20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek dle místností
Nábytek dle místností
...
Nábytek
Nábytek dle místností
Nábytek dle místností se slevovým kódem
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Koupelnový nábytek
Nábytek do kuchyně a jídelny
Kancelářský nábytek
Nábytek do předsíně
Nábytek do dětského pokoje
Balkonový a terasový nábytek
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Cena
+ Další (4)
Slevový kód
14 134 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
WOOOD
Noční stolek Zorel
Lesklý, světle žlutý, 57x50 cm, výška 40 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
5 879 Kč
s kódem
7 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Actona
Vitrína Seaford
Z MDF, povrchová úprava: melamin/povrchová úprava: práškový lak, matná, šedá, šířka 77 cm, výška 186 cm, hloubka 35 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
5 879 Kč
s kódem
7 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Zahradní židle Oto
Kovová, stohovatelná, béžová, šířka 47 cm, výška 80 cm, hloubka 49 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
5 882 Kč
s kódem
7 353 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Zahradní stolek Miko
Kovový, béžový, ø 40 cm, výška 46 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
5 882 Kč
s kódem
7 353 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Zahradní stolek Miko
Kovový, zelený, ø 40 cm, výška 46 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
5 882 Kč
s kódem
7 353 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Zahradní židle Oto
Kovová, stohovatelná, tmavě hnědá, šířka 47 cm, výška 80 cm, hloubka 49 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
5 882 Kč
s kódem
7 353 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Zahradní židle Oto
Kovová, stohovatelná, zelená, šířka 47 cm, výška 80 cm, hloubka 49 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
5 882 Kč
s kódem
7 353 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mazzini Sofas
Podnožka Vanda
Sametová, béžová, šířka 100 cm, hloubka 80 cm, výška 36 cm
(15)
Doručíme od 2. 12. 2026
5 902 Kč
s kódem
7 378 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
-20 % s kódem
Mazzini Sofas
Podnožka Vanda
Sametová, tmavě zelená, šířka 100 cm, hloubka 80 cm, výška 36 cm
(15)
Doručíme od 2. 12. 2026
5 902 Kč
s kódem
7 378 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
-20 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Reboot
S područkami, z textilie bouclé, béžová
Doručíme od 23. 10. 2026
5 912 Kč
s kódem
7 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Reboot
S područkami, béžová
Doručíme od 23. 10. 2026
5 912 Kč
s kódem
7 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Reboot
S područkami, z textilie bouclé, hnědá
Doručíme od 23. 10. 2026
5 912 Kč
s kódem
7 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Reboot
S područkami, z textilie bouclé, khaki
Doručíme od 23. 10. 2026
5 912 Kč
s kódem
7 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Reboot
S područkami, z textilie bouclé, oranžová
Doručíme od 23. 10. 2026
5 912 Kč
s kódem
7 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Actona
Botník Albany
Výklopný, v dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, matný, v přírodní barvě, počet párů bot 12 , šířka 99 cm, výška 140 cm, hloubka 35 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
5 912 Kč
s kódem
7 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Reboot
S područkami, z textilie bouclé, černá
Doručíme od 23. 10. 2026
5 912 Kč
s kódem
7 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Vitrína Melbourne
Kovová, černá, šířka 80 cm, výška 120 cm, hloubka 40 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
5 913 Kč
s kódem
7 391 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tenzo
Noční stolek Switch
Tiché dovírání, tmavě šedý, 45x39 cm, výška 57 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 919 Kč
s kódem
7 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Vipack
Dětská ohrádka Dino
90x90 cm, s nastavitelnou výškou/na kolečkách, z bukového dřeva, v přírodní barvě
Doručíme od 19. 10. 2026
5 919 Kč
s kódem
7 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Støraa
Knihovna Pivo
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: vosk, v přírodní barvě, šířka 77 cm, výška 171 cm, hloubka 31 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
5 919 Kč
s kódem
7 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Germania
Skříňka Ameca
Matná, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, krémová, šířka 83 cm, výška 99 cm, hloubka 22 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
5 919 Kč
s kódem
7 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Maison de Rêve
Topper Latex
140x200 cm, středně tvrdý, latexový, s odnímatelným potahem/termoregulační, z latexové pěny, tloušťka 6 cm, nosnost 250 kg
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
5 919 Kč
s kódem
7 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
-20 % s kódem
Garden Pleasure
Zahradní jídelní set Mangan
Pro 2 osoby, kovový, tmavě hnědý
Skladem
Poslední kousky
5 919 Kč
s kódem
7 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
WOOOD
Zahradní křeslo Alatna
Z umělého ratanu, v přírodní barvě, nosnost 120 kg, šířka 64 cm, výška 80 cm, hloubka 53 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
5 919 Kč
s kódem
7 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Støraa
