Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování na prodejně Dobrovíz u Prahy
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Nádobí na vaření
Pečení
Skladování a přenos potravin
Kuchyňské spotřebiče
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (4)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
456 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Novinka
Orion
Matcha set
Skleněný
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
S|P Collection
Šálek Manon
Kameninový, vínový, 240 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
S|P Collection
Mísa Manon
Na ovoce, z kameniny, vínová, ø 21 cm
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Prkénko Authentic
Servírovací, dřevěné, 32,5 x 24 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Šálek Paula
Kameninový, růžový, 195 ml
(1)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Slánka a pepřenka Bea
Se stojánkem, kameninová
Skladem
Poslední kousky
488 Kč
s kódem
574 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
FABINI
Pánev Meda 4.0
Na palačinky, s keramickým povrchem, ø 26 cm, na indukci
Skladem
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
FABINI
Hrnec Meda 4.0
S pokličkou/s keramickým povrchem, 5,5 l, ø 24 cm, na indukci
Skladem
1 614 Kč
s kódem
1 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
FABINI
Pánev Meda 4.0
S keramickým povrchem, ø 30 cm, na indukci
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
FABINI
Hrnec Meda 4.0
S pokličkou/s keramickým povrchem, 2,4 l, ø 20 cm, na indukci
Doručíme od 16. 10. 2026
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
FABINI
Pánev Meda 4.0
S keramickým povrchem, ø 26 cm, na indukci
(1)
Skladem
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
FABINI
Hrnec Meda 4.0
S pokličkou/s keramickým povrchem, 2,4 l, ø 20 cm, na indukci
Skladem
Poslední kousek
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
FABINI
Pánev Meda 4.0
S poklicí/s keramickým povrchem, ø 28 cm, na indukci
(1)
Skladem
1 614 Kč
s kódem
1 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
FABINI
Pánev Meda 4.0
Na palačinky, s keramickým povrchem, ø 26 cm, na indukci
Skladem
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
FABINI
Pánev Meda 4.0
S keramickým povrchem, ø 26 cm, na indukci
(1)
Skladem
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
FABINI
Rendlík Meda 4.0
S pokličkou/s keramickým povrchem, 1,3 l, ø 16 cm, na indukci
Skladem
Poslední kousek
1 019 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Haden
Topinkovač Dorset
Zelený, z nerezové oceli, příkon 900 W
(67)
Skladem
1 727 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Haden
Rychlovarná konvice Highclere
Krémová, z nerezové oceli, objem 1,5 l, příkon 3000 W
Doručíme od 16. 10. 2026
1 648 Kč
s kódem
1 939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Haden
Topinkovač Devon
Krémový, z nerezové oceli, příkon 1630 W
Skladem
Poslední kousky
1 699 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Haden
Rychlovarná konvice Dorset
Zelená, z nerezové oceli, objem 1,7 l, příkon 1500 W
(92)
Skladem
Poslední kousky
2 082 Kč
s kódem
2 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Haden
Topinkovač Heritage
Slonovinový, z nerezové oceli, příkon 815 W
Skladem
Poslední kousky
1 521 Kč
s kódem
1 789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
FABINI
Pánev Lucca 4.0 Standard
Nerezová, ø 30 cm, na indukci
Skladem
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
FABINI
Rendlík Lucca 4.0 Standard
S pokličkou, nerezový, 1,2 l, ø 16 cm, na indukci
Skladem
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
FABINI
Hrnec Lucca 4.0 Standard
S pokličkou, nerezový, 8 l, ø 24 cm, na indukci
Skladem
Poslední kousky
1 954 Kč
s kódem
2 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
FABINI
Pánev Lucca 4.0 Standard
S nepřilnavým povrchem/s keramickým povrchem, nerezová, ø 26 cm, na indukci
Skladem
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
FABINI
Hrnec Lucca 4.0 Standard
S pokličkou, nerezový, 3 l, ø 20 cm, na indukci
Skladem
1 359 Kč
s kódem
1 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
FABINI
Pánev Lucca 4.0 Standard
Nerezová, ø 26 cm, na indukci
Skladem
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
FABINI
Pánev Lucca 4.0 Standard
S nepřilnavým povrchem/s keramickým povrchem, nerezová, ø 30 cm, na indukci
Skladem
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
FABINI
Pánev Lucca 4.0 Standard
S poklicí, nerezová, ø 24 cm, na indukci
Skladem
1 529 Kč
s kódem
1 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
FABINI
Pánev Lucca 4.0 Standard
Nerezová, ø 20 cm, na indukci
Skladem
934 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Shine
Se sítkem, kameninová, v leskle stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
1 691 Kč
s kódem
1 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Eviaya
3 ks, 290 ml, kameninové, na latte
Skladem
Poslední kousky
883 Kč
s kódem
1 039 Kč bez kódu
346 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Misky v sadě Anniversary
2 ks, z kameniny, 160 ml, ø 10 cm
(1)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Podnos na dort Shine
Kameninový, v leskle stříbrné barvě, ø 26 cm
Skladem
1 172 Kč
s kódem
1 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Orion
Matcha set
Bílý, porcelánový
(4)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
OYOY Living Design
Etažér Toppu
Kameninový, béžový, ø 20 cm
Skladem
Poslední kousky
1 487 Kč
s kódem
1 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Set cukřenky a konvičky na mléko Luma
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Set cukřenky a konvičky na mléko Ora Gloss
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Moka konvička Luma
350 ml, skleněná, šedá
Doručíme od 2. 11. 2026
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Šálek Ora Gloss
Z kostního porcelánu, bílý, 205 ml
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Hrnek Paint
390 ml, kameninový, modrý/béžový
(2)
Skladem
Poslední kousek
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Podnos na dort Rural
Dřevěný, hnědý, ø 22 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Konvice na čaj Ora Gloss
540 ml, z kostního porcelánu, bílá
Doručíme od 2. 11. 2026
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Šálek Aquarel
Kameninový, béžový, 220 ml
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Konvice na čaj Luma
930 ml, se sítkem, skleněná, šedá
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Hrnek Paint
390 ml, kameninový, růžový/šedý
(2)
Skladem
Poslední kousek
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
1
2
3
4
5
...
10
Načíst další