20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Luxusní kuchyňské potřeby a stolování se slevovým kódem
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Nádobí na vaření
Pečení
Skladování a přenos potravin
Kuchyňské spotřebiče
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Motiv
+ Další (5)
Slevový kód
3 967 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Polarbox
Chladicí box Pop Classic Gold
Šedozelený, 6 l, plastový
(6)
Skladem
Poslední kousky
744 Kč
s kódem
930 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kähler Design
Salátový příbor Hammershøi
2 ks, dřevěný
(10)
Skladem
Poslední kousky
744 Kč
s kódem
930 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Polarbox
Chladicí box Pop
Fialový, 6 l, plastový
(2)
Skladem
744 Kč
s kódem
930 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Stelton
Cukřenka Theo
Kameninová, černá, objem 100 ml
Doručíme od 16. 10. 2026
744 Kč
s kódem
930 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Polarbox
Chladicí box Pop Classic Gold
Krémový, 6 l, plastový
(2)
Skladem
744 Kč
s kódem
930 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
FABINI
Nerezová ocílka Trino
Nerezová
Skladem
Poslední kousek
744 Kč
s kódem
930 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Mepal
Potravinové krabičky v sadě Cirqula
3 ks, šalvějově zelené, 500 ml/1 l/2 l
(13)
Skladem
Poslední kousky
744 Kč
s kódem
930 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Polarbox
Chladicí box Pop
Tyrkysový, 6 l, plastový
(15)
Skladem
744 Kč
s kódem
930 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Novinka
RIG-TIG
Karafa Cool-It
1,5 l, skleněná, černá
Doručíme od 16. 10. 2026
744 Kč
s kódem
930 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Holm
Pánev Brasserie
S nepřilnavým povrchem, ø 24 cm, na indukci
Doručíme od 23. 10. 2026
743 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
Casa Selección
Košík na ovoce
Ø 30 cm, kovový, černý
(2)
Skladem
743 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Sagaform
Sada na olej a ocet Oval
2 ks, 300 ml, skleněná, v přírodní barvě
(111)
Skladem
743 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
465 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Premier Housewares
Zapékací mísy v sadě Ovenlove
3 ks, 21x24 cm, skleněné
(2)
Skladem
Poslední kousky
743 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Máslenka Raben
Keramická, šedá, 10x14 cm
(4)
Skladem
741 Kč
s kódem
926 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Mepal
Dětská jídelní sada Forest Friends by Little Dutch
6 ks, plastová, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousek
738 Kč
s kódem
923 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kähler Design
Skleničky v sadě Hammershøi
2 ks, 350 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
736 Kč
s kódem
920 Kč bez kódu
460 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Sagaform
Chladicí taška City
Béžová, 9 l
Skladem
Poslední kousek
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa Original Cane
Z kameniny, světle hnědá, ø 21 cm, objem 1,1 l
(31)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (5)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Sagaform
Termohrnek Tova
320 ml, z nerezové oceli, béžový
(5)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Brandani
Misky v sadě Hors D'Ouvre
6 ks, servírovací, porcelánové/bambusové, bílé, ø 24 cm
(261)
Skladem
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Zilverstad
Dětská jídelní sada Miffy
Bambusová
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Holm
Košík na pečivo
Černý, kovový/látkový, 25x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Harriet
3 ks, 420 ml, keramické, modré/krémové
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
306 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Milton
4 ks, keramické, na espresso, modré/oranžové, 155 ml
(4)
Skladem
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Mepal
Potravinové krabičky v sadě Cirqula
3 ks, plastové, krémové, 500 ml/1 l/2 l
(7)
Skladem
Poslední kousek
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Lyngby Glas
Sklenice v sadě Vienna
4 ks, 300 ml
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 6 ks
Brandani
Skleničky v sadě Eden
6 ks, 190 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
153 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Sagaform
Termohrnek Tova
320 ml, z nerezové oceli, vínový
(3)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Talíře v sadě Anniversary
2 ks, dezertní , ø 20 cm, z kameniny
(1)
Skladem
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Orion
Etažér Mango
Dřevěný, v přírodní barvě, ø 12 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Šálky v sadě Candice
2 ks, kameninové, 264 ml
Skladem
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Příbor
Pro 6 osob, 24 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mepal
Dětská jídelní sada Forest Friends by Little Dutch
3 ks, plastová, 1x polévková lžíce
(1)
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Misky v sadě Anniversary
2 ks, na polévku, z kameniny, 500 ml, ø 13,5 cm
(2)
Skladem
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
Salt&Pepper
Sada nožů Chop
2 ks, z nerezové oceli, na zeleninu, rukojeť: plast
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Holmegaard
Sklenice v sadě Mikkeller
2 ks, 400 ml, na pivo
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Holmegaard
Sklenice v sadě Mikkeller
2 ks, 500 ml, na pivo
Doručíme od 16. 10. 2026
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Dóza Luna
1,2 l, na potraviny/na těstoviny/na sušenky, skleněná, hnědá
(1)
Skladem
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Dóza Luna
Na sypké potraviny, skleněná
(13)
Doručíme od 29. 10. 2026
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
Bambum
Konvice na čaj Vogue
900 ml, se sítkem, skleněná, bílá/hnědá
(23)
Skladem
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bitz
Džbán Kusintha
Skleněný, 1,2 l
(3)
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bitz
Džbán Kusintha
Skleněný, khaki, 1,2 l
(4)
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Patrizia
1,2 l, keramická, zelená
(18)
Skladem
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Lékué
Nádoba pro vaření v páře
18,5x26 cm, silikonová
(2)
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Talíře v sadě Granny
2 ks, dezertní , ø 16 cm, z kameniny, červené
Skladem
Poslední kousek
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Šálky v sadě Granny
2 ks, kameninové, červené, 280 ml
Skladem
Poslední kousek
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bitz
Podnos na dort Gastro Dark Blue
Keramický, modrý, ø 30 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
726 Kč
s kódem
908 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Bredemeijer
Ohřívač na konvici na čaj Jang
Černý, z litiny
(57)
Skladem
Poslední kousky
726 Kč
s kódem
908 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
23
24
25
...
83
Načíst další