Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování na prodejně Dobrovíz u Prahy
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Nádobí na vaření
Pečení
Skladování a přenos potravin
Kuchyňské spotřebiče
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (4)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
456 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Camilla
2 ks, 430 ml, keramické, krémové
(1)
Skladem
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
530 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Chip
Servírovací, keramická, světle zelená/krémová, 1,9 l, ø 17,5 cm
(3)
Skladem
1 084 Kč
s kódem
1 275 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Talíř Hezha
Dezertní , ø 16 cm, z kameniny, zelený
(2)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Tác Missy
Ø 30 cm , keramický
Skladem
1 385 Kč
s kódem
1 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Mísa Mariko
Na ovoce/na salát, skleněná, světle růžová, ø 31 cm, objem 2 l
(1)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Podnos Brea
Ø 35 cm , servírovací, z mořské trávy
Skladem
Poslední kousky
723 Kč
s kódem
850 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Mísa Hezha
Na salát, keramická, modrá, ø 28 cm, objem 3,35 l
(1)
Skladem
2 073 Kč
s kódem
2 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Tác Fae
30,5x35 cm
(1)
Skladem
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Misky v sadě Phoenix
2 ks, keramické, žluté/modré, 300 ml, ø 13 cm
Skladem
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
495 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, světle modrý
(7)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, růžový
(7)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Pohár Nalu
Na zmrzlinu, skleněný, světle růžový, 220 ml, ø 13 cm
(2)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Maricala
2 ks, 300 ml, keramické, černé/béžové
(3)
Skladem
Poslední kousky
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
530 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, světle modrý
(2)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Misky v sadě Kana
4 ks, kompotové, skleněné, 120 ml, ø 12 cm
(3)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Šálek Nini
Keramický, na espresso, světle zelený/světle růžový, 110 ml
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Mlýnek na pepř a sůl Hammershøi
Zelený/v přírodní barvě, dřevěný
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 578 Kč
s kódem
1 857 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Mlýnek na pepř a sůl Hammershøi
Zelený/v přírodní barvě, dřevěný
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 202 Kč
s kódem
1 414 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Tác Eau
Ø 32 cm , porcelánový
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Podnos na dort Eau
Porcelánový, krémový, ø 32 cm
Skladem
1 164 Kč
s kódem
1 369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Miska Eau
Na polévku, porcelánová, krémová, 600 ml, ø 16 cm
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Miska Eau
Na polévku, porcelánová, krémová, 900 ml, ø 20 cm
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Šálek Eau
Porcelánový, krémový, 320 ml
Skladem
201 Kč
s kódem
236 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Bredemeijer
Matcha set
Zelený/v přírodní barvě, porcelánový
(1)
Skladem
Poslední kousky
943 Kč
s kódem
1 109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Miska Alenia
Na dip, keramická, šedá, ø 12 cm
(2)
Skladem
177 Kč
s kódem
208 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Džbán Nirela
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 1,7 l
Skladem
Poslední kousek
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Prkénko Obar
Servírovací, mramorové, 20 x 3 cm
(2)
Skladem
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské hrnky v sadě Lili
2 ks, silikonové, světle růžové/tyrkysové
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
244 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Talíř Alenia
Dezertní , ø 21 cm, keramický, šedý
(2)
Skladem
285 Kč
s kódem
335 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Prkénko Blera
Servírovací, dřevěné, ø 30,5 cm
(2)
Skladem
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Karafa Milma
Skleněná
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Stojánky na vajíčka v sadě Nirela
2 ks, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Skladem
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
191 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Salátový příbor Zairin
Dřevěný
Skladem
272 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dripper Zunel
Keramický
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
563 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské hrnky v sadě Lili
2 ks, silikonové, modré/oranžové
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
244 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Tácy v sadě Nirela
2 ks, 15x29 cm, servírovací, z nerezové oceli
Skladem
1 034 Kč
s kódem
1 216 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Doručíme od 11. 12. 2026
197 Kč
s kódem
232 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Vařečka Nover
Dřevěná
(2)
Skladem
Poslední kousky
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Prkénko Adoma
Servírovací, mramorové, 39,5 x 21 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 271 Kč
s kódem
1 495 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Prkénko Zairin
Servírovací, dřevěné, 25 x 20 cm
Skladem
479 Kč
s kódem
563 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětský svačinový box Lili
Silikonový, růžový/tyrkysový, 1,1 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Servírovací lžíce Blera
Dřevěná
Skladem
Poslední kousky
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Vařečka Nover
Dřevěná
Skladem
Poslední kousky
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Vařečka Nover
Dřevěná
(2)
Skladem
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sklenice Milma
Z recyklovaného skla
Skladem
133 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
2
3
4
5
...
10
Načíst další