Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování na prodejně Dobrovíz u Prahy
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Nádobí na vaření
Pečení
Skladování a přenos potravin
Kuchyňské spotřebiče
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (4)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
456 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Jules
400 ml, keramický, na latte, bílý/krémový
(10)
Skladem
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Talíř Neri
Ø 23 cm, z kameniny, černý
(7)
Skladem
352 Kč
s kódem
414 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Neri
Na polévku, z kameniny, černá, 700 ml, ø 14,5 cm
(12)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnek Neri
350 ml, keramický, na cappuccino/na latte, černý
(19)
Skladem
260 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Jules
Na polévku, z kameniny, žlutá/bílá/černá, 300 ml, ø 13 cm
(9)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bitz
Sada mlýnků na pepř a sůl Gastro Cream
2 ks, bílá, keramická
(9)
Skladem
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
1 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Bitz
Sada mlýnků na pepř a sůl Gastro Black
2 ks, černá, keramická
(49)
Skladem
1 442 Kč
s kódem
1 697 Kč bez kódu
849 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
Bitz
Talíř Gastro Cream
Ø 27 cm, z kameniny, béžový
(7)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, bílý, 90 ml
(69)
Skladem
213 Kč
s kódem
251 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, černý, 90 ml
(66)
Skladem
240 Kč
s kódem
282 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, světle růžový, 90 ml
(67)
Skladem
318 Kč
s kódem
374 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Tác Bea
8x35,5 cm, keramický
(19)
Doručíme od 27. 10. 2026
494 Kč
s kódem
581 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Bea
400 ml, keramický, béžový
(35)
Doručíme od 27. 10. 2026
296 Kč
s kódem
348 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Džbán Bea
Keramický, béžový, 1,5 l
(28)
Skladem
Poslední kousky
977 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Mlýnek na pepř a sůl Hammershøi
Modrý/v přírodní barvě, dřevěný
(35)
Skladem
1 382 Kč
s kódem
1 626 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Mlýnek na pepř a sůl Hammershøi
Modrý/v přírodní barvě, dřevěný
(48)
Skladem
1 329 Kč
s kódem
1 563 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
Oblíbené
SMEG
Topinkovač 50's Retro Style
Krémový, z nerezové oceli, příkon 950 W
(33)
Skladem
4 497 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
Premium
Oblíbené
SMEG
Rychlovarná konvice 50's Retro Style
Krémová, z nerezové oceli, objem 1,7 l, příkon 2400 W
(55)
Skladem
4 489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Košík na pečivo Singles
Světle šedý, kovový/látkový, ø 25,5 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
1 189 Kč
s kódem
1 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Podložka pod hrnec Triangles
Silikonová, 14x24 cm
(5)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Zone
Podtácky v sadě Singles
6 ks, silikonové, světle šedé, ø 10 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Zone
Podtácky v sadě Singles
6 ks, se stojánkem, silikonové, černé, ø 10 cm
(47)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Forma na chleba
31,5 x 13,5 cm, keramika
(5)
Skladem
829 Kč
s kódem
975 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Mísa In the Forest
Z kameniny, světle hnědá, ø 24 cm, objem 2 l
(6)
Skladem
917 Kč
s kódem
1 079 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa In the Forest
Z kameniny, bílá, ø 20 cm, objem 1,9 l
(228)
Skladem
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Mísa In the Forest
Z kameniny, světle hnědá, ø 20 cm, objem 1 l
(5)
Skladem
1 011 Kč
s kódem
1 189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Tác In the Forest
15x30 cm, keramický
(150)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Potravinová krabička Cirqula Nordic
Plastová, krémová, 350 ml
(12)
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
Emile Henry
Zapékací mísa Ultimate
23,5x36,5 cm, keramická, maximální teplota 270 °C
(13)
Skladem
Poslední kousky
986 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Zapékací mísa Ultimate
28x42,5 cm, keramická, maximální teplota 270 °C
(12)
Skladem
Poslední kousky
1 444 Kč
s kódem
1 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
Emile Henry
Zapékací mísa Ultimate
23,5x36,5 cm, keramická, maximální teplota 270 °C
(14)
Skladem
Poslední kousky
983 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
Emile Henry
Zapékací mísa Ultimate
19x30 cm, keramická, maximální teplota 270 °C
(11)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
Emile Henry
Zapékací mísa Ultime
14,5x22 cm, keramická, maximální teplota 270 °C
(7)
Skladem
Poslední kousek
556 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Emile Henry
Zapékací mísy v sadě Ultime
Ramekin, 2 ks, ø10 cm, keramické, maximální teplota 270 °C
(16)
Skladem
Poslední kousky
425 Kč
213 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Potravinové krabičky v sadě Nest Lock
5 ks, 1,1 l/3 l/230 ml/540 ml/1,85 l
(94)
Skladem
1 099 Kč
s kódem
1 293 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Bloomingville
Hrnky v sadě Karine
4 ks, 300 ml, keramické, béžové
(49)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
242 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Sandrine
500 ml, keramický, hnědý
(51)
Skladem
Poslední kousky
380 Kč
s kódem
447 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Dózy v sadě Podium
5 ks, 500 ml/900 ml/1,3 l/1,9 l, na potraviny/na mouku/na sypké potraviny/na těstoviny, plastové, šedé
(37)
Skladem
Poslední kousky
1 293 Kč
s kódem
1 521 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
WOOOD
Tác
24x44 cm, dřevěný
(92)
Skladem
593 Kč
s kódem
698 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Mepal
Dóza Modula
Na potraviny, plastová, bílá
(42)
Skladem
Poslední kousky
145 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Brabantia
Vývrtka Classic
Plastová
(3)
Skladem
Poslední kousky
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Brabantia
Vývrtka Classic
Plastová
(2)
Skladem
Poslední kousky
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Cedník Square Colander
Plastový
(36)
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
s kódem
413 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Cedníky v sadě Nest Colanders
2 ks, plastové
(83)
Skladem
470 Kč
s kódem
553 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa Colour Mix
Z kameniny, bílá/béžová, ø 24 cm, objem 2 l
(104)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa Colour Mix
Z kameniny, světle modrá, ø 24 cm, objem 2 l
(53)
Skladem
721 Kč
s kódem
848 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Mlýnek na pepř a sůl Hammershøi
Antracitový/v přírodní barvě, dřevěný
(48)
Skladem
Poslední kousky
1 428 Kč
s kódem
1 680 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Mlýnek na pepř a sůl Hammershøi
Bílý/v přírodní barvě, dřevěný
(76)
Skladem
1 428 Kč
s kódem
1 680 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Na prodejně
1
...
6
7
8
9
10
Načíst další