Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování na prodejně Dobrovíz u Prahy
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Nádobí na vaření
Pečení
Skladování a přenos potravin
Kuchyňské spotřebiče
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (4)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
456 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské lžičky v sadě Lili
2 ks, plastové/ze silikonu, světle modré/oranžové, 2x polévková lžíce
Doručíme od 11. 12. 2026
197 Kč
s kódem
232 Kč bez kódu
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Miska Belor
Na dip, keramická, krémová, ø 8 cm
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
121 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské lžičky v sadě Lili
2 ks, plastové/ze silikonu, růžové/tyrkysové, 2x polévková lžíce
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
243 Kč bez kódu
122 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
House Nordic
Šálky v sadě Viola
4 ks, kameninové, béžové, 360 ml
(2)
Skladem
Poslední kousek
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sklenice Milma
Z recyklovaného skla
Skladem
133 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Zone
Podtácky v sadě Singles
6 ks, silikonové, světle šedé, ø 10 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Zone
Podtácky v sadě Singles
6 ks, se stojánkem, silikonové, černé, ø 10 cm
(47)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
476 Kč
s kódem
560 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Mepal
Dóza Modula
Na potraviny, plastová, bílá
(42)
Skladem
Poslední kousky
145 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Sklenice Neia
145 ml
Skladem
Poslední kousky
133 Kč
s kódem
156 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Mason Cash
Misky v sadě Home to Roost
4 ks, na polévku, keramické, 200 ml, ø 10,5 cm
(2)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, modrý, 90 ml
(22)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Mason Cash
Misky v sadě In The Meadow
4 ks, na polévku, keramické, 175 ml, ø 10 cm
(1)
Skladem
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
177 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, oranžový, 100 ml
(6)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na espresso, 150 ml
(3)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Blomus
Miska Kumi
Keramická, tmavě hnědá, ø 8 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Kroužky na ubrousky v sadě Nirela
2 ks, z nerezové oceli, 2x6 cm
Skladem
Poslední kousky
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
191 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Stojánky na vajíčka v sadě Nirela
2 ks, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Skladem
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
191 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bredemeijer
Šálky v sadě Xilin
2 ks, z litiny, béžové, 100 ml
(212)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Bloomingville
Šálky v sadě Karine
4 ks, keramické, zelené/fialové/šedé, 180 ml
(55)
Skladem
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Miska Alenia
Na dip, keramická, šedá, ø 12 cm
(2)
Skladem
177 Kč
s kódem
208 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
S|P Collection
Šálek Manon
Kameninový, vínový, 240 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Emile Henry
Zapékací mísy v sadě Ultime
Ramekin, 2 ks, ø10 cm, keramické, maximální teplota 270 °C
(16)
Skladem
Poslední kousky
425 Kč
213 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, béžový
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Šálek Aquarel
Kameninový, béžový, 220 ml
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Casafina
Šálek Poterie
Kameninový, na espresso, tmavě hnědý, 70 ml
Doručíme od 20. 10. 2026
187 Kč
s kódem
220 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
751 Kč
s kódem
884 Kč bez kódu
221 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Mepal
Potravinová krabička Cirqula
Krémová, 500 ml
(6)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Sklenička Sileia
250 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
197 Kč
s kódem
232 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Doručíme od 11. 12. 2026
197 Kč
s kódem
232 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Hrnek Doren
Keramický, vínový
Skladem
Poslední kousek
197 Kč
s kódem
232 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Šálek Eau
Porcelánový, krémový, 320 ml
Skladem
201 Kč
s kódem
236 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Šálek Ora Gloss
Z kostního porcelánu, bílý, 205 ml
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Hrnek Paint
390 ml, kameninový, modrý/béžový
(2)
Skladem
Poslední kousek
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Potravinová krabička Cirqula
Černá, 350 ml
(90)
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Potravinová krabička Cirqula
Světle červená, 350 ml
(90)
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Hrnek Paint
390 ml, kameninový, růžový/šedý
(2)
Skladem
Poslední kousek
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Potravinová krabička Cirqula Nordic
Plastová, krémová, 350 ml
(12)
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Bloomingville
Hrnky v sadě Karine
4 ks, 300 ml, keramické, béžové
(49)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
242 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské hrnky v sadě Lili
2 ks, silikonové, modré/oranžové
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
244 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské hrnky v sadě Lili
2 ks, silikonové, světle růžové/tyrkysové
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
244 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Holm
Mašlovačka
(7)
Skladem
208 Kč
s kódem
245 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Addy
130 ml, z kameniny, béžový
Skladem
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Šálek Kumi
Keramický, na cappuccino, hnědý, 150 ml
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, modrý
(2)
Skladem
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Zone
Podložka pod hrnec Hexagon
Silikonová, 16x14 cm
(68)
Skladem
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
1
2
3
4
5
...
10
Načíst další