Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Nádobí na nápoje
Nádobí na nápoje
...
Kuchyňské potřeby a stolování
Nádobí na nápoje
Nádobí na nápoje na prodejně Dobrovíz u Prahy
Sklenice a skleničky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Příslušenství k nápojům
Hrnky a šálky
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Skladem
Barva
Cena
Typ nabídky
Dostupnost
+ Další (3)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
124 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Orion
Matcha set
Bílý, porcelánový
(4)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Hezha
260 ml, keramický, na cappuccino, krémový
(33)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Orion
Matcha set
Světle zelený/v přírodní barvě, keramický
(13)
Skladem
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Hezha
260 ml, keramický, na cappuccino, modrý
(52)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Jang
1,2 l, se sítkem, z litiny, černá
(109)
Skladem
892 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Orion
Matcha set
Skleněný
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Orion
Metlička na matchu
V přírodní barvě, bambusová
(3)
Skladem
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, světle růžový, 210 ml
(43)
Skladem
Poslední kousek
247 Kč
s kódem
291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Šálek Hezha
Keramický, na cappuccino, zelený, 260 ml
(2)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, bílý, 210 ml
(35)
Skladem
247 Kč
s kódem
291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, světle šedý, 210 ml
(36)
Skladem
247 Kč
s kódem
291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, modrý, 210 ml
(30)
Skladem
247 Kč
s kódem
291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Konvice na čaj Luma
930 ml, se sítkem, skleněná, šedá
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Bloomingville
Šálky v sadě Hezha
2 ks, keramické, na espresso, modré/krémové, 55 ml
(21)
Skladem
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, bílý, 90 ml
(69)
Skladem
213 Kč
s kódem
251 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Maricala
2 ks, 300 ml, keramické, černé/béžové
(3)
Skladem
Poslední kousky
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
530 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Zone
Podtácky v sadě Singles
6 ks, se stojánkem, silikonové, černé, ø 10 cm
(47)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, černý, 210 ml
(43)
Skladem
247 Kč
s kódem
291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Bloomingville
Šálky v sadě Karine
4 ks, keramické, zelené/fialové/šedé, 180 ml
(55)
Skladem
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Shine
Se sítkem, kameninová, v leskle stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
1 691 Kč
s kódem
1 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Zone
Podtácky v sadě Singles
6 ks, silikonové, světle šedé, ø 10 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na espresso, 150 ml
(3)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Anniversary
2 ks, keramické, 300 ml
(5)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Jang
800 ml, se sítkem, z litiny, černá
(67)
Skladem
693 Kč
s kódem
815 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, růžový
(13)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, černý, 90 ml
(66)
Skladem
240 Kč
s kódem
282 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnek Shama
515 ml, keramický, tmavě modrý/béžový
(15)
Skladem
368 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, oranžový, 210 ml
(17)
Skladem
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Begonia
440 ml, keramický, bílý/modrý
(11)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
S|P Collection
Šálek Manon
Kameninový, vínový, 240 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, modrý, 90 ml
(22)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Paula
410 ml, keramický, růžový
(2)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Cherish
325 ml, keramický, světle modrý
(4)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Begonia
440 ml, keramický, okrově žlutý/bílý
(4)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Sklenička Thalia
250 ml, na víno
(3)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Eviaya
3 ks, 290 ml, kameninové, na latte
Skladem
Poslední kousky
883 Kč
s kódem
1 039 Kč bez kódu
346 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, světle růžový, 90 ml
(67)
Skladem
318 Kč
s kódem
374 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Patrizia
1,2 l, keramická, zelená
(18)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Check
4 ks, keramické, 375 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 206 Kč
s kódem
1 419 Kč bez kódu
355 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Jules
400 ml, keramický, na latte, bílý/krémový
(10)
Skladem
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Pixie
825 ml, keramická, zelená
(16)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Cherish
325 ml, keramický, růžový
(4)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Camilla
2 ks, 430 ml, keramické, krémové
(1)
Skladem
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
530 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
751 Kč
s kódem
884 Kč bez kódu
221 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Shama
515 ml, keramický, krémový
(13)
Skladem
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Šálek Nini
Keramický, na espresso, světle zelený/světle růžový, 110 ml
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Konvice na čaj Hammershøi
1,2 l, porcelánová, bílá
(23)
Skladem
Poslední kousky
2 042 Kč
s kódem
2 402 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
2
3
Načíst další