Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Kuchyňský textil
Utěrky
Utěrky
...
Kuchyňský textil
Utěrky
Utěrky · Nejlevnejší · Cooksmart ®
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Novinky
Premium
Barva
Složení a druh materiálu
Sada
Počet kusů
+ Další (9)
Cooksmart ®
17 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Utěrka s vykrajovátkem v sadě Hen House
2 ks, bavlněná, bílá, 45x65 cm
(11)
Skladem
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Utěrka s vykrajovátkem v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněná, hnědá/krémová, 45x65 cm
(12)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Forest Birds
3 ks, bavlněné, bílé/zelené/modré, 45x65 cm
(63)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Country Animals
3 ks, bavlněné, šedé/béžové, 45x65 cm
(100)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Farmers Kitchen
3 ks, bavlněné, modré/béžové, 45x65 cm
(631)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Bauhaus
3 ks, bavlněné, 45x65 cm
(33)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Oxford Denim
3 ks, bavlněné, bílé/modré, 45x65 cm
(64)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Curious Dogs
3 ks, bavlněné, modré, 45x65 cm
(220)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Curious Cats
3 ks, bavlněné, modré, 45x65 cm
(113)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Homestead
3 ks, bavlněné, světle modré/béžové, 45x65 cm
(10)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Stockholm
3 ks, bavlněné, bílé/modré, 45x65 cm
(5)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Woodland
3 ks, bavlněné, béžové, 45x65 cm
(832)
Skladem
316 Kč
s kódem
372 Kč bez kódu
124 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Hen House
3 ks, bavlněné, šedé/hnědé, 45x65 cm
(12)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Forest Fable
3 ks, bavlněné, zelené/hnědé/krémové, 45x65 cm
(7)
Skladem
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Retro Meadow
3 ks, bavlněné, žluté/šedé, 45x65 cm
(522)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Bumble Bees
3 ks, bavlněné, žluté/béžové, 45x65 cm
(83)
Skladem
406 Kč
s kódem
478 Kč bez kódu
159 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě English Meadow
3 ks, z bio bavlny, žluté/modré, 45x65 cm
(11)
Skladem
449 Kč
s kódem
528 Kč bez kódu
176 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Pro zobrazení více výsledků odeberte některý z filtrů
Cooksmart ®
1
Související kategorie
Kuchyňský textil
Prostírání
Utěrky
Zástěry
Ubrusy
Běhouny na stůl
Podsedáky na židle
Ubrousky
Oblíbené filtry
Utěrky s vánočním motivem
Utěrky z mikrovlákna
Bavlněné utěrky
Lněné utěrky