Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Luxusní kuchyňské potřeby a stolování na prodejně Dobrovíz u Prahy
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Nádobí na vaření
Pečení
Skladování a přenos potravin
Kuchyňské spotřebiče
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (4)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
456 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Džbán Nirela
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 1,7 l
Skladem
Poslední kousek
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Prkénko Blera
Servírovací, dřevěné, ø 30,5 cm
(2)
Skladem
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Prkénko Obar
Servírovací, mramorové, 20 x 3 cm
(2)
Skladem
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Mísa Home to Roost
Keramická, oranžová, ø 24 cm, objem 2 l
(1)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
751 Kč
s kódem
884 Kč bez kódu
221 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Brabantia
Struhadlo Tasty+
Univerzální
Skladem
Poslední kousky
748 Kč
s kódem
880 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Heikki
Na polévku, keramická, béžová, 860 ml, ø 19 cm
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Tác Madeleine
15x31,5 cm, servírovací, keramický
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Tác Eau
Ø 32 cm , porcelánový
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Joseph Joseph
Sada mlýnků na pepř a sůl Duo
2 ks, šedá, skleněná
(71)
Skladem
725 Kč
s kódem
853 Kč bez kódu
427 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Podnos Brea
Ø 35 cm , servírovací, z mořské trávy
Skladem
Poslední kousky
723 Kč
s kódem
850 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa Colour Mix
Z kameniny, světle modrá, ø 24 cm, objem 2 l
(53)
Skladem
721 Kč
s kódem
848 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Orion
Sada kořenek Black
16 ks, se stojánkem, skleněné
(38)
Skladem
Poslední kousek
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Potravinové krabičky v sadě Cirqula
3 ks, šalvějově zelené, 350 ml/750 ml/1,2 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
712 Kč
s kódem
838 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa In the Forest
Z kameniny, červená, ø 21 cm, objem 1,1 l
(121)
Skladem
704 Kč
s kódem
828 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Podnos na dort Rural
Dřevěný, hnědý, ø 22 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Tác Makoto
13x27 cm, kameninový
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Jang
800 ml, se sítkem, z litiny, černá
(67)
Skladem
693 Kč
s kódem
815 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Masami
Ramen, z kameniny, tmavě modrá, 580 ml, ø 13 cm
(5)
Skladem
691 Kč
s kódem
813 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Zone
Podtácky v sadě Singles
6 ks, silikonové, světle šedé, ø 10 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Zone
Podtácky v sadě Singles
6 ks, se stojánkem, silikonové, černé, ø 10 cm
(47)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Tác Rommu
15x38 cm, servírovací, dřevěný
Skladem
Poslední kousky
680 Kč
s kódem
800 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Brabantia
Mlýnky Profile
2 ks, v matně stříbrné barvě, z nerezové oceli
(23)
Skladem
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Bloomingville
Šálky v sadě Karine
4 ks, keramické, zelené/fialové/šedé, 180 ml
(55)
Skladem
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Set cukřenky a konvičky na mléko Luma
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Emile Henry
Zapékací mísa Ultimate
19x30 cm, keramická, maximální teplota 270 °C
(11)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek Café-To-Go Travel Mug Peach Rose
230 ml, z nerezové oceli, broskvový
(24)
Skladem
669 Kč
s kódem
787 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Máslenka Pilar
Keramická, béžová, 12x9 cm
(1)
Skladem
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Máslenka Pilar
Keramická, šedá, 12x9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Mísa Colour Mix
Z kameniny, šedá, ø 24 cm, objem 2 l
(3)
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa In the Forest
Z kameniny, zelená, ø 21 cm, objem 1,1 l
(352)
Skladem
650 Kč
s kódem
765 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Prkénko Rommu
Dřevěné, 29 x 22 cm
Skladem
Poslední kousky
648 Kč
s kódem
762 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Cukřenka Basic
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, objem 100 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
762 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Vialli Design
French press Diva
Objem 1 l, skleněný
(6)
Skladem
Poslední kousek
638 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Miska Hezha
Na polévku, z kameniny, krémová, 460 ml, ø 13 cm
(55)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Salátový příbor Lite
2 ks, z nerezové oceli
(1)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na espresso, 150 ml
(3)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Holm
Hmoždíř
Kamenný, ø 12 cm
(14)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Mísa In The Meadow
Keramická, světle žlutá, ø 24 cm, objem 1,1 l
(1)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Holm
Sada mlýnků na pepř a sůl
2 ks, v přírodní barvě, dřevěná
(2)
Skladem
712 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Mason Cash
Misky v sadě In The Meadow
4 ks, na polévku, keramické, 175 ml, ø 10 cm
(1)
Skladem
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
177 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
S|P Collection
Mísa Manon
Na ovoce, z kameniny, vínová, ø 21 cm
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Orion
Matcha set
Světle zelený/v přírodní barvě, keramický
(13)
Skladem
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Bloomingville
Šálky v sadě Hezha
2 ks, keramické, na espresso, modré/krémové, 55 ml
(21)
Skladem
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Moka konvička Luma
350 ml, skleněná, šedá
Doručíme od 2. 11. 2026
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
WOOOD
Tác
24x44 cm, dřevěný
(92)
Skladem
593 Kč
s kódem
698 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
...
4
5
6
...
10
Načíst další