20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Místnosti
Domů
Místnosti
Místnosti · Luxusní
Obývací pokoj
Ložnice
Dětský pokoj
Koupelna
Kuchyně a jídelna
Předsíň a šatna
Pracovna
Spižírna
Terasa a balkon
Shop the look
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (3)
37 325 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka Mixed Wild Mushroom
Z recyklovaného plastu, tmavě modrá, 60x90 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka Bee Happy
Z recyklovaného plastu, žlutá, 60x90 cm
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Tefal
Rychlovarná konvice Subito KO5S0DE0
Ve stříbrné barvě, objem 1,7 l, příkon 2400 W
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Osuška Frino
Froté, bavlněná, růžová, 70x140 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Descanso
Povlečení Chaja
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, růžové/béžové, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Ranya
2 ks, 375 ml, kameninové, růžové/krémové
Doručíme od 20. 10. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Župan Cappa
Velikost L, bavlněný, růžový
(5)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětský přehoz Soft as a Cloud
Růžový, 150x200 cm
(4)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Maya
3 ks, 360 ml, keramické, na latte
(5)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
333 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Ego Dekor
Obaly na květináče v sadě
3 ks, slaměné, bez odtokového otvoru, výška 16 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ego Dekor
Obaly na květináče v sadě
3 ks, slaměné, bez odtokového otvoru, výška 16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ego Dekor
Obaly na květináče v sadě
3 ks, slaměné, bez odtokového otvoru, ø 30 cm, výška 16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská nástěnná dekorace Teddy
(1)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bigso
Úložné boxy v sadě Inge Paper Laminate
3 ks, s víkem, kartonové, šedé, 31x47x15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Casafina
Talíře v sadě Snowflake
4 ks, dezertní , ø 22 cm, z kameniny, modré
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Abstract Faces
4 ks, na zip, s abstraktními vzory, 45x45 cm
(203)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Sada doplňků do koupelny EasyStore
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(37)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Ladelle
Salátový příbor Capri
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Villa Altachiara
Misky v sadě Yin&Yang
3 ks, servírovací, bambusové/z kameniny, bílé/šedé
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Villa Altachiara
Misky v sadě Yin&Yang
4 ks, servírovací, bambusové/z kameniny, bílé/šedé, ø 10 cm
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Sada na čištění obuvi
Hnědá
(53)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Lékué
Nádoba pro vaření v páře
19x26 cm, silikonová
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Lyngby Glas
Sklenice v sadě Palermo
4 ks, 350 ml
(6)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Ladelle
Sklenice v sadě Flynn
4 ks, 405 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 4 ks
Ladelle
Sklenice v sadě Stripe
4 ks, 450 ml
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě
6 ks, 547 ml, na whiskey
(75)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 230 ml, na víno
(148)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
OYOY Living Design
Váza Kuki
Ručně vyrobená, skleněná, ø 14 cm, výška 24 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Džbán Abeille
Skleněný, 1 l
(43)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Stojan na zubní kartáčky EasyStore Luxe
Z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 9x17,5 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Vileda
Sušák na prádlo Mixer 4
Bílý, kovový, délka sušicí plochy 40 m
(49)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Ručníky a osušky v sadě
2 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 1x střední ručník (50x90)/1x osuška (70x140)
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Mepal
Termoska Ellipse
500 ml, na jídlo, z nerezové oceli, světle červená/ve stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Addis
Odpadkový koš Sensor
Bezdotykový, ocelový, světle šedý, 8 l
(10)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Styler
Obraz Cowgirl
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Obraz Blue Grasses
56x75 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Obraz Fringilla
60x80 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Obraz Parus Pair
60x80 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Obraz Robins
60x80 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlněná, tmavě hnědá, 150x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnový organizér Marble
Na vatové tampony, mramorový, tmavě hnědý, 8,5x8,5 cm, výška 8 cm
(4)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Stojan na toaletní papír Debar
Se štětkou, z nerezové oceli, šedý, 18x18 cm, výška 73 cm
(36)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Roba
Tác k jídelní židličce Sit Up Flex
Bílý, nosnost 20 kg
(1)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Premium Valve M/L
10 ks
(451)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Novinka
Compactor
Vakuové pytle v sadě Compact Express
6 ks
Doručíme od 22. 10. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Light & Living
Dekorační polštář Latium
Vlněný, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Ubrus Nordic
S vánočním motivem, s ornamentem, bílý, 140x180 cm
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Pánev Steela
Wok, nerezová, ø 30 cm, na indukci
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
197
198
199
...
391
Načíst další