Noční stolek Aurora
Tiché dovírání, černý, 55x45 cm, výška 66 cm
Skladem
Poslední kousky
5 919 Kč
s kódem
7 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Tvilum
Botník Madrid
Výklopný, z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, matný, černý, počet párů bot 16 , šířka 102 cm, výška 103 cm, hloubka 25 cm
(20)
Skladem
5 919 Kč
s kódem
7 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Gazzda
Jídelní židle v sadě Book
2 ks, stohovatelné, v dekoru dubu, v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousek
11 839 Kč
s kódem
14 799 Kč bez kódu
7 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Blaine
2 ks, s područkami, čalouněná, žinylková, matná, světle zelená
Doručíme od 20. 10. 2026
11 839 Kč
s kódem
14 799 Kč bez kódu
7 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Marckeric
Komoda Cusco
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak/povrchová úprava: vosk, v přírodní barvě, šířka 100 cm, výška 82 cm, hloubka 40 cm
(32)
Doručíme od 15. 10. 2026
5 923 Kč
s kódem
7 404 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Karup
Lavice Pace
Dřevěná, jídelní, v přírodní barvě, šířka 120 cm, hloubka 40 cm, výška 45 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
5 924 Kč
s kódem
7 405 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Vipack
Dětská postel New York
90x200 cm, s roštem, kovová, modrá
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 931 Kč
s kódem
7 414 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Moonia
Topper Classic
200x200 cm, středně tvrdý, pěnový, oboustranný/antialergenní/termoregulační, tloušťka 4 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
5 944 Kč
s kódem
7 430 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
Premium
-20 % s kódem
Teulat
Noční stolek Otto
Tiché dovírání, v dekoru dubu, béžový, 50x35 cm, výška 47 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
5 954 Kč
s kódem
7 443 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Germania
Botník Baldone
Z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, antracitový, šířka 80 cm, výška 107 cm, hloubka 29 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
5 959 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Scandic
Podnožka Marvel
Žinylková, béžová, šířka 62 cm, hloubka 62 cm, výška 42 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
5 959 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Buckle
Z textilie bouclé, ve světle přírodní barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
5 959 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Light & Living
Konzolový stolek Qiano
Z mangového dřeva, v přírodní barvě, 30x120 cm, výška 75 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
5 959 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Germania
Skříňka Binetto
Matná, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, krémová, šířka 70 cm, výška 99 cm, hloubka 34 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
5 959 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Germania
Skříňka Libbiano
Závěsná, v dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, krémová, šířka 138 cm, výška 52 cm, hloubka 25 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
5 959 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Unique Furniture
Konferenční stolek Meta
V dekoru dubu, v tmavě přírodní barvě, ø 85 cm, výška 45 cm
(4)
Skladem
5 959 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
Unique Furniture
Konferenční stolek Meta
V dekoru dubu, ve světle přírodní barvě, ø 85 cm, výška 45 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
5 959 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
-20 % s kódem
Hartman
Zahradní židle Cairo
Z umělého ratanu, stohovatelná, černá, nosnost 135 kg, šířka 63 cm, výška 85 cm, hloubka 69 cm
Skladem
Poslední kousky
5 959 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Spinder Design
Botník School
Závěsný, kovový, povrchová úprava: práškový lak, černý, počet párů bot 10 , šířka 118 cm, výška 20,5 cm, hloubka 30,5 cm
Skladem
Poslední kousek
5 959 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Germania
Skříňka Alviano
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, šalvějově zelená, šířka 74 cm, výška 105 cm, hloubka 33 cm
(6)
Doručíme od 19. 10. 2026
5 959 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Karup
Futonová matrace Wrap Beige/Dark Grey
70x200 cm, středně tvrdá, skládací, béžová, tloušťka 12 cm
(4)
Doručíme od 16. 10. 2026
5 959 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Složení a druh materiálu (2)
-20 % s kódem
Germania
Skříňka Binetto
Matná, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, šedozelená, šířka 70 cm, výška 99 cm, hloubka 34 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
5 959 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní židle v sadě Vogue
2 ks, čalouněné, kožené, koňakově hnědé
Doručíme od 16. 10. 2026
11 919 Kč
s kódem
14 899 Kč bez kódu
7 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní židle v sadě Vogue
2 ks, čalouněné, zelené
Doručíme od 2. 12. 2026
11 919 Kč
s kódem
14 899 Kč bez kódu
7 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
89
90
91
...
295
Načíst další
Související kategorie
Dětský nábytek
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Nábytek do předsíně
Nábytek do kuchyně a jídelny
Koupelnový nábytek
Kancelářský nábytek
Balkonový a terasový nábytek