Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek
...
Kategorie
Nábytek
Nábytek se slevovým kódem
Sedací soupravy a pohovky
Křesla
Židle
Lenošky a taburety
Stoly a stolky
Úložné prostory
Postele a matrace
Koupelnový nábytek
Dětský nábytek
Modulární nábytek
Zahradní nábytek
Nábytek dle místností
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Šířka
+ Další (5)
Slevový kód
15 396 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Maison de Rêve
Topper Latex
140x200 cm, středně tvrdý, latexový, s odnímatelným potahem/termoregulační, z latexové pěny, tloušťka 6 cm, nosnost 250 kg
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
6 289 Kč
s kódem
7 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Zahradní jídelní set Mangan
Pro 2 osoby, kovový, tmavě hnědý
Skladem
Poslední kousky
6 289 Kč
s kódem
7 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
WOOOD
Zahradní křeslo Alatna
Z umělého ratanu, v přírodní barvě, nosnost 120 kg, šířka 64 cm, výška 80 cm, hloubka 53 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
6 289 Kč
s kódem
7 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Støraa
Noční stolek Aurora
Tiché dovírání, černý, 55x45 cm, výška 66 cm
Skladem
Poslední kousky
6 289 Kč
s kódem
7 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Gazzda
Jídelní židle v sadě Book
2 ks, stohovatelné, v dekoru dubu, v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousek
12 579 Kč
s kódem
14 799 Kč bez kódu
7 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karup
Lavice Pace
Dřevěná, jídelní, v přírodní barvě, šířka 120 cm, hloubka 40 cm, výška 45 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
6 294 Kč
s kódem
7 405 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Lavice Barrali
Dřevěná, jídelní, v přírodní barvě, šířka 150 cm, hloubka 35 cm, výška 45 cm
Skladem
Poslední kousky
6 304 Kč
s kódem
7 417 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Moonia
Topper Classic
200x200 cm, středně tvrdý, pěnový, oboustranný/antialergenní/termoregulační, tloušťka 4 cm
(1)
Doručíme od 4. 11. 2026
6 316 Kč
s kódem
7 430 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní křeslo Geralda
Dřevěné, béžové, nosnost 130 kg, šířka 65 cm, výška 74 cm, hloubka 80 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
6 321 Kč
s kódem
7 436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Noční stolek Otto
Tiché dovírání, v dekoru dubu, béžový, 50x35 cm, výška 47 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 327 Kč
s kódem
7 443 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Hammel Furniture
Knihovna Mistral
Závěsná, z MDF, povrchová úprava: barva, antracitová, šířka 70 cm, výška 70 cm, hloubka 27 cm
Skladem
Poslední kousek
6 332 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Germania
Botník Baldone
Z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, antracitový, šířka 80 cm, výška 107 cm, hloubka 29 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
6 332 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Scandic
Podnožka Marvel
Žinylková, béžová, šířka 62 cm, hloubka 62 cm, výška 42 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
6 332 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rowico
Jídelní stůl Lotta
Rozkládací, 80x120 cm, délka po rozložení 165 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
6 332 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Buckle
Z textilie bouclé, ve světle přírodní barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
6 332 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Knihovna Braidwood
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: olej, v přírodní barvě, šířka 86 cm, výška 160 cm, hloubka 30 cm
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
6 332 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Konzolový stolek Qiano
Z mangového dřeva, v přírodní barvě, 30x120 cm, výška 75 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
6 332 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Germania
Skříňka Binetto
Matná, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, krémová, šířka 70 cm, výška 99 cm, hloubka 34 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
6 332 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Hartman
Zahradní židle Cairo
Z umělého ratanu, stohovatelná, černá, nosnost 135 kg, šířka 63 cm, výška 85 cm, hloubka 69 cm
Skladem
Poslední kousky
6 332 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Spinder Design
Botník School
Závěsný, kovový, povrchová úprava: práškový lak, černý, počet párů bot 10 , šířka 118 cm, výška 20,5 cm, hloubka 30,5 cm
Skladem
Poslední kousek
6 332 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Germania
Skříňka Alviano
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, šalvějově zelená, šířka 74 cm, výška 105 cm, hloubka 33 cm
(6)
Doručíme od 26. 10. 2026
6 332 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Karup
Futonová matrace Wrap Beige/Dark Grey
70x200 cm, středně tvrdá, skládací, béžová, tloušťka 12 cm
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
6 332 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Složení a druh materiálu (2)
-15 % s kódem
Germania
Skříňka Binetto
Matná, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, šedozelená, šířka 70 cm, výška 99 cm, hloubka 34 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
6 332 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní židle v sadě Vogue
2 ks, čalouněné, kožené, koňakově hnědé
