20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Luxusní kuchyňské potřeby a stolování se slevovým kódem
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Nádobí na vaření
Pečení
Skladování a přenos potravin
Kuchyňské spotřebiče
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Motiv
+ Další (5)
Slevový kód
3 968 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Verona
1,5 l, se sítkem, skleněná, bílá
(106)
Skladem
777 Kč
s kódem
971 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
Wenko
Lis
Z nerezové oceli
Skladem
777 Kč
s kódem
971 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Džbán Patrizia
Keramický, bílý/modrý, 2 l
(7)
Skladem
Poslední kousky
777 Kč
s kódem
971 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
S|P Collection
Talíře v sadě Odette
2 ks, ø 28 cm, z kostního porcelánu, bílé
(1)
Skladem
Poslední kousky
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
485 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Typ talíře (2)
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Bloomingville
Hrnky v sadě Karine
4 ks, 300 ml, keramické, béžové
(49)
Skladem
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
242 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Brandani
Šálky v sadě Le Primizie
4 ks, porcelánové, na espresso/s podšálkem, bílé, 90 ml
(13)
Skladem
Poslední kousky
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
242 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Dóza Luna
2 l, na potraviny/na těstoviny/na sušenky, skleněná, tmavě zelená
(6)
Skladem
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Dóza Luna
2 l, na potraviny/na těstoviny/na sušenky, skleněná, hnědá
(1)
Skladem
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Dóza Luna
Na sypké potraviny, skleněná
(13)
Doručíme od 29. 10. 2026
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Mísa Mariko
Na ovoce/na salát, skleněná, světle růžová, ø 31 cm, objem 2 l
(1)
Skladem
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Chladicí taška Tower
Světle šedá, 8 l
Skladem
Poslední kousek
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Black+Blum
Termoska
400 ml, na jídlo, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
S|P Collection
Konvice na čaj Luma
930 ml, se sítkem, skleněná, šedá
Doručíme od 22. 10. 2026
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Polarbox
Chladicí box Pop
Žlutý, 20 l, plastový
(31)
Skladem
774 Kč
s kódem
967 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Prkénka v sadě DoorStore
2 ks, se stojánkem, plastová, 31 x 24,5 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
770 Kč
s kódem
962 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Šálky v sadě Caramella
2 ks, kameninové, 250 ml
(1)
Skladem
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
480 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Etažér Tower
Kovový, černý, 24,5x16 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Prkénko Authentic
Servírovací, dřevěné, 32,5 x 24 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Tác Meggie
24x35 cm, servírovací
Skladem
Poslední kousky
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ego Dekor
Mísa Pandora
Na ovoce, skleněná, ø 31 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Casa Selección
Dózy v sadě
3 ks, 1 l/1,3 l/1,7 l, na potraviny/na těstoviny, skleněné
(2)
Skladem
Poslední kousky
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Black+Blum
Termoláhev Explorer
650 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(1)
Doručíme od 14. 10. 2026
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
Yes Everyday
Tácy v sadě Knossos
2 ks, 15x46 cm
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
ONA
Mísa Duna
Na salát, vínová, ø 28 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
Ladelle
Zapékací mísa Clyde
28x32 cm, keramická, maximální teplota 180 °C
(1)
Skladem
Poslední kousky
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Misky v sadě Yule
2 ks, na polévku, z kameniny, zelené/krémové, 500 ml, ø 14 cm
(6)
Skladem
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
480 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bredemeijer
Konvice na čaj Jang
800 ml, se sítkem, z litiny, šedá
(177)
Skladem
Poslední kousky
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódem
Kähler Design
Džbán Hammershøi
Porcelánový, bílý, 500 ml
(13)
Skladem
Poslední kousky
766 Kč
s kódem
958 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mepal
Potravinové krabičky v sadě Nordic black
3 ks, černé, 500 ml/1 l/2 l
(13)
Skladem
Poslední kousky
765 Kč
s kódem
956 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Pantone
Placatka
150 ml, z nerezové oceli, žlutá
(11)
Skladem
Poslední kousek
761 Kč
s kódem
951 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 4 ks
Brandani
Šálky v sadě Le Primizie
4 ks, z kostního porcelánu, s podšálkem, bílé, 90 ml
Skladem
Poslední kousek
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
237 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Podtácky v sadě
6 ks, ratanové, hnědé, ø 10 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
158 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Misky v sadě Jolly
2 ks, na polévku, z kameniny, krémové, 500 ml, ø 14 cm
(6)
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Holm
Steakové příbory v sadě
Pro 4 osoby, 8 ks, nerezové, ve stříbrné barvě/v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sada mlýnků na pepř a sůl Betty
2 ks, modrá, keramická
(1)
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
475 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sada mlýnků na pepř a sůl Betty
2 ks, zelená, keramická
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
475 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Holmegaard
Misky v sadě Lily
2 ks, kompotové/na salát, skleněné, světle růžové, ø 13 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
475 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
La Rochére
Skleničky v sadě Mix
4 ks, 220 ml
Doručíme od 20. 10. 2026
755 Kč
s kódem
944 Kč bez kódu
236 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Florist
2 ks, 330 ml, keramické
(7)
Skladem
754 Kč
s kódem
943 Kč bez kódu
472 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Mepal
Dětská jídelní sada Little Farm by Little Dutch
6 ks, plastová, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousky
754 Kč
s kódem
942 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
Hübsch
Hrnky v sadě Kiosk
4 ks, 350 ml, skleněné
(1)
Skladem
752 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
235 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Podnos Brea
Ø 35 cm , servírovací, z mořské trávy
Skladem
Poslední kousky
751 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Stanley
Termohrnek Stay-Hot Camp Mug Rose Quartz
350 ml, z nerezové oceli, světle růžový
(5)
Skladem
751 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Latina
1,08 l, kameninová, tmavě fialová
(1)
Skladem
Poslední kousky
751 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 6 ks
Hermia
Hrnky v sadě
6 ks, 300 ml, keramické, černé
(3)
Skladem
Poslední kousky
751 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
157 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Džbán Nirela
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 1,7 l
Skladem
Poslední kousek
746 Kč
s kódem
932 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Prkénko Blera
Servírovací, dřevěné, ø 30,5 cm
(2)
Skladem
746 Kč
s kódem
932 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa Colour Mix
Z kameniny, bílá/béžová, ø 24 cm, objem 2 l
(104)
Skladem
744 Kč
s kódem
930 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
1
...
22
23
24
...
83
Načíst další