Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Nádobí na nápoje
Nádobí na nápoje
...
Kuchyňské potřeby a stolování
Nádobí na nápoje
Nádobí na nápoje na prodejně Dobrovíz u Prahy
Sklenice a skleničky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Příslušenství k nápojům
Hrnky a šálky
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Skladem
Barva
Cena
Typ nabídky
Dostupnost
+ Další (3)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
124 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 4 ks
House Nordic
Šálky v sadě Viola
4 ks, kameninové, béžové, 360 ml
(2)
Skladem
Poslední kousek
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sklenice Milma
Z recyklovaného skla
Skladem
133 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Zone
Podtácky v sadě Singles
6 ks, silikonové, světle šedé, ø 10 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Zone
Podtácky v sadě Singles
6 ks, se stojánkem, silikonové, černé, ø 10 cm
(47)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
476 Kč
s kódem
560 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Sklenice Neia
145 ml
Skladem
Poslední kousky
133 Kč
s kódem
156 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, modrý, 90 ml
(22)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, oranžový, 100 ml
(6)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na espresso, 150 ml
(3)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bredemeijer
Šálky v sadě Xilin
2 ks, z litiny, béžové, 100 ml
(212)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Bloomingville
Šálky v sadě Karine
4 ks, keramické, zelené/fialové/šedé, 180 ml
(55)
Skladem
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
S|P Collection
Šálek Manon
Kameninový, vínový, 240 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, béžový
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Šálek Aquarel
Kameninový, béžový, 220 ml
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Casafina
Šálek Poterie
Kameninový, na espresso, tmavě hnědý, 70 ml
Doručíme od 20. 10. 2026
187 Kč
s kódem
220 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
751 Kč
s kódem
884 Kč bez kódu
221 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Sklenička Sileia
250 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
197 Kč
s kódem
232 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Doručíme od 11. 12. 2026
197 Kč
s kódem
232 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Hrnek Doren
Keramický, vínový
Skladem
Poslední kousek
197 Kč
s kódem
232 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Šálek Eau
Porcelánový, krémový, 320 ml
Skladem
201 Kč
s kódem
236 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Šálek Ora Gloss
Z kostního porcelánu, bílý, 205 ml
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Hrnek Paint
390 ml, kameninový, modrý/béžový
(2)
Skladem
Poslední kousek
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Hrnek Paint
390 ml, kameninový, růžový/šedý
(2)
Skladem
Poslední kousek
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Bloomingville
Hrnky v sadě Karine
4 ks, 300 ml, keramické, béžové
(49)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
242 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Šálek Kumi
Keramický, na cappuccino, hnědý, 150 ml
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Šálek Paula
Keramický, na cappuccino, světle zelený, 195 ml
(10)
Skladem
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, bílý, 90 ml
(69)
Skladem
213 Kč
s kódem
251 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
Blomus
Hrnek Kumi
290 ml, keramický, tmavě hnědý
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnek Neri
350 ml, keramický, na cappuccino/na latte, černý
(19)
Skladem
260 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Orion
Metlička na matchu
V přírodní barvě, bambusová
(3)
Skladem
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, oranžový, 210 ml
(17)
Skladem
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnek Samsin
150 ml, kameninový, fialový
(1)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, černý, 90 ml
(66)
Skladem
240 Kč
s kódem
282 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, tmavě zelený, 100 ml
(1)
Skladem
242 Kč
s kódem
285 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Okayama
310 ml, keramický, bílý/modrý
Skladem
Poslední kousek
244 Kč
s kódem
287 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Šálek Nini
Keramický, na espresso, světle zelený/světle růžový, 110 ml
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, bílý, 210 ml
(35)
Skladem
247 Kč
s kódem
291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, modrý, 210 ml
(30)
Skladem
247 Kč
s kódem
291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, černý, 210 ml
(43)
Skladem
247 Kč
s kódem
291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, světle růžový, 210 ml
(43)
Skladem
Poslední kousek
247 Kč
s kódem
291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, světle šedý, 210 ml
(36)
Skladem
247 Kč
s kódem
291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Šálek Paula
Kameninový, růžový, 195 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, tmavě zelený, 190 ml
(1)
Skladem
256 Kč
s kódem
301 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Anniversary
2 ks, keramické, 300 ml
(5)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Otvírák Nira
Mramorový
Skladem
Poslední kousky
265 Kč
s kódem
312 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Brabantia
Vývrtka Classic
Plastová
(2)
Skladem
Poslední kousky
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
2
3
Načíst další