20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek dle místností
Nábytek dle místností
...
Nábytek
Nábytek dle místností
Nábytek dle místností se slevovým kódem
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Koupelnový nábytek
Nábytek do kuchyně a jídelny
Kancelářský nábytek
Nábytek do předsíně
Nábytek do dětského pokoje
Balkonový a terasový nábytek
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Cena
+ Další (4)
Slevový kód
14 093 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Barová židle Ciselia
Čalouněná, žinylková, světle hnědá, výška sedáku 75 cm
(3)
Doručíme od 7. 12. 2026
4 277 Kč
s kódem
5 346 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Barva nohou (2)
+ Výška sedáku (2)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Ciselia
Čalouněné, žinylkové, matné, světle hnědé
(2)
Doručíme od 4. 12. 2026
4 277 Kč
s kódem
5 346 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Kancelářská židle Madina
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/s područkami/otočná, tmavě šedá, nosnost 130 kg, výška sedáku 45-52 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
4 277 Kč
s kódem
5 346 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Zahradní stolek Maurina
S keramickou deskou, zelený, 51x81 cm, výška 43 cm
Skladem
4 277 Kč
s kódem
5 346 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Barová židle Eamy
Čalouněná, žinylková, šedá/v přírodní barvě, výška sedáku 65 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
4 277 Kč
s kódem
5 346 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Výška sedáku (2)
-20 % s kódem
Actona
Křeslo Burma
Žinylkové, béžové, výška zadní opěrky 42 cm, výška sedáku 43 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
4 279 Kč
s kódem
5 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
House Nordic
Jídelní křeslo Dover
S područkami/otočné, čalouněné, béžové
Doručíme od 19. 10. 2026
4 279 Kč
s kódem
5 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Vipack
Dětský noční stolek Sezane
Béžový, 50x45 cm, výška 54 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
4 279 Kč
s kódem
5 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Bonami Essentials
Toaletní stolek
Se zrcadlem/se stoličkou/se šuplíky, 40x80 cm
(60)
Skladem
4 279 Kč
s kódem
5 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
LDK Garden
Zahradní židle
Dřevěná, skládací, v přírodní barvě, nosnost 110 kg, šířka 60 cm, výška 90 cm, hloubka 51 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
4 279 Kč
s kódem
5 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kalune Design
Jídelní stůl Linza
V dekoru ořechu, 90x180 cm
Doručíme od 4. 11. 2026
4 279 Kč
s kódem
5 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tvilum
Knihovna Sign
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, bílá/v přírodní barvě, šířka 80 cm, výška 205 cm, hloubka 34 cm
(3)
Doručíme od 15. 10. 2026
4 279 Kč
s kódem
5 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Spinder Design
Nástěnný věšák Parco
Kovový, v přírodní barvě, šířka 24 cm, výška 50 cm, hloubka 1,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
4 279 Kč
s kódem
5 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Actona
Křeslo Burma
Žinylkové, oranžové, výška zadní opěrky 42 cm, výška sedáku 43 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
4 279 Kč
s kódem
5 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Essentials
Zahradní židle Sofia
Ratanová, v přírodní barvě, nosnost 115 kg, šířka 49,5 cm, výška 81,5 cm, hloubka 59 cm
(3)
Skladem
4 279 Kč
s kódem
5 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Tvilum
Botník Shoes
Výklopný, z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, matný, černý, počet párů bot 24 , šířka 70 cm, výška 162 cm, hloubka 24 cm
(2)
Doručíme od 15. 10. 2026
4 279 Kč
s kódem
5 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Karup
Konferenční stolek Sticks
Z borovicového dřeva, červený, ø 60 cm, výška 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
4 279 Kč
s kódem
5 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
TemaHome
TV stolek Angle
Rohový, v dekoru betonu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, bílý/šedý, šířka 90 cm, výška 45 cm, hloubka 90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
4 279 Kč
s kódem
5 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Umbra
Věšák Flapper
Z kaučukového dřeva, šedý, šířka 40 cm, hloubka 40 cm, výška 168 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
4 279 Kč
s kódem
5 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Radaja
2 ks, kovová, béžová
Doručíme od 19. 10. 2026
8 559 Kč
s kódem
10 699 Kč bez kódu
5 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Radaja
2 ks, kovová, khaki
Doručíme od 19. 10. 2026
8 559 Kč
s kódem
10 699 Kč bez kódu
5 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Radaja
2 ks, kovová, modrá
Skladem
Poslední kousek
8 559 Kč
s kódem
10 699 Kč bez kódu
5 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Radaja
2 ks, kovová, okrově žlutá
Doručíme od 19. 10. 2026
8 559 Kč
s kódem
10 699 Kč bez kódu
5 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Kato
2 ks, čalouněné, šedé/v přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
8 559 Kč
s kódem
10 699 Kč bez kódu
5 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Vitrína Hazem
