20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Místnosti
Domů
Místnosti
Místnosti · Luxusní
Obývací pokoj
Ložnice
Dětský pokoj
Koupelna
Kuchyně a jídelna
Předsíň a šatna
Pracovna
Spižírna
Terasa a balkon
Shop the look
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (3)
37 232 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Misky v sadě Anniversary
2 ks, na polévku, z kameniny, 500 ml, ø 13,5 cm
(2)
Skladem
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Potah na žehlicí prkno Glide Max
Bavlněný, béžový, s abstraktním vzorem, 135x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 30x50 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Sunny
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousek
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Wise
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Lalama
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové/tyrkysové, bavlněné, 140x200 cm
Skladem
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Sweety
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové/tyrkysové, bavlněné, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Salt&Pepper
Sada nožů Chop
2 ks, z nerezové oceli, na zeleninu, rukojeť: plast
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Villa Altachiara
Misky v sadě Yin&Yang
2 ks, servírovací, bambusové/z kameniny, bílé/šedé
(1)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Holmegaard
Sklenice v sadě Mikkeller
2 ks, 400 ml, na pivo
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Holmegaard
Sklenice v sadě Mikkeller
2 ks, 500 ml, na pivo
Doručíme od 16. 10. 2026
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bambum
Konvice na čaj Vogue
900 ml, se sítkem, skleněná, bílá/hnědá
(23)
Skladem
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bitz
Džbán Kusintha
Skleněný, 1,2 l
(3)
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Flint
Z umělé kožešiny, světle šedá, 130x170 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s ornamentem, tmavě zelené, 200x200 cm
(36)
Doručíme od 3. 11. 2026
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 5 ks
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Vacuum XL
5 ks
(38)
Skladem
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
182 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville Mini
Vybavení do dětské kuchyňky Lene
Vhodný věk 2+
Skladem
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Patrizia
1,2 l, keramická, zelená
(18)
Skladem
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Lékué
Nádoba pro vaření v páře
18,5x26 cm, silikonová
(2)
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Marcus
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, zelené, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Play
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, zelené/béžové, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Dino
Na jednolůžko, na zip, zelené/modré, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Talíře v sadě Granny
2 ks, dezertní , ø 16 cm, z kameniny, červené
Skladem
Poslední kousek
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Šálky v sadě Granny
2 ks, kameninové, červené, 280 ml
Skladem
Poslední kousek
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Bredemeijer
Ohřívač na konvici na čaj Jang
Černý, z litiny
(57)
Skladem
Poslední kousky
726 Kč
s kódem
908 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Bizzotto
Salátový příbor Hestia
2 ks, z nerezové oceli
(1)
Skladem
726 Kč
s kódem
907 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bizzotto
Servírovací sada na dort Bronte
2 ks, z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousek
726 Kč
s kódem
907 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bizzotto
Servírovací sada na dort Hestia
2 ks, z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousek
726 Kč
s kódem
907 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville Mini
Zarážky na knihy v sadě Charlie
2 ks
(11)
Skladem
726 Kč
s kódem
907 Kč bez kódu
454 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Zira
Bavlněný, na zip, strukturovaný, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
724 Kč
s kódem
905 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEIFHEIT
Mop Rotation Disc Ergo
Rotační, s kbelíkem
(68)
Skladem
902 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Mojito
2 ks, z tvrzeného skla, zelené, s potiskem, 30x52 cm
(366)
Skladem
Poslední kousky
721 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Universal
2 ks, z tvrzeného skla, šedé, s potiskem, 30x52 cm
(58)
Skladem
721 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Stojan na ručníky Levante
Z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 36x17 cm, výška 79 cm
(2)
Skladem
721 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odkapávač Basic
Plastový, černý, 26,5x47,5 cm
(106)
Skladem
721 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Agira
Bez vrtání, Turbo-loc, ocelový, černý, 11x12 cm, výška 54 cm
(53)
Skladem
721 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Cordoba
Látkový, šedý, 68 l
(83)
Skladem
Poslední kousek
721 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mauro Ferretti
Nástěnný věšák Leaf
Kovový, ve zlaté barvě, šířka 66 cm, výška 26 cm, hloubka 6 cm
(5)
Skladem
720 Kč
s kódem
900 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Keter
Květináč Cube
Plastový, výška 39,5 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
900 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Design Letters
Dětská jídelní sada A-Z
Plastová
(1)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Žebřík na ručníky Bahari
Bambusový, v přírodní barvě, délka 43 cm, výška 170 cm
(171)
Skladem
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Wisteria
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé/fialové, 200x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
LEGO®
Dětská termoska Meadow Flowers
Kovová, bílá/modrá, 560 ml
Doručíme od 14. 10. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
WMF
Hrnky v sadě Barista
2 ks, 380 ml, porcelánové, na latte, bílé
(2)
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Cadria
Na dvoulůžko, na patentku, oboustranné, bavlněné, s geometrickým vzorem, bílé/béžové, 200x200 cm
Skladem
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Věšák na klíče Rin
Bez vrtání
(74)
Skladem
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Spirella
Odpadkový koš Erik
Nášlapný, ocelový, bílý, 5 l
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Light & Living
Dekorační polštář Bovino
Zelený, se snímatelným potahem, 30x60 cm
(1)
Skladem
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
210
211
212
...
390
Načíst další