20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Místnosti
Domů
Místnosti
Místnosti · Luxusní
Obývací pokoj
Ložnice
Dětský pokoj
Koupelna
Kuchyně a jídelna
Předsíň a šatna
Pracovna
Spižírna
Terasa a balkon
Shop the look
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (3)
37 314 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Garden Pleasure
Zahradní stolek Yakima
Z eukalyptového dřeva, skládací, v přírodní barvě, 27x29 cm, výška 62 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Zapékací mísa Delicia
27x43 cm, keramická
(3)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Pixie
825 ml, keramická, zelená
(16)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Descanso
Povlečení Sizena
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, zelené, 140x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Garden Pleasure
Komposter
Kovový, zelený
(5)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Wenko
Zvýšené WC sedátko Secura
Plastové, bílé
(5)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Premier Housewares
Záchodové prkénko Brooks
Hnědé, se vzorem dřeva
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Velmar
Béžová
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička
Závěsná, ocelová, ve stříbrné barvě
(250)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Osuška Grid
Froté, bavlněná, s puntíky, černobílá, 70x140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Osuška Morocco
Bavlněná, s ornamentem, černobílá, 70x140 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Novinka
YAMAZAKI
Přídavná polička Tower
Kovová, černá, 41x24 cm, výška 28 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Sagaform
Sada mlýnků na pepř a sůl Gurken
2 ks, černá/v přírodní barvě, keramická
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Umbra
Koupelnový organizér Bellwood
Z recyklovaného plastu, černý, 20x20 cm, výška 50 cm
(7)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Stojan na mycí prostředky Film Hook
Bez vrtání, kovový, černý, 8,5x30,5 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Orion
Příbor
Pro 6 osob, 24 ks, nerezový, černý
(2)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
MiaCara
Háček Gemma Oak Black
Nástěnný, z dubového dřeva, černý
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Stojan na ručníky Bambusa
Bambusový, černý/v přírodní barvě, 46x20 cm, výška 80 cm
(26)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Vileda
Sušák na prádlo Mixer 3
Černý, kovový, délka sušicí plochy 30 m
(4)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Příbor Skandi
Pro 6 osob, 24 ks, nerezový, černý/ve stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Rena
Z mikroplyše, v cihlové barvě, 150x200 cm
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Tefal
Termoska Ponza K3140314
1,9 l, z nerezové oceli, červená
(4)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Outdoorchef
Čisticí kartáč
Doručíme od 20. 10. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home Luxury
Povlečení Linear Calm Geometric
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, s geometrickým vzorem/s pruhy/kostkované, šedé, 140x200 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Descanso
Povlečení Colinda
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, šedé/hnědé, 140x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Šperkovnice Sahla
Z umělé kůže, 22x15,5 cm, výška 4 cm
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Umbra
Šperkovnice Spindle
Výška 13 cm
(1)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Umbra
Šperkovnice Tesora
Dřevěná, ø 13 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Spirella
Sprchový závěs Baigneuses
S potiskem, modrý/oranžový, 180x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
798 Kč
s kódem
998 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
MSV
Sprchový závěs French
S ornamentem, modrý, 180x200 cm
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
998 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Misky v sadě Nirela
2 ks, na zmrzlinu/na salát, nerezové, ve stříbrné barvě, ø 12,5 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
797 Kč
s kódem
996 Kč bez kódu
498 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Prkénko Nover
Servírovací, dřevěné, 36 x 19 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
797 Kč
s kódem
996 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Cam Cam Copenhagen
Dětské noční světlo Carousel Off-White
Slonovinové, silikonové, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy, 12,5x13x15 cm
(3)
Skladem
797 Kč
s kódem
996 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Mísa Neri
Na salát, z kameniny, černá, ø 33 cm, objem 4 l
(9)
Skladem
Poslední kousky
797 Kč
s kódem
996 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Brabantia
Kráječ Tasty+
Na brambory, z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousky
795 Kč
s kódem
994 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Mísy v sadě Duo
6 ks, na salát, plastové
(5)
Skladem
795 Kč
s kódem
994 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
OYOY Mini
Závěsný organizér Saga
Látkový, béžový, 60x2x80 cm
Skladem
Poslední kousky
794 Kč
s kódem
992 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Mason Cash
Mísa Colour Mix
Z kameniny, bílá, ø 26 cm, objem 2,7 l
(7)
Skladem
794 Kč
s kódem
992 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
House Nordic
Police Forno
Z kaučukového dřeva, povrchová úprava: olej, v přírodní barvě, šířka 80 cm, výška 26,5 cm, hloubka 20 cm
(9)
Doručíme od 16. 10. 2026
794 Kč
s kódem
992 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Petrolejová lampa Lilan
Kovová, ø 19 cm, výška 57 cm
Skladem
Poslední kousky
992 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
Zone
Stojánky na vajíčka v sadě Singles
4 ks, kovové, světle šedé
Skladem
Poslední kousky
794 Kč
s kódem
992 Kč bez kódu
248 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Evila Originals
Obrazy v sadě Vintage
15x15 cm, 3 ks, s rámem
(267)
Skladem
Poslední kousky
794 Kč
s kódem
992 Kč bez kódu
331 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Rosti
Sada kuchyňského náčiní Emma
3 ks
(2)
Skladem
Poslední kousky
794 Kč
s kódem
992 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
OYOY Living Design
Odkapávací podložka na nádobí
Silikonová, černá, 40x36 cm
Skladem
Poslední kousky
794 Kč
s kódem
992 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Stěrka s držákem Ume
Šedá, délka 22 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
794 Kč
s kódem
992 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódem
Costa Nova
Džbán Pearl
Kameninový, bílý, 2,9 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
793 Kč
s kódem
991 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Šálky v sadě Pilar
2 ks, keramické, s podšálkem, krémové, 170 ml
(5)
Skladem
Poslední kousek
991 Kč
496 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Mepal
Dětská jídelní sada Sunshine & Rainbow
6 ks, plastová, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousek
793 Kč
s kódem
991 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
198
199
200
...
391
Načíst další