Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Kuchyňský textil
Kuchyňský textil
...
Textil
Kuchyňský textil
Kuchyňský textil · Nejlevnejší · Cooksmart ®
Utěrky
Prostírání
Kuchyňské chňapky
Podsedáky na židle
Zástěry
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Novinky
Premium
Barva
Složení a druh materiálu
Motiv
Cena
+ Další (4)
Cooksmart ®
70 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Curious Dogs
4 ks, korková, s potiskem, 21,5x29 cm
(76)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra Curious Cats
Modrá
(16)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Curious Cats
4 ks, korková, s potiskem, 21,5x29 cm
(63)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě English Meadow
4 ks, korková, s květinovými vzory, 21,5x29 cm
(14)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Podsedák Retro
Bavlněný, na zavazování, s květinovým vzorem, 37x37 cm
(48)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Forest Fable
3 ks, bavlněné, zelené/hnědé/krémové, 45x65 cm
(7)
Skladem
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Spotty Dotty
Bavlněná, zelená/modrá/růžová
(10)
Skladem
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Beside the Seaside
Bavlněná, modrá
(5)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra English Meadow
Z Bio bavlny, modrá
(2)
Skladem
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Podsedák Farmers Kitchen
Bavlněný, na zavazování, s potiskem, 37x37 cm
(92)
Skladem
Poslední kousek
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Bumble Bees
Bavlněná, žlutá/béžová
(40)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Retro Meadow
3 ks, bavlněné, žluté/šedé, 45x65 cm
(522)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Podsedák Woodland
S příměsí lnu, na zavazování, s potiskem, 37x37 cm
(163)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Podsedák Bee Happy
Bavlněný, na zavazování, s květinovým vzorem, 34x36 cm
(65)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Podsedák Bumble Bees
Bavlněný, na zavazování, s potiskem, 34x36 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Podsedák Spotty Dotty
Bavlněný, na zavazování, s puntíky, 34x36 cm
(11)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Bumble Bees
3 ks, bavlněné, žluté/béžové, 45x65 cm
(83)
Skladem
406 Kč
s kódem
478 Kč bez kódu
159 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Podsedák Forest Fable
Bavlněný, na zavazování, s potiskem, 36x34 cm
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Podsedák Hen House
Bavlněný, na zavazování, s potiskem, 36x34 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě English Meadow
3 ks, z bio bavlny, žluté/modré, 45x65 cm
(11)
Skladem
449 Kč
s kódem
528 Kč bez kódu
176 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Oxford Denim
Bavlněná, modrá
(676)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Podsedák Hummingbirds
Bavlněný, na zavazování, s květinovým vzorem, 34x36 cm
(8)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Pro zobrazení více výsledků odeberte některý z filtrů
Cooksmart ®
1
2
Související kategorie
Prostírání
Utěrky
Zástěry
Kuchyňské chňapky
Ubrusy
Běhouny na stůl
Podsedáky na židle
Ubrousky
Oblíbené filtry
Zelený kuchyňský textil
Kuchyňský textil s velikonočním motivem
Vánoční kuchyňský textil