-15 % na koberce s kódem KOBERCE15 | Už jen do půlnoci →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Objevte trend: Boho Luxe

Michaela Šelenberková
Michaela Šelenberková
Bonami Blogger

Uvolněný boho styl a přepychové glamour jsou tak odlišné, že přece nebudou fungovat dohromady. Nebo snad ano?

Podívejte se, jak skvěle může vypadat prolnutí luxusního vzhledu s přírodními a zemitými prvky. Objevte s námi interiérový trend Boho Luxe.

Čím vyniká Boho Luxe styl

Styl bohémského luxusu je inspirován hudbou, uměním, cestováním a elegancí. Díky směsi textur a barev a správných doplňků působí živě a bohatě.

Je pro vás jako stvořený, pokud svůj bohémský interiér chcete občas přikrášlit nějakým honosným doplňkem. A naopak i výrazný glamour interiér se dá zjemnit přírodními prvky a bohémskou svobodomyslností.
Pokojovky a dřevo se krásně mísí se zlatými detaily a mramorovým dekorem stolku. Oceňujeme i kontrast elegantního obrazu a lehce ztřeštěné sošky papouška.

Pokojovky a dřevo se krásně mísí se zlatými detaily a mramorovým dekorem stolku. Oceňujeme i kontrast elegantního obrazu a lehce ztřeštěné sošky papouška.

Jak na Boho Luxe styl

Boho Luxe se hodí do interiérů se svobodomyslnou duší, proto vám nemůžeme přesně popsat, jak by měl vypadat. Můžeme vám ale dát pár skvělých tipů, abyste si ho zvládli zařídit přesně podle sebe.

U tohoto trendu jde hodně kombinování zajímavých i výstředních drobností. Použít můžete nejrůznější úlovky z cest, blešáků nebo babiččiny půdy. Zajímají nás obrazy a dekorace, které mají nějaký příběh a historii. Nebo se tak alespoň tváří.

Pusťte se do vrstvení. Například pohovku v neutrální barvě obohaťte o polštáře s macramé, stínidlo lampy s orientálními vzory nebo puf z mořské trávy. Zajímavé textury jsou váš nejlepší přítel.

Sytě přírodní barvy jako jsou zelená, hnědá či fialová kombinujte s výraznou zlatou či stříbrnou barvou.