní z mikrovlákna, na spaní, 40x60 cm
(28)
Skladem
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (4)
Na prodejně
Premium
Blomus
Miska Kumi
Keramická, tmavě hnědá, ø 8 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Kroužky na ubrousky v sadě Nirela
2 ks, z nerezové oceli, 2x6 cm
Skladem
Poslední kousky
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
191 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Stojánky na vajíčka v sadě Nirela
2 ks, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Skladem
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
191 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Orion
Květináče v sadě Greenish
3 ks, na bylinky, kovové, bez odtokového otvoru, výška 11 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Prostírání v sadě Uya
2 ks, z mořské řasy, kostkovaná, 33,5x49 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
330 Kč
s kódem
388 Kč bez kódu
194 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bredemeijer
Šálky v sadě Xilin
2 ks, z litiny, béžové, 100 ml
(212)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Woolen
S beránkem, na zip, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
1
2
3
4
5
...
30
Načíst další