20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Místnosti
Domů
Místnosti
Místnosti · Luxusní
Obývací pokoj
Ložnice
Dětský pokoj
Koupelna
Kuchyně a jídelna
Předsíň a šatna
Pracovna
Spižírna
Terasa a balkon
Shop the look
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (3)
37 242 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
KIS
Úložný box W box XL
S víkem, plastový, objem 78 l, 56,5x39x51,5 cm
(3)
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódem
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Miaou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 15 cm, délka 32 cm
Skladem
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Tofou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 16 cm, délka 50 cm
Skladem
Poslední kousky
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
LotusGrill
Podpalovací talířek GardenGrill XXL
Z nerezové oceli
Doručíme od 20. 10. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Brandani
Misky v sadě Hors D'Ouvre
6 ks, servírovací, porcelánové/bambusové, 95 ml
(306)
Skladem
Poslední kousky
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Natural
4 ks, z bio bavlny, na zip, 43x43 cm
(9)
Doručíme od 14. 12. 2026
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Obal na květináč Keli
Na bylinky/závěsný, ratanový, bez odtokového otvoru, výška 27 cm
Skladem
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Dětské povlečení Check and Stripe
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, bavlněné, 135x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Universal
2 ks, z tvrzeného skla, světle šedé, 30x52 cm
(21)
Skladem
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, zelené, 50x90 cm
(200)
Skladem
Poslední kousky
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
202 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 6 ks
Brandani
Sklenice v sadě
6 ks, 350 ml
Skladem
Poslední kousky
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 6 ks
Sagaform
Sklenice v sadě Rocking Whiskey
6 ks, 200 ml, na whiskey
(309)
Skladem
Poslední kousky
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Allstar
Sprchový set No. 2
S ruční sprchou/s posuvným držákem, z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 60 cm
Skladem
Poslední kousky
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová polička Trestina
Nástěnná, nerezová, ve stříbrné barvě
(7)
Skladem
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, světle zelený, 180x220 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Viaden
Přehoz
Bavlněný, světle šedý, 230x170 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Premier Housewares
Váza Cayden
Skleněná, černá, ø 20 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousek
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová polička Molinella
Nástěnná, nerezová, černá
(3)
Skladem
Poslední kousky
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Umbra
Koupelnový organizér Bellwood
Na kosmetiku, z recyklovaného plastu, černý, 26x20 cm, výška 13 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Outdoorchef
Čisticí sada na grilovací desku plancha
Skladem
Poslední kousek
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Máslenka Kendra
Keramická, šedá, 12x14 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Mijolnir
Přehoz Pom Pom
Fleecový, šedý, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
OYOY Mini
Dětská tapiserie Saga
Výška 100 cm
Skladem
Poslední kousky
646 Kč
s kódem
808 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
PT LIVING
Podnos do vany
Nastavitelný, kovový, ve stříbrné barvě, 61 - 86 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová předložka
Bambusová, v přírodní barvě, 40x60 cm
(262)
Skladem
645 Kč
s kódem
806 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Sada doplňků do koupelny Calvo
Plastová, bílá
(2)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
806 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Tortona
Nášlapný, ocelový, bílý, 3 l
(128)
Skladem
645 Kč
s kódem
806 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Venkovní svítidlo Bowl
Černé/hnědé, plastové, LED, na baterky, s časovačem, IP44, ø12,5x19,5 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
806 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Talíř Bea
Hluboký , ø 21 cm, z kameniny, šedý
(12)
Skladem
645 Kč
s kódem
806 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Odpadkový koš Agropoli
Krémový, 5,5 l
(16)
Skladem
645 Kč
s kódem
806 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Kuchyňské kleště GrillOut
Z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousek
645 Kč
s kódem
806 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Sušák na prádlo
Šedý/ve stříbrné barvě, kovový, délka sušicí plochy 10 m
(121)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
806 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Držák na houbičku
Závěsný, kovový, bílý, 18,5x20 cm, výška 14 cm
(1)
Doručíme od 14. 10. 2026
645 Kč
s kódem
806 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
My House
Povlečení Boston
Na jednolůžko, na zip, z žakáru, šedé, 140x200 cm
(5)
Skladem
644 Kč
s kódem
805 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Casafina
Zapékací mísa Fattoria
24x35 cm, kameninová
(1)
Skladem
Poslední kousky
642 Kč
s kódem
803 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
PT LIVING
Košík na ovoce Open Grid
Ø 28 cm, kovový, žlutý
(19)
Skladem
Poslední kousky
642 Kč
s kódem
803 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě
6 ks, 360 ml
(278)
Skladem
Poslední kousky
642 Kč
s kódem
803 Kč bez kódu
134 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Miska Masami
Ramen, z kameniny, tmavě modrá, 580 ml, ø 13 cm
(5)
Skladem
642 Kč
s kódem
802 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
PT LIVING
Regál na víno Single
Nástěnný, kovový, ve zlaté barvě, počet lahví 6, ve zlaté barvě, šířka 11,5 cm, výška 66 cm, hloubka 18 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
800 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Adria
Do postýlky, na zip, světle šedé, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ubrus
Bavlněný, s geometrickým vzorem, růžový/béžový, 150x250 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Roba
Dětské povlečení Frosty Almond
Do postýlky, béžové, s příměsí bavlny, 80x80 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Umbra
Nástěnný věšák Tempo
Ocelový, béžový, šířka 16 cm, výška 6,5 cm, hloubka 47 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na polévku, porcelánová, bílá, 600 ml, ø 12 cm
(2)
Skladem
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Tyč na sprchový závěs Luz
Teleskopická, kovová, bílá, 110 - 185 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Maximální délka (2)
-20 % s kódem
PT LIVING
Nástěnný věšák Zig Zag
Kovový, bílý, šířka 61 cm, výška 20 cm, hloubka 6,5 cm
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Costa Nova
Talíř Pearl
Servírovací, ø 34 cm, z kameniny, bílý
(5)
Skladem
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
225
226
227
...
390
Načíst další