Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Stolní nádobí a servírování
Stolní nádobí a servírování
...
Kuchyňské potřeby a stolování
Stolní nádobí a servírování
Stolní nádobí a servírování na prodejně Dobrovíz u Prahy
Jídelní sady
Talíře
Mísy a misky
Příbory
Servírovací pomůcky
Dětské nádobí
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Materiál
Sada
+ Další (6)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
133 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské lžičky v sadě Lili
2 ks, plastové/ze silikonu, světle modré/oranžové, 2x polévková lžíce
Doručíme od 11. 12. 2026
197 Kč
s kódem
232 Kč bez kódu
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Miska Belor
Na dip, keramická, krémová, ø 8 cm
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
121 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské lžičky v sadě Lili
2 ks, plastové/ze silikonu, růžové/tyrkysové, 2x polévková lžíce
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
243 Kč bez kódu
122 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Mason Cash
Misky v sadě Home to Roost
4 ks, na polévku, keramické, 200 ml, ø 10,5 cm
(2)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Mason Cash
Misky v sadě In The Meadow
4 ks, na polévku, keramické, 175 ml, ø 10 cm
(1)
Skladem
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
177 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Miska Kumi
Keramická, tmavě hnědá, ø 8 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Kroužky na ubrousky v sadě Nirela
2 ks, z nerezové oceli, 2x6 cm
Skladem
Poslední kousky
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
191 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Stojánky na vajíčka v sadě Nirela
2 ks, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Skladem
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
191 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Miska Alenia
Na dip, keramická, šedá, ø 12 cm
(2)
Skladem
177 Kč
s kódem
208 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské hrnky v sadě Lili
2 ks, silikonové, modré/oranžové
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
244 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské hrnky v sadě Lili
2 ks, silikonové, světle růžové/tyrkysové
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
244 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Addy
130 ml, z kameniny, béžový
Skladem
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, modrý
(2)
Skladem
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Zone
Podložka pod hrnec Hexagon
Silikonová, 16x14 cm
(68)
Skladem
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Brabantia
Cestovní příbor v sadě Make & Take
Pro 1 osobu, 3 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
(4)
Skladem
275 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, hnědý
(1)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, růžový
(7)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, světle modrý
(7)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, světle modrý
(2)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Misky v sadě Anniversary
2 ks, z kameniny, 160 ml, ø 10 cm
(1)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Talíř Alenia
Dezertní , ø 21 cm, keramický, šedý
(2)
Skladem
285 Kč
s kódem
335 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Okayama
Na polévku, z kameniny, bílá/modrá, 400 ml, ø 13,5 cm
Skladem
291 Kč
s kódem
342 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Konvička na mléko Pilar
280 ml, béžová
(8)
Skladem
Poslední kousky
348 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Pohár Nalu
Na zmrzlinu, skleněný, světle růžový, 220 ml, ø 13 cm
(2)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Orion
Miska Mango
Servírovací, dřevěná, v přírodní barvě, ø 20 cm
(17)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Orion
Tác Mango
20x39 cm, dřevěný
(2)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Miska Eau
Na polévku, porcelánová, krémová, 600 ml, ø 16 cm
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Addy
130 ml, z kameniny, hnědý
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Neri
Na polévku, z kameniny, černá, 700 ml, ø 14,5 cm
(12)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, zelený
(2)
Skladem
332 Kč
s kódem
390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská miska Addy
Z kameniny, béžová, ø 12 cm, objem 360 ml
Skladem
Poslední kousek
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská miska Addy
Z kameniny, tmavě zelená, ø 12 cm, objem 360 ml
Skladem
Poslední kousky
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Talíř Neri
Ø 23 cm, z kameniny, černý
(7)
Skladem
352 Kč
s kódem
414 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Talíř Doren
Ø 25 cm, keramický, vínový
(2)
Skladem
354 Kč
s kódem
417 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Paula
Na polévku, z kameniny, růžová, 525 ml, ø 16 cm
(2)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Podložka pod hrnec Triangles
Silikonová, 14x24 cm
(5)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Misky v sadě Kana
4 ks, kompotové, skleněné, 120 ml, ø 12 cm
(3)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Safie
Na polévku, z kameniny, světle zelená, 300 ml, ø 11,5 cm
(1)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Bitz
Talíř Gastro Cream
Ø 27 cm, z kameniny, béžový
(7)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Tác Rommu
14x30,5 cm, servírovací, dřevěný
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Talíř Hezha
Dezertní , ø 16 cm, z kameniny, zelený
(2)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Millie
110 ml, z kameniny, krémový
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Jules
Na polévku, z kameniny, žlutá/bílá/černá, 300 ml, ø 13 cm
(9)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Misky v sadě Check
4 ks, na polévku, z kameniny, 590 ml, ø 14 cm
Skladem
Poslední kousek
1 631 Kč
s kódem
1 919 Kč bez kódu
480 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětský svačinový box Lili
Silikonový, modrý/oranžový, 1,1 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětský svačinový box Lili
Silikonový, růžový/tyrkysový, 1,1 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
1
2
3
Načíst další
Související kategorie
Hrnky
Sklenice a skleničky
Příbory
Utěrky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Lahve
Dětské nádobí
Oblíbené filtry
Plastové stolní nádobí a servírování
Litinové stolní nádobí a servírování