Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování dle vašeho výběru
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Nádobí na vaření
Pečení
Skladování a přenos potravin
Filtry
2
Skladem
Akce a slevy
Novinky
Premium
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (2)
Wenko
Maximex
48 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dóza Nero
4 l, na brambory/na cibuli a česnek, kovová, černá
(87)
Doručíme od 23. 10. 2026
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Vakuová dóza Turin
900 ml, plastová
(79)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Cedník Black Outdoor Kitchen Sivo
Plastový
(198)
Skladem
281 Kč
s kódem
331 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Vakuová dóza Turin
1,7 l, plastová
(71)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Krabička na čaj
Bambusová, v přírodní barvě
(292)
Skladem
1 130 Kč
s kódem
1 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Vakuová dóza Turin
1,2 l, plastová
(98)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dóza Nero
1,6 l, na potraviny/na sušenky, kovová, černá
(65)
Doručíme od 23. 10. 2026
290 Kč
s kódem
341 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dóza Nero
1 l, na potraviny/na sušenky, kovová, černá
(65)
Skladem
Poslední kousky
302 Kč
s kódem
355 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dóza Lorca
1,4 l, na potraviny, keramická, modrá
(58)
Skladem
Poslední kousky
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Prkénko
Bambusové, 33 x 25 cm
(119)
Skladem
258 Kč
s kódem
303 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Chlebník Kubo
Plastový, černý/v přírodní barvě, 26,5x35 cm
(75)
Skladem
1 130 Kč
s kódem
1 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 8 ks
Oblíbené
Wenko
Podtácky v sadě
8 ks, se stojánkem, z plsti, černé
(49)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
39 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Blok na nože Mera
Bambusový, v přírodní barvě
(24)
Skladem
572 Kč
s kódem
673 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Sada kořenek Bruna
12 ks, se stojánkem, skleněné
(45)
Skladem
563 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Lahev na olej Nevo
Objem 100 ml, skleněná, černá
(55)
Skladem
281 Kč
s kódem
331 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Maximex
Kráječ
Na pečivo, z nerezové oceli
(98)
Skladem
1 210 Kč
s kódem
1 424 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Chlebník Kubo
Plastový, bílý/v přírodní barvě, 26,5x35 cm
(73)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Hmoždíř
Mramorový, ø 11 cm
(32)
Skladem
491 Kč
s kódem
578 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dóza Nero
1 l, na potraviny/na sušenky, kovová, béžová
(20)
Skladem
274 Kč
s kódem
322 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Košík na pečivo Black Outdoor Kitchen Bela
Černý, kovový/látkový, 11,5x27 cm
(26)
Skladem
387 Kč
s kódem
455 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dóza Aria
3,8 l, na brambory/na cibuli a česnek, kovová, béžová/v přírodní barvě
(25)
Skladem
491 Kč
s kódem
578 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Cedník Sieve
Plastový
(29)
Skladem
346 Kč
s kódem
407 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dóza Nero
4 l, na brambory/na cibuli a česnek, kovová, béžová
(23)
Skladem
354 Kč
s kódem
417 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Wenko
Dóza Aria
1,6 l, na brambory/na cibuli a česnek, kovová, béžová/v přírodní barvě
(16)
Skladem
387 Kč
s kódem
455 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Wenko
Kráječ Volo
Na pizzu, z nerezové oceli
(12)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Lahev na olej Boga
Objem 300 ml, skleněná, černá
(15)
Skladem
Poslední kousky
184 Kč
s kódem
217 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Maximex
Pečící podložka
70 x 50 cm, silikonová
(14)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dóza Flowers
950 ml, na potraviny, plastová
(24)
Skladem
Poslední kousek
277 Kč
s kódem
326 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Dóza
500 ml, na potraviny, skleněná, černá
(10)
Skladem
Poslední kousky
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódem
Wenko
Struhadlo Pro
Univerzální
(17)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Salátový příbor Nagy
2 ks, z nerezové oceli
(13)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Wenko
Misky v sadě Snack & Dip
3 ks, servírovací, keramické, matně černé, 300 ml
(8)
Skladem
726 Kč
s kódem
854 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Dóza
1 l, na potraviny, skleněná, černá
(7)
Doručíme od 23. 10. 2026
419 Kč
s kódem
493 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódem
Maximex
Sáček na vaření brambor
1x25 cm
(6)
Skladem
249 Kč
s kódem
293 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Wenko
Sada nožů Otis
4 ks, z nerezové oceli, rukojeť: plast
(6)
Skladem
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Blok na nože Mesina
Bambusový, v přírodní barvě
(16)
Skladem
491 Kč
s kódem
578 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Dóza Maya
900 ml, na potraviny/na sušenky, keramická, béžová/v přírodní barvě
(4)
Skladem
Poslední kousky
296 Kč
s kódem
348 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódem
Wenko
Dóza
1,4 l, na potraviny, skleněná, černá
(4)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódem
Wenko
Kráječ
Na pečivo
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 019 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Nůž Ace
Santoku, z nerezové oceli, délka čepele 17,5 cm, rukojeť: nerez
(4)
Skladem
Poslední kousky
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Košík na ovoce
Ø 28 cm, kovový, černý
(3)
Skladem
557 Kč
s kódem
655 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Wenko
Misky v sadě Elo
4 ks, servírovací, keramické, černé
(3)
Skladem
Poslední kousek
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Dóza Maya
400 ml, na potraviny/na sušenky, keramická, béžová/v přírodní barvě
(5)
Skladem
Poslední kousky
275 Kč
s kódem
324 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Maximex
Univerzální víčka na potraviny v sadě
Silikonová
(4)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Dóza Maya
1,3 l, na potraviny/na sušenky, keramická, béžová/v přírodní barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
504 Kč
s kódem
593 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódem
Maximex
Univerzální víčka na potraviny v sadě
Plastová
(2)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Košík na pečivo
Černý, kovový/látkový, 10,5x21 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Lis
Z nerezové oceli
(1)
Skladem
837 Kč
s kódem
985 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1