Doručíme od 23. 10. 2026
12 664 Kč
s kódem
14 899 Kč bez kódu
7 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní židle v sadě Vogue
2 ks, čalouněné, zelené
Doručíme od 9. 12. 2026
12 664 Kč
s kódem
14 899 Kč bez kódu
7 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní židle v sadě Vogue
2 ks, čalouněné, kožené, černé
Doručíme od 23. 10. 2026
12 664 Kč
s kódem
14 899 Kč bez kódu
7 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní židle v sadě Vogue
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, šedé
Doručíme od 9. 12. 2026
12 664 Kč
s kódem
14 899 Kč bez kódu
7 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Barová židle Derile
S područkami, z dubového dřeva, v přírodní barvě, výška sedáku 65 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
6 333 Kč
s kódem
7 451 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní barová židle Tavari
Kovová, béžová, nosnost 130 kg, šířka 60 cm, hloubka 60 cm, výška sedáku 63 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
6 333 Kč
s kódem
7 451 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Výška sedáku (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Křeslo Zahara
Béžové, výška zadní opěrky 26 cm, výška sedáku 43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
6 333 Kč
s kódem
7 451 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Křeslo Jaspe
Otočné, béžové, výška zadní opěrky 67 cm, výška sedáku 44 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
6 333 Kč
s kódem
7 451 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní židle Itani
Dřevěná, v přírodní barvě, nosnost 160 kg, šířka 56 cm, výška 81 cm, hloubka 60,5 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
6 333 Kč
s kódem
7 451 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Barová židle Derile
S područkami, z dubového dřeva, hnědá, výška sedáku 65 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
6 333 Kč
s kódem
7 451 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní barová židle Nina
Dřevěná, hnědá, nosnost 130 kg, šířka 54 cm, hloubka 54 cm, výška sedáku 62 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
6 333 Kč
s kódem
7 451 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Křeslo Zahara
Hnědé, výška zadní opěrky 26 cm, výška sedáku 43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
6 333 Kč
s kódem
7 451 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Křeslo Jaspe
Otočné, hnědé, výška zadní opěrky 67 cm, výška sedáku 44 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
6 333 Kč
s kódem
7 451 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Odkládací stolek Irune
Z teakového dřeva, v přírodní barvě, ø 50 cm, výška 48 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
6 333 Kč
s kódem
7 451 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Noční stolek Octavia
V dekoru jasanu, v přírodní barvě, 55x55 cm, výška 45 cm
(10)
Doručíme od 14. 12. 2026
6 333 Kč
s kódem
7 451 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Odkládací stolek Litto
V dekoru dubu, v přírodní barvě, 40x55 cm, výška 50 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
6 333 Kč
s kódem
7 451 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Odkládací stolek Litto
V dekoru ořechu, v tmavě přírodní barvě, 40x55 cm, výška 50 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
6 333 Kč
s kódem
7 451 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Křeslo Jaspe
Otočné, šedomodré, výška zadní opěrky 67 cm, výška sedáku 44 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
6 333 Kč
s kódem
7 451 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Matrace Yoko
90x190 cm, středně tvrdá, pěnová, antialergenní/termoregulační, z paměťové pěny/z gelové pěny/z antibakteriální pěny, tloušťka 22 cm, nosnost 150 kg
(3)
Doručíme od 11. 12. 2026
6 333 Kč
s kódem
7 451 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (6)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Lavice Compo
Kovová/polstrovaná, světle šedá, šířka 130 cm, hloubka 44 cm, výška 45 cm
(3)
Doručíme od 11. 12. 2026
6 333 Kč
s kódem
7 451 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní konferenční stolek Salguer
S deskou z akácie, 50x100 cm, výška 42 cm
(3)
Doručíme od 11. 12. 2026
6 333 Kč
s kódem
7 451 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Barová židle Derile
S područkami, z dubového dřeva, černá, výška sedáku 65 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
6 333 Kč
s kódem
7 451 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Calixta
Z mahagonového dřeva, kožená, matná, černá
Doručíme od 14. 12. 2026
6 333 Kč
s kódem
7 451 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní barová židle Nina
Dřevěná, černá/v přírodní barvě, nosnost 260 kg, šířka 54 cm, hloubka 54 cm, výška sedáku 62 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
6 333 Kč
s kódem
7 451 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Konferenční stolek Azisi
Ocelový, černý, 60x140 cm, výška 68 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
6 333 Kč
s kódem
7 451 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
112
113
114
...
321
Načíst další
Související kategorie
Stoly a stolky
Zahradní nábytek
Dětský nábytek
Lenošky a taburety
Komody a skříňky
Ostatní úložné prostory
Knihovny a regály
Postele
Nábytek dle místností
Balkonový a terasový nábytek
Matrace
Oblíbené filtry
Industriální nábytek
Retro nábytek
Rustikální nábytek
Skandinávský nábytek
Bílý nábytek
Černý nábytek