Z jedlového dřeva, povrchová úprava: lak, zelená, šířka 50 cm, výška 80 cm, hloubka 13,5 cm
(6)
Skladem
4 286 Kč
s kódem
5 357 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tvilum
Pracovní stůl Sign
Rohový, s deskou v dubovém dekoru, 100x150 cm
(3)
Doručíme od 15. 10. 2026
4 286 Kč
s kódem
5 358 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
House Nordic
Zahradní lehátko Arrecife
Polohovací, dřevěné, hnědé, nosnost 120 kg, šířka 60 cm, výška 80 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
4 288 Kč
s kódem
5 360 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
vtwonen
Modulární skříňka Modulair
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: dýha, v přírodní barvě, šířka 40 cm, výška 44 cm, hloubka 40 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
4 291 Kč
s kódem
5 364 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Helda
2 ks, čalouněné, žinylkové, béžové
(4)
Skladem
Poslední kousky
8 585 Kč
s kódem
10 731 Kč bez kódu
5 366 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Helda
2 ks, čalouněné, žinylkové, v hořčicové barvě
(1)
Doručíme od 7. 12. 2026
8 585 Kč
s kódem
10 731 Kč bez kódu
5 366 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Helda
2 ks, čalouněné, žinylkové, khaki
(4)
Doručíme od 7. 12. 2026
8 585 Kč
s kódem
10 731 Kč bez kódu
5 366 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Meise Möbel
Rošt Belovit
140x200 cm, lamelový, nepolohovatelný/s nastavením tuhosti, nosnost 120 kg
(12)
Skladem
Poslední kousky
4 296 Kč
s kódem
5 370 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (7)
-20 % s kódem
Unique Furniture
Pracovní stůl Pensacola
Otvor na kabely, 60x120 cm
(3)
Doručíme od 19. 10. 2026
4 302 Kč
s kódem
5 377 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Roba
Dětská komoda Gabriella
S přebalovacím pultem, v dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, bílá/v přírodní barvě, šířka 89 cm, výška 98 cm, hloubka 75 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
4 302 Kč
s kódem
5 378 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Marckeric
TV stolek Cequoia
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, bílý, šířka 160 cm, výška 44 cm, hloubka 36 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
4 306 Kč
s kódem
5 382 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Police Lina
Patrová, kovová, povrchová úprava: práškový lak, matná, béžová, šířka 60 cm, výška 24 cm, hloubka 20 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
4 309 Kč
s kódem
5 386 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Police Lina
Patrová, kovová, povrchová úprava: práškový lak, matná, béžová, šířka 80 cm, výška 24 cm, hloubka 20 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
4 309 Kč
s kódem
5 386 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Police Lina
Patrová, kovová, povrchová úprava: práškový lak, matná, černá, šířka 60 cm, výška 24 cm, hloubka 20 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
4 309 Kč
s kódem
5 386 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Marckeric
Dětská komoda Max
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak, bílá, šířka 100 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
(2)
Doručíme od 15. 10. 2026
4 312 Kč
s kódem
5 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tvilum
Komoda Madrid
Z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, matná, bílá, šířka 82 cm, výška 99 cm, hloubka 38 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
4 312 Kč
s kódem
5 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Regál Norm
Kovový, povrchová úprava: barva, bílý, šířka 42 cm, výška 151 cm, hloubka 42 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
4 319 Kč
s kódem
5 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ragaba
Toaletní stolek Mimo
Se zrcadlem/se šuplíky, 35x65 cm
(4)
Doručíme od 4. 11. 2026
4 319 Kč
s kódem
5 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Ragaba
Toaletní stolek Lillo
Se zrcadlem/se šuplíky, 35x65 cm
(31)
Doručíme od 4. 11. 2026
4 319 Kč
s kódem
5 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Adeko
Dětská postel CPN
70x160 cm, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
Doručíme od 4. 11. 2026
4 319 Kč
s kódem
5 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Ragaba
Toaletní stolek Lillo
Se zrcadlem/se šuplíky, 35x65 cm
(7)
Doručíme od 4. 11. 2026
4 319 Kč
s kódem
5 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Garden Pleasure
Zahradní lavice San Jose
Dřevěná, hnědá, šířka 45 cm, výška 82 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
4 319 Kč
s kódem
5 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Gazzda
Police Mu
Z dubového dřeva, povrchová úprava: olej, hnědá, šířka 100 cm, výška 2,5 cm, hloubka 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
4 319 Kč
s kódem
5 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva dřeva (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Premier Housewares
Jídelní stůl District
Z jilmového dřeva, ø 80 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
4 319 Kč
s kódem
5 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (3)
1
...
63
64
65
...
294
Načíst další
Související kategorie
Dětský nábytek
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Nábytek do předsíně
Nábytek do kuchyně a jídelny
Koupelnový nábytek
Kancelářský nábytek
Balkonový a terasový nábytek