Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Nádobí na nápoje
Nádobí na nápoje
...
Kuchyňské potřeby a stolování
Nádobí na nápoje
Nádobí na nápoje na prodejně Dobrovíz u Prahy
Sklenice a skleničky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Příslušenství k nápojům
Hrnky a šálky
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Skladem
Barva
Cena
Typ nabídky
Dostupnost
+ Další (3)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
124 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Orion
Matcha set
Světle zelený/v přírodní barvě, keramický
(13)
Skladem
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Hezha
260 ml, keramický, na cappuccino, modrý
(52)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Bloomingville
Šálky v sadě Hezha
2 ks, keramické, na espresso, modré/krémové, 55 ml
(21)
Skladem
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Hezha
260 ml, keramický, na cappuccino, krémový
(33)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Jang
1,2 l, se sítkem, z litiny, černá
(109)
Skladem
892 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Šálek Hezha
Keramický, na cappuccino, zelený, 260 ml
(2)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Orion
Matcha set
Skleněný
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Maricala
2 ks, 300 ml, keramické, černé/béžové
(3)
Skladem
Poslední kousky
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
530 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Konvice na čaj Luma
930 ml, se sítkem, skleněná, šedá
Skladem
Poslední kousek
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Orion
Metlička na matchu
V přírodní barvě, bambusová
(3)
Skladem
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Anniversary
2 ks, keramické, 300 ml
(5)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Bredemeijer
Matcha set
Zelený/v přírodní barvě, porcelánový
(1)
Skladem
Poslední kousek
943 Kč
s kódem
1 109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, světle růžový, 210 ml
(43)
Skladem
Poslední kousek
247 Kč
s kódem
291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, bílý, 210 ml
(35)
Skladem
247 Kč
s kódem
291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Bloomingville
Šálky v sadě Karine
4 ks, keramické, zelené/fialové/šedé, 180 ml
(55)
Skladem
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, světle šedý, 210 ml
(36)
Skladem
247 Kč
s kódem
291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Cherish
325 ml, keramický, světle modrý
(4)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Jang
800 ml, se sítkem, z litiny, černá
(67)
Skladem
693 Kč
s kódem
815 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Eviaya
3 ks, 290 ml, kameninové, na latte
Skladem
Poslední kousky
883 Kč
s kódem
1 039 Kč bez kódu
346 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Cherish
325 ml, keramický, růžový
(4)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Camilla
2 ks, 430 ml, keramické, krémové
(1)
Skladem
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
530 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, růžový
(13)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, modrý, 210 ml
(30)
Skladem
247 Kč
s kódem
291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Zone
Podtácky v sadě Singles
6 ks, se stojánkem, silikonové, černé, ø 10 cm
(47)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Šálek Paula
Kameninový, růžový, 195 ml
(1)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Bloomingville
Hrnky v sadě Karine
4 ks, 300 ml, keramické, béžové
(49)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
242 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na espresso, 150 ml
(3)
Skladem
Poslední kousek
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, bílý, 90 ml
(69)
Skladem
213 Kč
s kódem
251 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, černý, 210 ml
(43)
Skladem
247 Kč
s kódem
291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Paula
410 ml, keramický, růžový
(2)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Šálek Paula
Keramický, na cappuccino, světle zelený, 195 ml
(10)
Skladem
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Zone
Podtácky v sadě Singles
6 ks, silikonové, světle šedé, ø 10 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Sklenička Thalia
250 ml, na víno
(3)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Begonia
440 ml, keramický, bílý/modrý
(11)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Šálek Latina
Keramický, na cappuccino/s podšálkem, fialový, 220 ml
(3)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Shine
Se sítkem, kameninová, v leskle stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
1 691 Kč
s kódem
1 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Džbán Hezha
Keramický, zelený, 1,51 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 759 Kč
s kódem
2 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, černý, 90 ml
(66)
Skladem
240 Kč
s kódem
282 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Sandrine
500 ml, keramický, hnědý
(51)
Skladem
Poslední kousky
380 Kč
s kódem
447 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Pixie
825 ml, keramická, zelená
(16)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, světle růžový, 90 ml
(67)
Skladem
318 Kč
s kódem
374 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, světle růžový
(716)
Skladem
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, oranžový, 210 ml
(17)
Skladem
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Patrizia
1,2 l, keramická, zelená
(18)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Konvice na čaj Hammershøi
1,2 l, porcelánová, bílá
(23)
Skladem
Poslední kousky
2 042 Kč
s kódem
2 402 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, modrý, 90 ml
(22)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
751 Kč
s kódem
884 Kč bez kódu
221 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
2
3
Načíst další